Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Dwójka powaliła mnie ogromem przestrzeni- sporo chodzenia, ale co mi tam- młody jestem :D

Mnie z koleii do chodzenie trochę denerwuje - czasmi trzeba stracić sporo czasu na doście do portalu czy przeszukanie lokacji.

Sporo czasu powiadasz?? Ja bym na to nie narzekał, bo w tym czasie praktycznie ciągle kogoś bijesz znajdujesz, itp. więc nie ma nudów. Taq poza tym tutaj narzekasz na to, że taq dużo i długo się chodzi, a jaq by było wszystko szybciej do zdobycia (co prawie zawsze znaczyło by łatwiej) to byś narzekał, że za krótka.

Mnie tam lokacje się strasznie podobały/ją, zresztą D2 było pierwszą grą, którą pokochałem od pierwszego spojrzenia :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to D2 jest najlepszym RTS jakiego do tej pory widzialem mam tylko nadzieje ze pojawi sie rownierz D3 i mam nadzieje ze sie nie zawiode na kolejnej odslonie tej kultowej gry. :P :lol: :lol: :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleporty teleportami ale w porownaniu do 1 w 2 przestrzenie są jednak puste i niejednokrotnie nudzę się szukając kogoś do zasieszenia. Ale to pewnie przez moją manię wybijania plansz "do nogi' :lol:

Jak dla mnie to D2 jest najlepszym RTS jakiego do tej pory widzialem mam tylko nadzieje ze pojawi sie rownierz D3 i mam nadzieje ze sie nie zawiode na kolejnej odslonie tej kultowej gry. :P :lol: :lol: :D

Żartujesz czy poważnie mówisz. Bo nie wiem czy Cię wyśmiać czy dać ostrzeżenie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleporty teleportami ale w porownaniu do 1 w 2 przestrzenie są jednak puste i niejednokrotnie nudzę się szukając kogoś do zasieszenia. Ale to pewnie przez moją manię wybijania plansz "do nogi' :lol:

Ja zawsze wybijam plansze do nogi, ale to nie to tworzy przestrzenie. W jedynce większośc poziomów to po prostu labirynty jaskiń. W dwójce pojawiły się plansze otwarte - i to one są dominujące. Chyba dlatego tak denerwuje długie włóczenie się po planszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gierka!

Bardzo wciągająca i ciekawa, osobiście spędziłem przy niej 2 lata i nadal mam zamiar kontynuować rozgrywkę!

Najbardziej lubię grać Paladynem i Barbarzyńcą.

Nie mogę się doczekać Diablo 3. Niewiem czy to prawda, ale słyszałem że wyjdzie w 2004 roku, drugim czy trzecim kwartale. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie najbardziej irytuje to, że po wgraniu loada teren znowu zapełnia się potworkami. W ten sposób można łatwo nabić sobie ponadstanowe xp i przedmioty, gdy koło teleportu trafi się jakiś semi-boss. Sam tak miałem i chyba zabiłem jednego gostka ze sto razy, a przy sprzęcie dającym +50% magicznych przedmiotów wkrótce miałem kilka milionów na koncie i przedmioty z Księżyca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo jest gra ok,ale ja przestalem w nia grac przez kradzieze.Okradli mi konto do trade gdzie mialem oddzielna postac do highrunek...Szkoda mi takich ludzi ,ktorzy zeby nawet nie zarobic okradaja ludzi.D2Loader suxx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie najbardziej irytuje to, że po wgraniu loada teren znowu zapełnia się potworkami. W ten sposób można łatwo nabić sobie ponadstanowe xp i przedmioty, gdy koło teleportu trafi się jakiś semi-boss. Sam tak miałem i chyba zabiłem jednego gostka ze sto razy, a przy sprzęcie dającym +50% magicznych przedmiotów wkrótce miałem kilka milionów na koncie i przedmioty z Księżyca...

No i dlatego zawsze mam problem z dalszym przejściem bo jak znajde dobre miejcse to nie mogę się oprzeć coby tam nie wracac w nadzieii że teraz coś fajnego wyleci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Rozy, byłem zamyślony i nie sprawdziłem textu, co zaowocowało taką reakcją z Twojej strony. To był wielki ROTFL :!: :wink:

Przepraszam za pomyłkę, oczywiście chodziło mi o najlepszego RPG naszych czasów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Rozy, byłem zamyślony i nie sprawdziłem textu, co zaowocowało taką reakcją z Twojej strony. To był wielki ROTFL :!: :wink:

Przepraszam za pomyłkę, oczywiście chodziło mi o najlepszego RPG naszych czasów

hehe no nie wiem, ale dla sporej grupy osób to nie jest RPG (no może nie typowy) a Hack&slash :P :lol:

BTW swoje posty możesz zawsze edytować i poprawiać takie "kfiatki" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no nie wiem, ale dla sporej grupy osób to nie jest RPG (no może nie typowy) a Hack&slash :P :lol:

