Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Ja byłem w klanie (nie jestem bo przestałem grac), jak chcesz grac w klanie , to fajnie by było gdybys opisał swoją najlepszą postac (itemy + lvl + dmg w pelni starcza) to bym ci powiedział czy warto szukać klanu, bo jesli latasz z sigonem, to w zadnym klanie nie będziesz:P Aha, a klanów w d2 nie znajdziesz wpisując na google "klany d2", lepiej wpish samo "diablo 2 (ew. LoD)" , na samych polskich stronach, nie będziesz długo szukał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ostatnie konto sprzedalem kilka miesiecy temu ale pytam o klany z ciekawosci.Awatar nie wiem czemu jestes tak nastawiony na mnie ale noobem nie jestem i nie latam 90lvl sorciem z sigonem po hellu.

Diablo to bardzo fajna gra wrecz legendarna ale tak jak wszedzie sa wyjatki.Te wyjatki staniowią gracze ,a raczej przyszli zlodzieje ,którzy nie potrafia z samej gry czerpać przyjemnosci tylko zasiegaja do ronych mh i bootów.Podobno booty sa wykrywalnie tak jak MH -[beeep] prawda.Wystarczy spedzic jedna noc przed kompem na BN by samemu zauzyc ile bootow wedruje po serwerach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie bo co w tej grze jest teraz takiego niesamowitego na te czasy.Przestarzala grafika ,fabula mocno liniowa a mimo to tyle tysiecy graczy nadal w nia gra i potrafi wracac do niej po kilku latach przerwy i nadal nie odczuwa znudzenia - to cos po prostu nie samowitego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze MH to jeszcze nie takie przegiecie bo wkoncu ulatwia gre i uprzyjemnia ale boty ?Poco mi diablo oryginal skoro w niego nei gram tylko botuje nawet jelsi to tylko noca jest.

Sigon taki wysmiany ale kazdy kto gra na pewno zauwazyl jak wiele niskolevelowych postaci go szuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest wasz ulubiony zestaw?? Ja tam mam sentyment do Sigona, bo pamiętam jak kiedyś grałem druidem na wilkołaka i znalazłem na Drodze Starożytnych zbroję z tego zestawu. I tak się zaczęło. Latałem bez przerwy na mefa żeby tylko mieć kolejne części :D . Doszła kapota i buty, a potem format dysku... I straciłem Sigona :cry: . Aha jakby coś to wtedy grałem tylko na singlu i nie wiedziałem co to dobre przedmioty :D . Teraz jak gram na necie to zupełnie co innego. Kumple rozdają unikaty, itemy z setów no i ogólnie na necie łatwiej znaleźć dobre itemki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam za długo w dni powszednie nie gram (nauka:/) ale jak jest jakis dłuzszy okres czasu wolny (Ferie/wakacje/jakies swieta) to gram ok. 10h dziennie:D

Co zatem rozumiesz przez wyrażenie "nie za długo"?

Ja teraz nie mam dużo nauki, 40 minut na dzień to max. Wcześniej duzo się uczyłem i teraz dosłownie wchłaniam to, co jest w książkach. kiedyś męczyłem się z materiałem z biologii, gegry czy fizy (na pamieć! Argh...). Teraz idzie mi to dość szybko, bo rozumiem zazwyczaj wszystko, co przeczytam.

Ja oprócz D2 gram jeszcze w symulatory (F1 2002, RBR) i to regularnie. Musze więc zrobic sobie przerwę od grania w siekaninę, bo skill mi spadnie, jak nie będę regularnie jeździł. Tak po 1.5-2 godz. na dzień zawsze spędzałem na graniu w wyścigówki. Teraz jak doszedł Diabeł 2 to czas ten się wydłuży to znacznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio siedze po 2-3 h nad ksiązkami , więc "nie za długo" to z reguły 1h-1.5h siedzenia w necie, lub grania. Zgadzam się z przedmówcą - na PvP uzywac mh to jest po prostu...:P A sety są dobre, dla średnio - zaawansowanych postaci, bo potem (jak jestes jush "zaawansowany") to z reguły stopniowo zastępujesz rzeczy z zestawu unikatami. A niektore bonusy za posiadanie paru rzeczy z setu sa niekiedy zalosne (np. w secie ik dla barba , jak miałem chypha buty i rekawice to miałem bonusa do mf'a...jakby było mi to potrzebne:D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ustalone z gory ile na grze danej bede siedzial siedzę tyle ile uważam za słuszne lub tyle ile mam czasu.Ale nie przekraczam 4 h grania.

co do setów to podoba mi się amulet z setu talrasha ,a reszta to lipa.

Awatar dobrze mowi poczatkowo sety sa dobre ale potem nie wystarczaja by wykorzystac szczyt mozliwosci postaci wiec dobierasz stopniowo nowe elemety unikalnego sprzetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze tworzą serwery typu "need tal/trang/ik" i takie tam, a odpuszczanie sobie setów to moim zdaniem debilizm:/. Na początku gry mash stosunkowo cienkie itemy, więc zbierasz sety, które na początku bardzo duzo ci dają,a nawet mozna ich uzywac potem (moj necro ma tranga, i po prostu wymiata) potem dopiero, znajdujesz rozne unikaty i takie tam. Bez setów moim zdaniem było by bynajmniej trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Diablo 2 i nadal mi się nie nudzi.

Fakt,Diablo 2 dzięki losowemu generowamiu świata i przedmiotów wystarcza na bardzo długi czas.Gra świetna,wiele klas postaci,przedmiotów,mnogośc questów.Imho 10/10 należy się jak psu buda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy...jedna rada-prośba, a mianowicie, jak będziesz grał i zobaczysz jakiegos wypasionego barba/necro czy co tam, to nie plzuj o itemy:P bo to moze naprawde wqrzyc...Nie mowię ze będziesz tak robic, tylko przestrzegam, bo szlag mnie trafia jak wchodze pomoc przejsc jakims n00bom 1 akt i oni zaczynają "plz items" ... od tego są serwery typu :free: i takie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...