Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Czytalem kilkanascie komentarzy i ciagle powtarza sie to samo " fajna gra" "diablo naj itp"

Wiele osob gralo w nia po lanie i jakos nie bardzo poczulo prawdziwy klimat tej gry. O czym mowie ?? O grze po internecie. NIe mam na mysli Battlenetu bo to wielkie gown... tylko serwerow stawianych przez polakow dzieki programom ( CD-PROJEKT nic im nie moze zarzucic bo nie czerpial z tego korzysci) z netu. Wtedy mozna doswiadczyc klimatu gry. Gra zespolowa, rywalizacji klanow. Walka o 1 miejscie w rankingu.Do tego trzeba dodac ze admini serwerow caly czas strzegal nas przed tymi niedobrymi graczami (CHITER !! ). Taka gra sie nie nudzi ... ja gralem w diablo po singlu i nudzilo mi sie po miesiac ale jak dostalem internet to gram w to do dzisiaj ( czyli od premiery Loda - dodatku ).

Do tego do chodza rozne mody takie jak Estern - Sun , Xyrax ktore wydluzaj ta gre w nieskonczonosc.

Ale poruszono tu ciekawą kwestię. Chodzi o patch 1.10. Ja osobiście uważam, że zmiany są na plus, ale troche niesprawiedliwe wydaje mi sie to, że niektóre postaci sa krzywdzone. O co mi chodzi? Na pewno wiecie, ze w tym patchu są umiejętności "powiązane" ze sobą, czyli nim wyższy poziom jednej, tym lepsze działanie drugiej - powiązanej. Ale na przykład czaro ma takich umiejętności mnóstwo, a assa czy ama prawie żadnych. Przez to ja, który gram amazonką byłem rozczarowany. Przez to niektóre postaci zanadto sie wzmocniły (czarodziejka, którą wspomniałem chociażby).

No fajnie ze cos blizzard zmienil ale jesli przyjrzec sie temu bardziej to ten patch 1.10 ma wiecej bogow niz wszystkie razem wziete. CO z tego ze poprawili skile , eth bug itp jak sa teraz takie kwiatki ze goscia mozna zabic kiedy sobie normlanie wychodzi z gry. ( jesli ktos gra na HC tak jak ja wie ze to BARDZO ZLY BUG ). Nie bede tu opisywal ich , sprytni gracze i tak sie dowiedza a lepiej dla reszty bo przez te bogi mozna dupowac ( kopjowac itemki ). Jak dla mnie to wielka porazka wole grac na 1.09 to tam mozna nad tymi bledami jakos zapanowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruha - nie mogę się wypowiadać obiektywnie o bugach w 1.10, bo gram tylko na singlu i od czasu do czasu z jakimś kumplem, któremu zechce się przytaszczyć swój sprzęt do mnie. Na tej podstawie uważam, że mimo iż jest w patchu troche niedoróbek, to mimo wszystko jest lepszy od 1.09. Być może w grze na serwerach uwydatnia sie więcej bugów, ale jak na moje (niskie) wymagania - jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slimak45

Diablo to super gra, i nikt temu nie zaprzeczy. Zarówno część 1 jak i druga były fajne, ale jedynka była w jakiś sposób fajniejsza, bardziej wciągająca... :)

Co do wypowiedzi gruchy...

"Wiele osob gralo w nia po lanie i jakos nie bardzo poczulo prawdziwy klimat tej gry."

Może ty tego nie poczułeś, ale mnie się bardzo podobało. Gra z kolegami to nawet podwójna przujemność... Z kim ty grałeś, że ci się tak nie podobało?! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zabicie ?Gram od poczatku 1.10 i nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo.Buggedy?Jest zaledwie 5-6 rodzajow zbugowanych itemow - to sa pozostalosci 1.09,ktore i tak znikaja,dlatego sie ich nie kupuje.Dupowanie?Teraz sie nie da dupowac ,wiec wiesz.

tórym w 10 minut ma najlepsy sprzęt w grze i liczą sie jedynie umiejętności gracza
Ta,ale kto gra na modach ,procz osob ktore graja na SP?Wiekszosc osob tutaj gra po Necie.bo jesli maja dostep to czemu nie.A w ogole skad tyy wziales ten temat o IP i Modach?Chyba nikt go nie poruszal.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruha wspomniał o "ciekawych" modach i "nie klmiatycznym" graniu na ip, tak więc ja wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

A co do wspominania- napisałem list po osobniku o nicku gruha, ale jaimś cudem trafil na forum jako starszy :shock: .

