Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Formuła 1

Polecane posty

Hehe wyglądało to jakby było zrobione z tektury. Coś im chyba z obliczeniami nie poszło albo chcieli zaoszczędzić na materiale.

Masz racje :( Nie wygląda to optymistycznie. Dziś chyba także mają jakieś problemy. Zobaczymy pod koniec dnia.

@MaXiLoaDingPL

To masz złe przeczucia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wyglądało to jakby było zrobione z tektury. Coś im chyba z obliczeniami nie poszło albo chcieli zaoszczędzić na materiale.

Chodzi ci o bolid Virgin czy o jakiś inny, bo jak teraz kliknąłem na link do youtube'a to filmik skasowali ci z Formula One Managment ->kubicafan dzięki za ciekawy link :wink: . A widziałem fotki bolidu Force India, no odwalili kawał dobrej roboty, jestem ciekaw jak się będzie spisywał, w tamtym sezonie dobrze im szło, szkoda że zrobili z Fisichelli taką zapchajdziurę w Ferrari pod koniec sezonu :confused: ale i tak twierdzę że Fisichella to dobry kierowca i ma duże szanse na coraz lepsze wyniki. MaXiLoaDingPL -> dzięki za ten link :wink: Co do BMW vs. Renault w tym sezonie to się okaże wszystko w pierwszym wyścigu w Bahrajnie, w kwalifikacjach też, zobaczymy jak się spiszą też bolidy innych zespołów, Ferrari vs. McLaren, Mercedes GP, Red Bull, Force India. Może być zacięta walka pomiędzy Ferrari a McLarenem(tak mi się wydaję), chociaż i Mercedes GP może też coś zdziałać, choć dla mnie Schumacher ze swoją formą może nie być taki jak przedtem, 3 lata przerwy mogą się odbić na wynikach, lecz z drugiej strony Schumacher ma b.duże doświadczenie - przecież to 7-krotny mistrz świata, itd.

Wracając do BMW vs. Renault to ja bym bardziej stawiał na Renault niż BMW bo raczej BMW niezbyt dużo wywojuje w tym sezonie, może i poprawili to i owo w swym nowym bolidzie ale jakoś dla mnie oni będą słabsi od Renault ale nie będę dzielił skóry na niedźwiedziu, więc tylko czekać na pierwszy wyścig i wszystko się wtedy okaże. Z tymi dyfuzorami to jeszcze ponoć mają wszyscy jeździć tylko ten sezon a w następnym mają zakazać te dyfuzory ale wątpię w to. Ciekawe czemu wszystkie zespoły zakrywają te dyfuzory jak tylko mogą, nie wiem. Ja będę czekał na pierwszy wyścig i wtedy będę pewny co,kto i jak to wszystko będzie poukładane, a tak na razie to jak zawsze jest dużo spekulacji, plotek etc. Ja czekam na Bahrajn :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę :wink: z tego że Renault zmodyfikuje bolid Kubicy i to jeszcze przed GP Bahrajnu a nie jak to było w ex BMW Sauber gdzie kombinowali i pocili się jak mogli by zmodyfikować albo poprawić to czy tamto w bolidzie i to jeszcze w trakcie sezonu i potem to wszyscy wiemy jak było. Dobrze że Robert jest w Renault bo w BMW by na pewno nie widział dobrych perspektyw do współpracy z tym teamem. Apropos jeszcze Saubera to raz usłyszałem jak mówili w któryś wiadomościach sportowych,chyba to było na N Sport HD że Heidfeld po tym jak nie mógł sobie znaleźć teamu i już miał nie jeździć w F1 to trafił do Saubera... ...ale jako kierowa testowy :laugh: ale się uśmiałem gdy to usłyszałem :laugh: a on się tak przedtem żalił że BMW Sauber postawił bardziej na Kubicę pod koniec tamtego sezonu niż na niego i etc., ha,ha, ha ale Sauber się zrekompensował Heidfeldowi, :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych testach Kubica stwierdził, że bolid Renault: "nie wiadomo jaki jest', przedtem w Jerez na testach były dobre wyniki gdzie mógł się równać z czołówką a tutaj już jest o wiele inaczej bo i testowali jazdę bolidu z różną ilością paliwa, więc na razie jest dobrze ale muszą poprawić to i owo w bolidzie, a i będą zmieniać ustawienia i chcą polepszyć bolid, ciekawe jak będzie na pierwszych treningach przed GP Bahrajnu? Bo Kubica powiedział że "nie oczekujemy miejsca na podium w pierwszym wyścigu", hmmm... ...jak dla mnie to i może nie będzie podium, chociaż jeszcze 13 dni do Bahrajnu i ja wątpię w to aby Renault tak sobie odpuszczało walkę na podium, może nie chcą się porywać z motyką na słońce? a może zrobią tak że "gzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta" :rolleyes: i skorzysta na walce McLaren - Ferrari właśnie Renault? Zobaczymy :wink: .

