Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Wiesz spawn ja na BN tez gram dość długo i ciągle chce wracać do gry na nim, ale nawet nie mam serca zeby włączyć singla (przeszłem trzema postaciami i więcej razy mi sie juz nie chce), w ten zwolniony czas moge zagrać w cos podobnego do diablo (bo przewarznie gram tylko w RPG).

A co do BN to uwarzam ze Blizzard wykonał kupe roboty i to takiej wielkiej a nie cuchnącej (do dzisiaj nie spotkałem się z grą o tak rozwiniętej opcji multiplayer).

Wiesz Diablo bardziej polega na pokonywaniu bossów i rozwijaniu postaci niż na fabule... A jeśli chodzi o najbardziej rozbudowany multiplay... Po pięciu rundach wygrywa WoW... Tyle że WoW jest płatny... Więc nie każdy ma kapitał by go kupić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mulit w D2 to powiem szczerze, że nie mam , podkreślam nie mam gry z mulit lepszym niźli diabeł i tyle czasu co ja nad nim siedzę to masakra. Na dodatek inne gry przestały się liczyć, nawet most wanted mnie nie uwiódł do tego stopnia aby porzucić diabłą w diabły :twisted:

Cholesterol fajny film ten donnie darko :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie bardzo tą gierke i pałam do niej olbrzymią sympatią i często powracam do niej...

BTW dziś jakiś koleś napisał do mnie na gg czy dam mu swoje konto.. chyba się przeliczył bo odrazu blokade przyjoł .. ma nick w grze MPKPL :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajkiś frajer... (za przeproszeniem). ok mam pytanie: kto wam przysworzył wiecej trudności diblo czy ball?? na najtrudnmiejszym poziomie w d2... mi balll:P i chyba nietylko mi... chociaz oboje niebyli trudni:D

Ball zdecydowanie trudniejszy był bo diablo nie mógł mi nic zrobić w sumie, jego słudzy mnie bardziej poturbowali. A Baal i te jego ataki nie są zbyt przyjemne ;/ Ale to nic w porównaniu z Clonami w Tristram :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie... :) słudzy diablo so0m cholernie ciężcy... znaczy bardziej przysważajom problemów niz sam diablo...

ps.: grałem ostatnio u kolegi w D2 pokazał mi swojom postać... nekromanta 88lv... i wiecie co?? rozwalił diablo za jednym atakiem... napoczątku niemogłem uwierzyć ale potem dowiedziałem się że to poptostu chiter (niewiem jak to się pize: cziter :lol: )... trzeba TĘPI8Ć cziterów... no niewiem przynamniej w multi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak to się dzieje, ale zawsze na piekle mnie Diablo niszczy a Baal to wymięka..:/ może mam takiego nie-farta:D Kto ma tak samo?? :lol:

Sam Baal jest beznadziejny... ale zanim dojdziesz do samego baala musisz pokonac mase potworkow a to juz trudniejsze nie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie... ale diablo i tak jest dosć proste... (jak przechodzi się je któryś raz) bo gdy grałem pierwszy raz (kiedy to było...) to sama krwawa orlica przysworzyła mi kłopotów... oczywiście niewiedziałem o co chodzi :) ale to było pierwszy raz i jeszcze wtedy nieinteresowałem się tak komputerami.

ps.: diablo 1 jest słabe... same lochy itd. ale fajnie ze wyszedł taki zestaw: diablo, warcraft 2, starcraft i brood war...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ps.: diablo 1 jest słabe... same lochy itd. ale fajnie ze wyszedł taki zestaw: diablo, warcraft 2, starcraft i brood war...