BTW swoje posty możesz zawsze edytować i poprawiać takie "kfiatki" :)

Obiecuję Ci RoZy, że On już będzie taqie "kfiatki" poprawiał, już ja tego dopilnuję hehe :wink:

Poza tym dla mnie jest to również RPG, i to dość rozbudowane, a inni narzekają (z tego co wiem) na mało rozmów, i dlatego twierdzą, że gra jest RPG. Choć muszę się z godzić ze stwierdzeniem, że jest to Hack&Slash :lol:, ale mnie jakoś to nie przeszkadza i nie umniejsza grywalności gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję Ci RoZy, że On już będzie taqie "kfiatki" poprawiał, już ja tego dopilnuję hehe :wink:

hehe a jaką Ty masz moc sprawczą na niego, czy jego posty? Młodszy brat czy co? :twisted:

A co Ty jasnowidz jesteś?? :P 2 latqa ale młodszy hyhy. Mam nadzieję, że się czegoś nauczy :wink: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, diablo to Third Person Shooter :P Albo inaczej- Real Time Wargame :P

No tu rześ "shooter" w płot :twisted: , chyba że z łuku, a third person to widok z za pleców bohatera :)

I nie wargame, ale rambogame lub comandogame jak już :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem,sa itemy,XP itd. wiec czemu nie ?

Tylko to nie wystarczy. RPG to coś więcej niż statystyki postaci. To przede wszystkim rozbudowana fabuła, nieliniowość, dużo NPC - tu Diablo odstaje i to bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie...RPG nas po prostu przyzwyczaily do ww. cech ,ale to nie jest obowiazkiem.Diablo to niby hack&slash ,ale jednak watki RPG sa wiec nie ma co sie klocic jak ktos ci powie ze Diablo to RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy Diablo można uznac za (klasyczny)RPG. W poórnaniu do np. takiego Morrowinda to jaki to jest RPG z tego Diablo :?: . Tą grę można uznać za co najwyżej uproszczonego RPG lub lepiej rozbudowanym hack&slashem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy Diablo można uznac za (klasyczny)RPG. W poórnaniu do np. takiego Morrowinda to jaki to jest RPG z tego Diablo :?: . Tą grę można uznać za co najwyżej uproszczonego RPG lub lepiej rozbudowanym hack&slashem.

Nigdy nie przystawałem na tym, że Diablo, czy Diablo 2 jest KLASYCZNYM :!: RPG, bo taq wcale nie jest, bije go już BG. Nie ma o czym mówić, Diablo zawiera jedynie elementy RPG, dlatego zaliczałem go do takich, ale jaq już wcześniej stwierdziłem uznaję go również, za (bardzo) rozbudowabego Hack&Slash'a. :wink:

Mam nadzieję, że już wszystko jasne!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to D2 jest najlepszym RTS jakiego do tej pory widzialem mam tylko nadzieje ze pojawi sie rownierz D3 i mam nadzieje ze sie nie zawiode na kolejnej odslonie tej kultowej gry. :P :lol: :lol: :D

Po pierwsze : Diablo to nie RTS :!: :!: :!:

Po drugie : 3 czesc gry nie powstanie ze wzgledu na brak mozliwosci kontynuacji fabuly. Ale D2 LoD i tak zawsze bedzie Rulezz :)

Następnym razem zauważ, że nie lubię statsiarskicj dwuwyrazowych postów - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : Diablo to nie RTS :!: :!: :!:

Po drugie : 3 czesc gry nie powstanie ze wzgledu na brak mozliwosci kontynuacji fabuly. Ale D2 LoD i tak zawsze bedzie Rulezz :)

Czy Ty nie zauważyłeś, że parę postów niżej było nie małe sprostowanie!! :evil:

a co do drugiego to masz po części rację, choć jest jedno "ale"...

bowiem możliwe jest stworzenie zupełnie innej fabuły, nie związanej z Kamieniem Świata :!: :wink:, ja sam nie mam żadnego pomysłu :oops:, ale od tego są scenarzyści :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Hmm, może jakiś patafian wskrzesi Azmodana i Beliala...

I Akt: Zabijamy tego farfocla co ich wskrzesił

II Akt: Bijemy Beliala

III Akt: Bijemy Azmodana

IV Akt: Bijemy tego farfocla co na początku tylko że teraz silniejszego bo połączył swoje ciało z duszami Baala, Mefisto i Diablo

V Akt (DODATEK): Kładziemy na łopatki nowopowstała partie polityczną Legia Nekromantów która sobie pozwala na nieco za dużo

(© By the Stranger)

Jak widać, zrobienie fabuły do tak nieskomplikowanej gry jes tprościutkie :)

Jakby ktoś nie wiedzial- Azmodan i Belial są braćmi Andariel i Duriela, ale pozabijali się nawzajem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...