RK na ostatnich testach przed GP Bahrajnu i słaby czas

A tutaj bardzo fajnie Kubica dał strzała kontrolnego Pietrowowi za jego zaczepki, :laugh:,dobrze mu tak, jak jest jeszcze taki żółtodziób to niech lepiej siedzi cicho, niech czuje respekt przed naszym doświadczonym kierowcą.

Jak to Pietrow "zagaił' do Kubicy:laugh:

A tutaj obszerniej o testach przed GP Bahrajnu:

.Hamilton dobry, Maclaren i Red Bull też, Schumi w dobrej formie przed startem. Będzie dużo emocji w pierwszym wyścigu -> kurczę, ta strona jest the best, :biggrin: będę musiał tutaj często zaglądać.

A i na koniec bardzo ładna galeria z tych testów:

ta strona mi się coraz bardziej podoba, lol ;P... ...no i tutaj sporo zdjęć z testów.

A GP Bahrajnu już za 13 dni 6 godz. i 12 minut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HacKNSlasHMonsteR21 (trudny masz ten nick :P) - dzięki za linki, na prawdę fajne.

Co do Pietrowa - według mnie, nie ma co się go czepiać, to młodzik jest. Zanim się nauczy co i jak, minie przynajmniej jeden sezon. A że nie jeździł on jeszcze przedtem nawet jako kierowca testowy, to nie zby dobrze zapowiada się dla całego teamu Renault :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Pietrow mówił, że będzie chciał się 'trzymać' jak najbliżej Roberta ;P A przynajmniej nie odstawać zbyt daleko...

Są plotki, że Renault szykuje na pierwszy wyścig sezonu super hiper wy*****y w kosmos dyfuzor ;D mam nadzieję, że im się uda i nie spotkają się z protestami ze strony innych zespołów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są plotki, że Renault szykuje na pierwszy wyścig sezonu super hiper wy*****y w kosmos dyfuzor ;D mam nadzieję, że im się uda i nie spotkają się z protestami ze strony innych zespołów...

Chyba powinno się im udać, a jeśli mają zrobić taki dyfuzor w kosmos jak mówisz to może będzie potrójny a nie podwójny jak przedtem czy coś innego wymyślą, też ciekawe bo wszyscy nazywają te dyfuzory "dziurami" w bolidach, to że ten super duper dyfuzor Renault będzie miał jeszcze większą "dziurę" czy będzie skonstruowany ze 102 części? :laugh: ważne żeby był skuteczny i żeby cały bolid Renault na ten sezon spisywał się dobrze. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić super dyfuzor to jedno, a drugie jest to żeby FIA zgodziła się na używanie tegoż dyfuzora :P

Ej podrzucie mi jakieś zdjęcie Renault z testów z ostatniego dnia w Barcelonie w dużej rozdzielczości(z tym nowym przednim skrzydłem :P)

Z góry dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej podrzucie mi jakieś zdjęcie Renault z testów z ostatniego dnia w Barcelonie w dużej rozdzielczości(z tym nowym przednim skrzydłem :P)

