Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Nie żeby Core 3000 był jakiś zły... ale nie lepiej byłoby kupić Regnuma?

A poza tym - jednak Brutus zbyt udaną budą nie jest.... dla kogoś kto grzebie w kompie, bo jak ktoś bierze składanie w sklepie i nie martwi się niczym, poza tym żeby działał to w sumie po co ma płacić więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby Core 3000 był jakiś zły... ale nie lepiej byłoby kupić Regnuma?

Regnum kosztowałby mnie jakieś 5-6 dych więcej. Na brak kasy nie cierpię, ale to zawsze coś:D Regnum jakoś mi się nie spodobał (ale na początku chciałem kupić właśnie jego), więc zaopatrzyłem się w produkt znanej i szanowanej firmy Fractal. Brak przepustu na EPS mi nie przeszkadza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy - entuzjastów sprzętu to u nas wielu nie ma, stąd tak częste polecanie Brutusa. Jeśli ktoś się bardzo sprzętem interesuje to raczej sam zadba o to, by kupić coś lepszego. ;)

A Brutus "plan minimum" spełnia z nawiązką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutus, nie jest taki zły. Ale jak już ktoś chce się wziąć za ułożenie kabli. Często coś wymienia. To buda ta wydaje się pod tym względem nie zbyt praktyczna. Pomijam front. Mógłby być ładniejszy :tongue: Ale jak na tę cenę to świetna buda.

Swoją drogą Regnum jest fajną obudową, ale co kto lubi. Buda ta jest wysoka dość.

Sam gdybym go wybrał musiał bym szufladę wyjąć bo inaczej tylko obudowy do 45cm wysokości się zmieszczą. No, a tak 56 cm. To jeszcze z usb można skorzystać. :laugh:

EDIT: Jeszcze szyny musiałbym od szuflady usunąć :ohmy:

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie za bardzo wiedziałem gdzie takowy temat założyć (i jak go nazwać) tak więc z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział.

Jestem ciekaw jak radzicie sobie z kablami poza obudową ( wszelakie kable od myszek,klawiatur, głośników, monitora, słuchawek itp itd.) ? Po prostu układacie je jak leci, na odwal ?

Od zawsze chciałem mieć biurko tyłem do drzwi ( tak, że siedząc przy nim widzę drzwi) i w końcu plan wszedł w życie, oczywiście pojawił się problem w postaci kabli, trzeba było je ukryć.

Jestem zadowolony z efektów pracy, zdjęcia postaram się dodać później, a tymczasem chciałbym poczytać jak wy sobie z kablami radzicie? Stawiacie po prostu biurko tyłem do ściany?

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - zacznijmy od tego, że nie mam typowego"komputerowego" biurka, tylko jedno, duże płaskie biurko (plus dość duży parapet ok. 5cm wyżej). Mam najzwyczajniej w świecie, dziurę w biurku, przez którą prowadzę kable. Jeśli jakieś urządzenie ma stać po stronie przeciwnej do tej, po której jest dziura, prowadzę kabel pod parapetem, która ok.10cm na biurko "nachodzi".

Edytowano przez tomsto100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak radzicie sobie z kablami poza obudową ( wszelakie kable od myszek,klawiatur, głośników, monitora, słuchawek itp itd.) ? Po prostu układacie je jak leci, na odwal ?

Przy komputerze to wygląda jak na zdjęciu. Dwie wiązki w plastikowym oplocie.

post-2977-1328465143_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na "porządek" duży, nie narzekam. Jestem podczas wymiany kabli w głośnikach. Dlatego to się nie długo zmieni. :laugh:

Miałem podobnie dopóki "używałem " zestawu 5.1 Znaczy się miałem rozstawiony bo ze względu na innych domowników praktycznie używam tylko słuchawek. Teraz pozbyłem się jeszcze kabelków do drukarki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to mniej więcej tak :

http://i40.tinypic.com/10cqn2d.jpg

http://i39.tinypic.com/anyf4j.jpg

http://i43.tinypic.com/2rndfsj.jpg

zdjęcie pierwsze zrobione jest z perspektywy osoby wchodzącej do pokoju

dodam, że przed było duuużo gorzej (użyłem painta :) ), coś w stylu

http://i43.tinypic.com/2yoqqhg.jpg

albo i nawet gorzej

ps. wybaczcie tą jakże niesamowitą jakość zdjęć zrobionych telefonem

pozdrawiam ;]

Edytowano przez qlek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Fractal przyszedł. Graty już w środku.

Końcowe momenty w brutusie:

nbp3z8.jpg

Pudło:

2zehseh.jpg

Buda po odpakowaniu:

ayogvb.jpg

kqg55.jpg

2411d06.jpg

14o85jo.jpg

2guzma1.jpg

Już w:

aeaz9d.jpg

k508rn.jpg

14c7m0n.jpg

vqjgh4.jpg

Buda jest świetna jak na tę cenę. W zasadzie można się przyczepić tylko do słabych kołków dystansowych, braku otworu na EPS i ciut (ze 3-4mm) za mało miejsca za tacką (musiałem naprawdę cuda wyczyniać, żeby się zmieściły kable:D).

Na front wsadziłem UCTB12. Na Cepie jest Revoltec i to on jest najgłośniejszym elementem w stresie. Dołączony regulator naprawdę się przydaje, przy pisaniu tego posta spod biurka nie wydobywa się prawie żaden dźwięk. W porównaniu do Brutusa: Dla mnie bomba:)

PS. Kable może nie są idealnie, ale dzisiaj moim celem było po prostu zapakowanie gratów do środka:D

Edytowano przez Dani14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...