Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Niepotrzebnie dawałeś tego linka :)..... Jestem poprostu Tolkienowym zboczeńcem :].... TO ze będę grał w tą gre jest już pewne :)... Uważajcie w górach szarych na Feanora poszukujacego Silmarili :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra tylko, że za ten abonament to wole co miesiąc chodzić z kumplami na zimne piwa w miłej atmosferze. Co prawda w barze nie mam raczej szans na znalezienie jakiegoś unikatu czy wykonanie fajnego questa ale i tak wole w ten właśnie sposób roztrwonić pieniądze.

Blizzard - firma wielka ale 40 zł to troche za dużo jak na moją kieszeń (kieszeń rodziców :P).

Taki przeciętny amerykanin to se może zapłacić miesięcznie po 10 dolców (nie wiem jak dolar stoi teraz - wiem ze cienko :)) kiedy zarabia takich dolców dużo więcej niż taki Polak (dobrze jak Polak ma wogóle jakąś parce ):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizys na czyją kieszen ten abonament? na kogo z polski? na pewno nie dla biednego łowcy..... Fak da szit, że tez ta GENIALNA gra nie może być darmowa. Moge wydac jednorazowo na nią nawet dwie banki, ale placic co miesiac wiecej niz za dekoder pol*atu ?? Parodija kochani, parodija.... Zazdroszcze tym amerykancom, czy innym mieszkającym w normalnych (czytaj: bogatych) krajach....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm też zajrzałem na tą stronkę o Middle-Earth Online ale twórcy piszą, że z jednej strony gra jest dopiero we wczesnej fazie produkcji a z drugiej, że zamierzają ją wydac w tym roku :? . Czyli będziemy mieli klasyczne opóźnienie i ja raczej nie będe miał cierpliwości żeby podarowac sobie WoWa i czekac na tą gierkę. A co do płatności to w FAQ piszą:

Will a regular fee be required to play?

Yes, but the amount of the subscription fee has not yet been determined.

A co do miesięcznego abonamentu - na pewno powstaną jakieś darmowe prywatne serwery, na których będzie można bezproblemowo grac. Tak jest np w Lineage 2 - tam takich serwach grają tysiące osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ja namówię ojca na zakup tej gry żeby była chociaż bezpłatna a tu taką głupotę komercyjną palneli że nie ma o czym gadać a że pewnie jak zapłacisz rok z góry pewnie jest taniej. A jak ci się znudzi to będziesz miał kasę wyrzuconą w błoto i po co to???

Durny komercyjny hit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Priorin
Nie wiem jak ja namówię ojca na zakup tej gry żeby była chociaż bezpłatna a tu taką głupotę komercyjną palneli że nie ma o czym gadać a że pewnie jak zapłacisz rok z góry pewnie jest taniej. A jak ci się znudzi to będziesz miał kasę wyrzuconą w błoto i po co to???

Durny komercyjny hit

Wstrętny Blizzard - chce zarobić twoim kosztem ... :evil: BTW Zauważyłeś, że Blizz musi wypłacić pensje ludziom którzy zajmują się WoWem, zapłacić za serwery, łącza itd :?:

Można płacić za 1, 3 lub 6 miesięcy z góry (przy płatności za pól roku płaci się 12$ mniej niż za 6 miesięcznych abonamentów [w wersji US]). Wątpię żeby gra znudziła się komuś po 6 miesiącach (weź pod uwagę, że patche do gier MMO wychodzą często i potrafią dodać/zmienić sporo rzeczy w grze), ale nawet gdyby tak się stało zawsze można sprzedać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ludzie Europejska Open Beta się zbliża! (Tzn. juz trwa ale tylko dla wybrancow, ktorzy zamowili wowa w preloadzie)...Niedlugo zostanie udostepnionych parenascie(pareset) kont dla *nieoswieconych* :wink:

Wiec jak ktos chce zobaczyc piekno Azeroth niech zasysa z tej strony i czeka na mozliwosc zalozenia konta.

http://www.wow-europe.com/en/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, tam. Nie są na tyle głupi, żeby udostępniać za dużo kont, tudzież stawiać za mało serwerów. Listopadowa open beta przebiegała nadzwyczaj sprawnie. A co do retaila-niewiem jak skombinuje te 160zł...ale jakoś muszę :D Może brat zasponosruje ;) Ja będe mieć na miesiąc abonamentu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Dranzer
WoW to będzie gra jakiej dotej pory nie było.Kolejny świetny tytuł ze stajni Blizzard Entertainment...Jest na co czekać premiera tuż,tuż......Sieciowy RPG na najwyższym poziomie..............
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to że Elfy zostały zastąpione w war 3 mrocznymi elfami :P..... to jest roszku dziwne.. i do tego one są różowe i mają gigantyczne słuchy. rozumiem inwencje twórczą samwise'a ale troche przesadza :P:) Chce Metzena :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka to jeden wielki banał!!!

A grałeś w nią, że to wiesz?? No, chyba że nie znasz znaczenia słowa "banał".

Według mnie WoW będzie wielkim hitem - Blizzard w końcu jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. I chwała Mu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morto The Magician
Moim zdaniem Middle Earth Online może okazac się znacznie lepsza od WoW... w sumie jest to jedyna konkurencja, która WoW może zaszkodzić.

Mylisz się nie jedyna, jest jeszcze Guild Wars, a ta na pewno zaszkodzi :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to że Elfy zostały zastąpione w war 3 mrocznymi elfami :P..... to jest roszku dziwne.. i do tego one są różowe i mają gigantyczne słuchy. rozumiem inwencje twórczą samwise'a ale troche przesadza :P:) Chce Metzena :D

Oo tak, też wolałbym normalnych elfów. Te "nocne" radary wyglądają fatalnie :? Ale i tak nie będę grać przymierzem. Zastanawiam się nad Orkiem albo Taurenem warriorem. W ostateczności może jednak sprzymierzony krasnolud :)

Co do konkurencji to imho nikt nie zrobi czegoś tak dobrego jak WoW :) (przynajmniej w przeciągu 2-3 lat). W końcu to Blizz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już można zakładać konta na otwartą betę

Tu link http://en.wow-europe.com/

Trochę klikania i czekania, ale warto.

Ps. Mi się już udało dwa założyć :)

Mam pytanie, z skąd można dostać key który jest wymagany przy rejestracji ? :wink:

Jest w pierwszym newsie na podanej stronie ;)

Brzmi: europe beta blizrd dark portal

Ciekawe kiedy otworzą serwery...Więc ściągajcie ściągajcie, jeśli chcecie startować na bierząco ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć czas aby pograć i miejsce na twardym aby ściągnąć :).... niestety dopadł mnie koniec ferii a ja jestem teraz przepity że w szkole na krzesełku jutro ani 2 godzin nieusiedze.... koszmar :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...