Z góry dziękuje :)

Proszę bardzo kubicafan, oto jedno z nich: (tak ze wczorajszą daty na stronie):

nos bolidu Renault

jak klikniesz to cię powiększy, jest prawie cały ten nos no ale powinno ci wystarczyć :tongue:

O tym jak Putin będzie wspomagał Renault... ...zaklei ich równo :laugh:

Jak to Putin chce wspierać F1 i myśli jeszcze by mieć własne wyścigi... ;P Ciekawe co na to Kubica? może przez to polepszą się nasze relacje z Rosją, może i gaz potanieje? :laugh:

A tutaj Button skreśla szansę RK i Renault na to że nie będą się liczyć w walce o tytuł, no ale ja rozumiem McLaren czy Ferrari czy Mercedes GP, Red-Bull też no i Williams w poprzednim sezonie też miał dobre wyniki przez regularność Rosberga(tak 4-6 miejsce zajmował, no czasami było lepiej albo gorzej), Force India raczej nie no bo mimo że bardzo dobrze preferują do tego by osiągać dobre wyniki ale tylko dobre a nie walka o tytuł, a Sauber? no dla mnie to oni będą się wlec na końcu tak jak w poprzednim sezonie, może i zrobili duże postępy w tym bolidzie(choć wątpię w to) to ja nie widzę aby oni tak śmigali na pierwszych pozycjach a co dopiero w czołówce, phe, Buttonowi chyba palma odbija po tym ja został tym MŚ? Ciekawe jak on sobie poradzi? mądrala? gdyby nie Ross Brawn to on by dawno siedział z paposzkami w chacie i tylko o emeryturce myślał a nie o F1, zobaczymy czy on będzie taki dobry teraz? Zwykła pyskówka i tyle.

"Myślał kogut o niedzieli, a w sobotę łeb ucięli"

Tutaj masz drugi link(no tyle znalazłem, chyba powinieneś być już usatysfakcjonowany czyż nie? :biggrin:)

Przednie skrzydło bolidu Renault

Małe problemy ze skrzynią biegów w bolidzie Kubicy, znowu! ->oby to się więcej nie powtarzało, oby.

A tu ogólne podsumowanie testów 4 dnia w Barcelonie, cześć :smile:

testy w Barcelonie - 4 dzionek ;P

P.S.

tutaj o tym jak w Australii chcą zbudować tor taki jak w Singapurze, oby ładnie wyglądał i był naprawdę ciekawie skonstruowany i te nowe tory to się robią coraz ciekawsze(jak je zbudują, oczywiście): Tor w Avalon -> już nazwa miejscowości mi się podoba, a jaki będzie tor, to się poczeka i zobaczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to może pytanie z innej beczki może ma ktoś informacje kiedy wyjdzie gra F1 2010?? Ale takie bardziej dokładne ;)

No chłopaki jeszcze 11 dni i 19 godzin :P No czekamy jeszcze kilka dni i patrzymy na nowy super hiper dyfuzor Renault :D

No i dzięki za zdjęcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to może pytanie z innej beczki może ma ktoś informacje kiedy wyjdzie gra F1 2010?? Ale takie bardziej dokładne ;)

No chłopaki jeszcze 11 dni i 19 godzin :P No czekamy jeszcze kilka dni i patrzymy na nowy super hiper dyfuzor Renault :D

To za kilka dni będzie pokazany ten super dyfuzor? chyba ci chodzi o GP Bahrajnu? bo raczej tam pokaże go Renault? no chyba że wcześniej. :pytajnik:

Proszę kubicafan o to najnowsza wiadomość o grze F1 2010:

Będzie za******a gra! ta F1 2010 od Codemasters :biggrin: Super że Codemaster będzie współpracować z władzami i zespołami F1 aby zrobić jak najbardziej realną grę i to jeszcze opartą na najnowszym DX11! No, jak im to wyjdzie to będzie miodzio gra(dla wszystkich fanów F1, oczywiście :biggrin:). Super, będę czekał tak samo niecierpliwie na pierwszy wyścig w Bahrajnie jak na tą gierkę, reszta chyba też? zgodzicie się ze mną? Co do fotek to są tylko te z 2009 którą wydali na Wii i PSP.