To samo można powiedzieć o DII :) (nuda, w kółko te same questy). W jedynce to przynajmniej za każdym razem ma się do wykonania inny zestaw zadań :) (choć fakt, wielu ich nie ma) - dlatego jedynkę przeszedłem z pięć razy, a do dwójki zraziłem się już po demie (i obserwacji kumpla zażarcie nabijającego XP ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Baal jest beznadziejny... ale zanim dojdziesz do samego baala musisz pokonac mase potworkow a to juz trudniejsze nie??
Fakt Baal jest trochę wkurzający, te cholerne klony. Najgorsi są ci 3 strażnicy przed wejściem do tego sanktuarium Baala. Nie udało mi sie ich pokonać na koszmarze, a Diablo wcześniej na koszmarze załatwiłem :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, Baal jest bardzo wkurzający. Pamiętam jak ubiłem go na piekle tak już z szósty raz, to wypadło mi z niego 9 kołczanów i jeden doskonały szmaragd..... Bardzo się ucieszyłem...

Wkurzają mnie też jego ataki, które odpychają i spowolniają twoją postać. NIE CIERPIĘ, jak jakiś plugawy stwór odpycha mojego herosa. Jeszcze cwaniak się klonuje. Na szczęście nie zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

som na to różne sposoby... ja je z magii rozwalałem. (ale nie wszystkie:/).

grałem czarodziejką to ball na koszmaże mnie rozwalił jak chciał... dopiero pallem dałem rade odebrać mu kilka ładnych życ ale nie zabiłem go...:/ a przecież poszedłem w AURĘ i w WYTRZYMAŁOŚĆ... :) heh jak porównałem balla na normalu i na koszmaże to lepiej niemówić...

Oto przedstawiam wam liste 3 stworków z których może wylecieć dosłownie wszystko tylko potrzeba do tego dobry lewel MF

- szczerbiciel (Lodowa Piwnica, na Drodze Starożytnych)

- Pryszczoskór (Świątynia Niklathaka)

- Słudzy Baal'a (Twierdza kamienia Świata - poziom 3)

Powodzenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Ale może od początku.

Postanowiłem przejść Diablo 2 barbarzyńcą (już trzy razy nim przeszedłem z patchem 1.08, 09 i 10 na wszystkich poziomach trudności, oprócz hell na 1.10). Zpatchowałem sobię do 1.11 i zacząłem grać od początku barbem. Jedźiemy pierwszy akt noramal, poszedł gładziutko, ale w drugim miałem już problemy! Nawet z patchem 1.10 nie było tak trudno jak na 1.11! Zginąłem jakieś 4 razy, a zawsze barbem poraz pierwszy rozwalali mnie w 4 akcie (dokładnie to Rycerze Śmierci itp.).

Więc się pytam, czy dla Was patch 1.11 jeszcze pardzie utrudnia grę w stosunku do 1.10??

No chyba, że moja forma gdzieś przepadła...... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie... chyba twoja forma jest w najlepszym porządku :) faktycznie patch 1.11 jest cholernie trudny... ja zginąłem z 5 razy w 2 akcie... w tzrecim już lepiej niemówić... ogółem nieprzeszedłem gry na patchu 1.11. 1.10 przeszedłem... a w 1.08 albo w 1.09 niegrałem... w kazdym bdź rzie w któryś z nich... i faktycznie różnieca między 1.10 a 1.11 jest olbrzymia... (chociaż ja niejestem w diablo profesionalistom i w 4 akcie nawet na 1.10 się trudziłem) trohę... :) ale normal w 1.11 jest prosty... później się zaczyna prawdziwy KOSZMAR :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak mogłeś się zrazić do diablo 2?! przecież to jest świetna gra! (ale się zrymowało :lol: )... bo ja to tak zrozumiałem...

No jakoś tak... Nie wiem. Pierwszy Diablo mi się podobał. W dwójkę zagrałem w demo, popatrzyłem, jak gra kumpel, przeczytałem parę recenzji i tyle. Jakoś mnie nie zainteresował (jak cena jeszcze trochę spadnie, to może się skuszę ;)). To chyba przez te powtarzalne questy :/ (rozwiązanie z pierwszej części było wg mnie lepsze). Szkoda, że tego nie rozwinęli, a skupili się na ulepszaniu rozwoju postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...