EDIT: Mam pytanie do redakcji CDA: gracie jeszcze czasem w d2, solo czy też mp :?:

Ps. NIe statsujemy użytkownicy 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie forum jakakolwiek opinia wywiera taki wplyw na forumowiczow.

Nie zrozumielismy sie panowie ... uroki na tcp/ip tez sa i to czasami wieksze niz po cbn ( Battlenet ) bo wiadomo ze grasz ludzmi znanymi ktorzy napewno nie oszukuja.

Ale co do gry po battlenecie albo polskich serwerach to i tak uwarzam ze to jest lepsze niz ip i bardziej ciekawsze. Po prostu codziennie wchodzisz jakby do baru w ktorym cie wszyscy znaja i mozesz sobie z nimi pograc.

Wymianiac poglady co do taktyki, co ktora osoba wczorajszej nocy znalazla na przedmiot itp.

NIe chce uchodzic za jakiegos znawce gry w diablo ( bo nim nie jestem ) wyrazam wlasna opinie ...

EDIT: Mam pytanie do redakcji CDA: gracie jeszcze czasem w d2, solo czy też mp

Te pytanie skierowalem kiedys do redakcji ale usyszalem jednoglosnie "NIE " moze sie zmienilo bo te pytanie na IRC skierowalem do starego skladu z cda ( jakies 2 lata temu ) wiec moze ktos tam dobyl kto gra w diablo.

P.S. Co do modow to mozna napisac 100 postow, tematow ale i tak wszystkich istotnych rzeczy nie omowimy

A sa serwery w diablo 2 w polsce bazujace na popularnych modach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruha,ja mialem na CBN takich znajomych ze przy nich przerzucalem perfect CtA i bylem pewien ,ze mnie nie okradna.I sie nie mylilem.Okrasc cie moga co najwyzej jakies typki programami,albo jak sie dasz zrobic jak dziecko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie takich gatunków jak Diablo, ale ta gra wciągnęła mnie (w odchłań piekielną).

Zastanawiałem się czy skasować rego posta czy wpisać komentarz - post został, a Ty pisz sensowniej w przyszłości - RoZy

Pozwole sobie dodac, zebys pisal nie tylko na temat, ale i w miare bezblednie... - GrOund_Z3R0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gruha
Gruha,ja mialem na CBN takich znajomych ze przy nich przerzucalem perfect CtA i bylem pewien ,ze mnie nie okradna.I sie nie mylilem.Okrasc cie moga co najwyzej jakies typki programami,albo jak sie dasz zrobic jak dziecko.

Mialem Mialem. Widzialem sie z nimi na zywo nawet. Co to pass to przewaznie zawsze wiedzieli.

A co do "przejmowanie " konta :D to okradli mnie juz z 5 razy :D Przewaznie wtedy kiedy ponabijalem 90 lvl i itemki ciekawe pozbieralem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruha,ja mialem na CBN takich znajomych ze przy nich przerzucalem perfect CtA i bylem pewien ,ze mnie nie okradna.I sie nie mylilem.Okrasc cie moga co najwyzej jakies typki programami,albo jak sie dasz zrobic jak dziecko.

Mialem Mialem. Widzialem sie z nimi na zywo nawet. Co to pass to przewaznie zawsze wiedzieli.

A co do "przejmowanie " konta :D to okradli mnie juz z 5 razy :D Przewaznie wtedy kiedy ponabijalem 90 lvl i itemki ciekawe pozbieralem :D

To dobry koles jestes jak dales sie okrasc pare razy gdy juz miales 90 lvl. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas rozkręcić ten postarzaly topic;)

Feanor come here!

Dobra chyba rozmowe trza zaczac od poczatku, kim najbardziej lubisz grac, t.j. jaka postacia?;) Moze jakis ulubiony czar, zdolność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba rozmowe trza zaczac od poczatku, kim najbardziej lubisz grac, t.j. jaka postacia?;) Moze jakis ulubiony czar, zdolność?

Najbardziej lubię grać mnichem, jeśli pytasz, ale to tylko w dodatku. Jeśli chodzi o Diablo 2 to Nekromanta rulez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba rozmowe trza zaczac od poczatku, kim najbardziej lubisz grac, t.j. jaka postacia?;) Moze jakis ulubiony czar, zdolność?

Najbardziej lubię grać mnichem, jeśli pytasz, ale to tylko w dodatku. Jeśli chodzi o Diablo 2 to Nekromanta rulez.

Tja... Nekromanta to jedna z 7 moich ulubionych postaci w D2 :twisted: no dobra jedna z pięciu :roll: a może z 4 :?:

Nekromantą zaczalem grac po raz pierwszy kiedy dziadek dal mi tego cukierka...eee...nie ta bajka sorry.