12 dni 3 godz. i 24min. czekamy,czekamy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta chodziło mi o to, ze zostało kilka dni do GP Bahrajnu :P (Staram sobie ukrócać czas :P)

No dzięki czyli jeszcze będziemy musieli czekać na F1 2010... Hmm ciekawe jakie będzie miała wymagania chyba będe potrzebował nowego komputera... Sprzedam swoja konsole ps2 to będzie trochę kasy...

Co Ty gadasz ja mam 11 dni i 15 godzin :P Do rozpoczęcia sezonu F1 2010 ;D

Nie licząc wcześniejszych treningów przed wyścigiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz ja mam 11 dni i 15 godzin :P Do rozpoczęcia sezonu F1 2010 ;D

Nie licząc wcześniejszych treningów przed wyścigiem :P

Okej, masz rację. Po prostu ja policzyłem jeszcze dzisiejszy dzień :laugh: i wyszło mi 12dni z tymi godzinami.

(Staram sobie ukrócać czas :P)

ja też się staram no ale jak przeczytałem na www.f1.v10.pl że kwalifikacje będą o 12.00 a wyścig o 13 na Polsacie to się zasmuciłem trochę bo raczej nie obejrzę :icon_cry:(grhh... szkoła) dlatego staram się teraz jak najwięcej śledzić wszystko i tutaj pisać ciągle w tym topicu żeby choć być tyle pocieszonym. :icon_frown:

Dużo, dużo zmian jak na nowy sezon, podoba mi się zmiana punktowa (prawie tak samo jak w MotoGP) i spodobała mi się kolejna zmiana co do kwalifikacji, walka będzie tutaj o wiele bardziej zażarta niż w tamtym sezonie :wink:, i kolejna fajna rzecz dotycząca kwalifikacji; opony już nie będą miały aż takiego znaczenia jak poprzednio, no i na koniec z tymi silnikami - nie będzie już zmartwień tego typu "ile silników mi się sfajczyło no i teraz trzeba uważać bo został mały limit" jak było w tamtym sezonie a tutaj limit tylko inny. Będzie ciekawie, oj będzie... :smile:

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany w F1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że nie obejrzysz wyścigu :(

No zdaje mi się, że w kwalifikacjach będzie dużo lepsza walka niż w poprzednim sezonie :) A co do punktów to też chyba dobrze... A bynajmniej jest mi to obojętne :P Oglądałem filmik z pit stopu renault i na oko wyglądało, że zmieniają opony w mniej niż 5 s. Ale nie wyglądało to tak, żeby się bardzo śpieszyli :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bulwers ;] Spokojnie ;]

Primo to nie Polsat ustawia godziny rozpoczęcia wyścigów tylko organizatorzy wyścigów wraz z FOM. Transmisji wyścigu też nie organizuje Polsat. Oni tylko dostają obraz i dodają własny komentarz przecież. A ponieważ F1 to potężny biznes i każdy chce zarobić to przesunęli np GP Australii o te 3 godziny aby w Europie kibice nie musieli wstawać o 5 rano. Nie ma co tu pisać o "fanach Kubicy" bo to nie oni decydują. Post moim zdaniem mocno nietrafiony ;]

Gwarantuję Ci,że jakby to tylko te 2 miliony Polaków miało problem z porą wyścigu w Australii to nikt by się tym nie przejął i wyścig był w dalszym ciągu o 14 czasu lokalnego.

