Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Gość arti-fex
ale fajnie sie grało wnią ;)

lol - "SIĘ GRAŁO" w WoW :lol: bueeheheehee ! dobre - naprawdę dobre :lol:

grafika do bani

do bani ?! fakt, że WoW graficznie nie podskakuje nawet UT2003, ale w MMORPG nie grafa się liczy (vide UltimaOnLine). liczy się gryw. a WoW będzie miał zapewne taaaki gryw, że każdy krzyknie WOW z zachwytu :twisted: bo czy blizzard kiedyś zawiódł ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Blizzard nigdy nie zawiódł, tylko wkurzał mnie tym ciągłym opóźnianiem premier gier... Nie raz i nie dwa premiera się opóźniała o kilka lat vide: War3 ( ale to i tak nie podskoczy Duke Nukem Forever :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze to tylko przez sieć :twisted: powinni zrobić tak jak morrowind tylko że z możliwością gry w sieci.

(a tak jeśli o Warcrafcie mowa to musze powiedzieć ze w księgarniach są opowieści w świecie Waecraft bardzo fajne :D (2) jedna jest o Trallu a druga o smokach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
wszyscy przed premierom warcrafta3 wychwalali cud nad cudami bo naczytali sie a jak ujrzeli war3 to az im oczy wypadły grafika 3razy gorsza nie ta co obiecywali (ale pokazówki były fajne :])

no cuż - grafa 3d starzeje się szybciej niż mój GPU :P chcąc wydać dopracowaną grę z wypasioną grafą trzeba być lepszym od carmaca i romero w jednym. blizzard miał wybór:

1)dopracowana gra

2)dopracowana grafika.

na pewno grałeś w w3 więc wiesz na co postawił blizzard. a teraz sam powiedz - którą opcję wolisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer .... ja poprostu muszę w to zagrać ! I jeszcze dodali elfy ! normalnie szczyt marzeń ! Uh Uh uh World Of Warcraft ! kiedy zstąpisz do nas ze swego cyfrowego Dominium ! >?<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

kiedyś w zapkach pisało, żę aby grać w WoW trzeba będzie płacić abonament. może ktoś wie - czy to się zmieniło, or not ?? jeśli nie, to ile on będzie kosztował ?? 5$/mc jeszcze udźwignę 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm skoro abonament ma być za gre to gra powinn abyc za grosze.......

I tak im się wyrówna cena i zarabiac bedą......

Niektóre gry on-line są do ściagniecia za bezcen a płątny jest tylko abonament.... i rozwiązanie to wydaje mi się bardziej trafne niż płacenie za gre i jeszcze abonuś hmmmmmmmm....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

No, gra nie powina być jakaś strasznie droga... No ale w Polsce pewnie i tak dużo WoW się nie sprzeda, bo to gra on-line, a wiadomo jakie są polskie łącza....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sytacja Polski i internetu zmienia się szybko od 2 lat i net staje się duzó bardziej powszechny i szybszy..... (sam mam łącze 12mb:D).

A znając ceny gier i to ze to je blizard to jakieś 99 kosztował będzie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no...ostatnio bardzo dużo się dzieje wokół tego MMORPG'a, a tu nic :D

Niewiem czy wiecie, ale wczoraj zaczęły się zapiski do otwartych beta testów WoW'a. Ta beta to swego rodzaju demo i trwa tylko do 23.11. Ja już mam konto, a sama gra(2,5GB) będzie jutro wieczorem.

PS. Właśnie przeczytałem, że zapiski skończone :( Więc, kto się zapisał ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to dużo mówić jest to kolejna gra MMORPG adresowana chyba wyłącznie do państw Europy Zachodniej, USA i może Japonii, bo nie sądzę, żeby wielu graczy z Europy Srodkowej i Wschodniej (w tym także z Polski) było w stanie zapłacić za oryginał a do tego jeszcze ok. 15$ na miesiąc za granie w sieci a do tego trzeba mieć jeszcze przecież stałe łącze o dobrej przepustowości co też kosztuje. Czyli wg mnie gierka będzie dobra ale w Polsce i tak się nie przyjmie. Szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ! WoW w Polsce sie nie przyjmie i nie ma co sie oczerniac . Z calej Polski kupi ja moze okolo 100 osob . Przecietne zarobki Polakow wynosza okolo 1000 zl . Z tego mialoby isc 60zl na wara ?! Nie ma co , WoW nie jest na moja i wiekszosci Polakow kieszen ... Nie wiem jak Wy , ale ja zostaje przy Frozen Throne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem. A właściwie to gram cały czas do 23.11 :D

Gra jest wyśmienita!

Świat jest przeogromny, a sama gra strasznie trzyma przy monitorze. Gram Taurenem-Wojownikiem i mam już 10lvl. W grze aż roi się od różnych questów, które możemy wypełniać z innymi graczami, bądź sami.

Trudno opisać tego MMORPGa, ale jest naprawde Z-A-R-Ą-B-I-S-T-Y!!!

Ja się chyba skuszę i będę płacił ten abonament(na spółkę z bratem po 15zł to chyba nie tak dużo...)

Mam nadzieje, że ktoś ją wyda w Polsce.

PS. Jeżeli ktoś myślał, że Blizzard nie zrobi filmików lepszej jakości niż w W3 to się mylił. Gruuuubo się mylił :D :D :D :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeezusicku człowieku prosze niewyskakuj z takimi komentami bo żal mi gardło ściska. Faktycznie cena za abonament to dla mnie za dużo, ale z chęcią bym pograł tylko że z czasem nawet niewyrabiam -_-. Jeeez, szkoda ze trybu single niema :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PinkFloyd

Ludzie oto link do intra (oficjalnego) z WoW na stronie Blizzarda...70Mb do sciągnięcia. Powiem tylko, że Nocna Elfka biegnąca w nocy przez puszczę będzie mi się śnić :)

Nie zdążyłem z kumplem, który gra w W3 nałogowo się zarejestrować na beta-testerów (oficjalne zapisy dla Europy zakończyły się 8.11) ale może sie zwolnią miejsca...Samą beta-wersje już prawie mam sciągniętą (2,5 Gb) a 14.95$ abonamentu jakoś chyba uciułam...(będzie trudno)

Już teraz widze, że moje stuida stoja pod znakiem zapytania...jeżeli zaczne w to grać..:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Pinki Szwedzie :)...... To koszmar czytałem ostatnio stronke Wowa, jeszcze raz obejrzałem screeny, ale to i tak blizzard więc musi być genialne, ba jeszcze niktóre modele robione na podstawie szkiców Metzena (Samwise też jest świetny ale wole starego Metzena ^^). Jeeezzzz musze mieć chociaż to za drogo... co ja robić biedny mam -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo, jak tak bardzo chcesz to Ci mogę udostępnić konto na nocke ;)

Ale najpierw musisz zassać 2,5GB :P

Co do intra-robi wrażenie, co nie ? NIe mogę powiedzieć co mi się najbardziej podoba, bo wszystko wygląda ślicznie :) Od krasnoluda, elfki, nieumarłego z Infernusem w tle, wściekłego Orka po ciskającego w Infernusa ognistymi kulami maga :roll: Strach się bać, jakie będzie intro do StarCraft: Ghost :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...