Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

@slowsmoke

CM to, jak wspomniał yojo2, cable managemant, czyli zarządzanie kablami. W którym chodzi o większy porządek w środku, a więc lepszy przepływ powietrza i ogólnie fakt, że całość lepiej wygląda.

Sprzęt zacny (a głównie Crosshair), to się pytam, bo trochę słabo wyglądają te kable.

No i, skoro wspomniałeś o tym, że bez kabli wygląda lepiej, to ja chciałem doradzić, żebyś za ściankę wrzucił kable, jeśli masz otwory do tego (i miejsce w obudowie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Korszarz to buda moich marzeń biggrin_prosty.gif Baaaardzo mi się podoba. No, poza tymi świecącymi wentylami, ale to najmniejszy problem.

Ja dzisiaj bawiłem się w moddera pudełkiem po butach matki. Chciałem zakryć kilka kabli. Wyszło całkiem nieźle imo, jest lepiej niż wcześniej.

p104012583ck0.jpg

p1040131k2itn.jpg

Najmniej podoba mi się ten cover koło zasilacza, muszę go jeszcze pomęczyć....

Edytowano przez Dani14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest udziwnienie, które sprawia że powietrze wywołuje więcej hałasu.

A poza tym niska jakość materiałów, wyglądają jakby kosztowały 10zł, a nie 60... więc raczej jednymi z najlepszych nie są.

I zapewne taka będzie żywotność (poza łożyskiem oczywiście, bo ono jest dobre).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś ich specyfikacje ? Miecie konkurencje , poczytaj recenzje, same pozytywne , jeżeli nie miałeś do czynienia z nimi nie powinieneś się wypowiadać i to jeszcze w taki sposób jak piszesz ... to " udziwnienie " . nie ogarniam takich osób , które wypowiadają się tylko na podstawie tego co im ślina na język przyniesie

I na podstawie tego jak wyglądają oceniać ich żywotność ??

no ludzie nie róbicie jaj ....

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Okar19

Wow, specyfikacja, przecież to najważniejsze kryterium wyboru sprzętu, producenci piszą tam samą prawdę.

Napisałem - łożysko nie jest złe, ale tandetny plastik został wykorzystany.

A ta poza tym... fajnie jakby były jakieś testy tego rzetelne - bo jedyne co na razie znalazłem, to testy typu opis wyglądu na 5 stron, a na 6-tej dane podane przez producenta dot. generowanego hałasu i przepływu powietrza. Albo "Miałem jakieś noname 2000rpm, wymieniłem i jest super cicho i wydajnie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bym musial kompa podlaczyc i sprawdzic bo nie pamietam. ale znalazlem opakowanie po MoBa. Wiec tak płyta główna to msi 845pe max. w opakowaniu znalazłem jeszcze jakas stara karte graficzna, wiec chyba u mnie byla wymieniana. Karta graficzna to: mvga-nvg18a dvi 64mb w/tv

Fotki:

img6307kopiowanie.jpg

img6311kopiowanie.jpg

jutro sprawdze cala konfiguracje i wam podam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...