A o powtórki wyścigów bądź spokojny. na Polsacie Sport i PSE będą lecieć kilka razy w tygodniu :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bulwers ;] Spokojnie ;]

Primo to nie Polsat ustawia godziny rozpoczęcia wyścigów tylko organizatorzy wyścigów wraz z FOM. Transmisji wyścigu też nie organizuje Polsat. Oni tylko dostają obraz i dodają własny komentarz przecież. A ponieważ F1 to potężny biznes i każdy chce zarobić to przesunęli np GP Australii o te 3 godziny aby w Europie kibice nie musieli wstawać o 5 rano.

No dobra, rzeczywiście trochę przesadziłem(post skasowany)jak mówi mój znajomy: "jak nie wiadomo o co chodzi. to chodzi o kasę" więc tutaj też chodzi o kasę i już, niech ustalają jak chcą te wyścigi i nie ma co się rzucać o to. Ale co do komentowania tych wyścigów w studio to tak jak mówiłem: nie spodobał mi się Zientarski jako prowadzący to studio i już, tyle, oczywiście ja nikomu nie bronię komentowania czy wypowiadania się o występie RK, czy wyścigu F1 jaki był w ten czy tamten weekend, po prostu po wyścigu ja nie lubiłem słuchać i oglądać siedzących w studio i już, przełączałem gdzie indziej i już żeby na nich nie patrzeć i tyle. :rolleyes:

A o powtórki wyścigów bądź spokojny. na Polsacie Sport i PSE będą lecieć kilka razy w tygodniu :tongue:

No, bardzo fajnie, tylko że ja nie mam ani jednego ani drugiego kanału więc raczej na pewno nie zobaczę sobie powtórek :confused: , chodziło mi o zwykły Polsat i żeby tam dali powtórki bo wiem że w tamtym sezonie to na Polsat Sport i PSE dawali i to dużo i gęsto a na zwykłym nie, czemu? nie wiem? po prostu ktoś ma tam wielkiego lenia i nie chce się mu włożyć płyty by puścić powtórkę :turned: i za to mam do nich żal. :pinch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórki były jeszcze wieczorami na TV4, może to cię urządza :)

Też nie mogę się doczekać pierwszego GP. Oby tylko Renault pokazało coś sensownego, bo w przeciwnym razie nie będzie na co patrzeć (telewizyjne F1 nie jest moim ulubionym sportem)

Mam nadzieję, że Kubica pokaże Pietrowowi, gdzie jego miejsce i Rosjanin przestanie kozaczyć. Mocno się uśmieję jeśli okaże się on takim samym niewypałem jakim był Nakajima :) (choć z racji jego wyników w GP2- mało prawdopodobne)

a tak a pro po po...dostała ta niedorajda gdzieś angaż po wylocie z Williamsa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bardzo fajnie, tylko że ja nie mam ani jednego ani drugiego kanału więc raczej na pewno nie zobaczę sobie powtórek :confused: , chodziło mi o zwykły Polsat i żeby tam dali powtórki bo wiem że w tamtym sezonie to na Polsat Sport i PSE dawali i to dużo i gęsto a na zwykłym nie, czemu? nie wiem? po prostu ktoś ma tam wielkiego lenia i nie chce się mu włożyć płyty by puścić powtórkę :turned: i za to mam do nich żal. :pinch:

Poszukaj na necie. Zazwyczaj na jakimś kanale na justin tv lub pokrewnym serwisie jakaś powtórka się zdarzy ;]

A w Polsacie powtórek niet z uwagi na kasę właśnie. Widać miałby na tyle niską oglądalność, że nie opłaca im się ich dawać w paśmie otwartym.

A co do studia/komentarza... Kiedy jeszcze komentatorzy jeździli na wyścigi i w ekipie był Mikołaj Sokół to ten komentarz trzymał się kupy. Teraz ze studia to Borówa i Maurycy nie potrafią nawet poprawnie odczytać Live-Timingu.

Zientarski czasem gadał totalne bzdury -fakt. Ale on przynajmniej ma głos odpowiedni do funkcji ;]

a tak a pro po po...dostała ta niedorajda gdzieś angaż po wylocie z Williamsa?

Sefan GP. Przejęli go razem z resztą pozostałości po ekipie Toyoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...