Nekromanta zaczalem grac jako pierwsza postac. Imponowal mi jego wystajacymi zeberkami i specyficznym zdolnosciami. Ta cala banda koscieji i golema wspomagana klatwami i duchem z kości jest nie do zatrztymania.

Nekromanta jednak w okolichach 64 lev. zwyczajnie znudzil mi sie i porzucilem ta postac na rzecz Czarodziejki. Ale to juz moi drodzy jest inna bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Ja gralem w jedynce wojownikiem, a w dwójce każdą postacią, choć najbardziej do gustu przypadli mi paladyn i amazonka. Choć amazonka chyba bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w jedynce wojownikiem, a w dwójce każdą postacią, choć najbardziej do gustu przypadli mi paladyn i amazonka. Choć amazonka chyba bardziej.

Paladyn mi nie odpowiada :/ Nie wiem, ale jakos nie moge sie przyzwyczaic do niego, jego aur...

Co do Amazonki - nabilem 96lev, po czym stwierdzilem, ze moze z kims na Duelka wyskocze? :wink:

I gdzie jest FEO :!: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popiel

Każda postać ma swoje zalety i wady i wszystkimi sie gra inaczej.

!.10 podpakowało postaci które wczesniej nei mogły rozwinac skrzydeł, np pala, nekrosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda postać ma swoje zalety i wady i wszystkimi sie gra inaczej.

!.10 podpakowało postaci które wczesniej nei mogły rozwinac skrzydeł, np pala, nekrosa.

JAK sie nie dalo rozwinac skrzydel?! Wytlumacz mi to, bo moj nekromanta wymiata az milo na 1.09 8)

Najwygodniej mi sie gra Druidem

Aj! Druid mi w ogole nie podpasil :/ nie wiem czemu, ale dla mnie to taki biedny necro :/

Ni w gruche, ni w pietruche z nim... Zmiany ksztaltu tez mnie do niego nie przekonuja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popiel

Chodzi mi o to, że teraz można u wszsytkich postaci wybrać DOKŁADNIE ich specjalizację, poprzez wprowadzenie synergii.

Mając nekrosa na samych trutkach, jego umiejętności nawzajem się polepszają (jedna drugą) i czego wynikiem jest powstanie potwora z ogromnymi obrażeniami :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje top 10:)

1. Zabójczyni

2. Amazonka

3. Barbarzyńca

Grałem tylko na swoim kompie a i najwyzej do 85 piatego poziomu, ale moja Zabójczyni za pierwszym razem stała się kozacka i wyzbierała równie kozackie przedmioty.

Uwaga do patchu 1.10. Faktycznie niby sporo zmian i poprawek, ale to lipa. Zamiast zrobic nowe potwory to wlepili do V aktu te z poprzednich, które w wiekszosci chcialem miec za soba, nie mowiac juz o tym ze chcialbym by nigdy nie powstaly. Poprawily sie umiejetnosci i teraz warto pakowac co nieco do nizszych rangą umiejetnosci, bowiem zwiekszaja one tez te wyzsze. Wszystko stalo sie trudniejsze, a nowe Unikaty (25 z stoesuunkowo niewiele wiekszej puli) mozna tylko zdobyc w grze LADDER. I tu mam pytanko co to jest to LADDER bo moze zapolowalbym na te nowe uniki (widzialem w opisach niektore z nich - WYMIATAJĄ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo było fajne - ale kilka lat temu. Panowie (i panie) poklikać to sobie można nawet w Saperze.

A co ma do rzeczy wiek gry? :evil: Liczy się grywalność. Jak coś było zarąbiste parę lat temu, to jest dobre i teraz. A jak chcesz sobie tylko poklikać, to sobie poklikaj na pulpicie :). Nie rozumiem niektórych ludzi. Np. Ciebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy wiek gry? :evil: Liczy się grywalność. Jak coś było zarąbiste parę lat temu, to jest dobre i teraz. A jak chcesz sobie tylko poklikać, to sobie poklikaj na pulpicie :). Nie rozumiem niektórych ludzi. Np. Ciebie

Właśnie gra Diablo to gra pokroju Starcrafta mimo że stara to jara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie Diablo to gra która zawsze była i będzie dobra. Generator jest bardzo dobrze zrobiony. Za każdym razem możemy rozwinąc swoją postać w inny sposób i grać nią inaczej. I za każdym razem może być ona dobra. Nie grałem wprawdzie w "jedynkę" ale co jakiś czas wracam do 2 i za każdym razem odkrywam ją na nowo. Polecam tą grę wszystkim !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...