Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Nie narzekam na Diablo 3, może dlatego, że nie chciałem Diablo 2 ver 2. Satysfakcja kiedy pada mi przedmiot warty kilka milionów jest dużo większa niż gdy znajdowałem dobry przedmiot w D2. No i Duele mimo iż nie zbalansowane w towarzystawie kilku podobnie ubranych znajomych sąsuper a zabawa przednia. Poprostu D1,2 t lata szczeniackie w moim przypadku, więcej czasu miało się na gry i inaczej na nie patrzyło, teraz tylko do rozerwania się po robocie służy mi Diablo 3 i świetnie się sprawdza w tej roli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wklej co tam masz

Mam właśnie któreś z tych Archonckich. Założone są tylko dlatego że dają fajną premię do dexa i vita, i jako jedyne dawały premię do odp. na zimno (w które ładuje ze względu na Jedność), a nie miałem nic lepszego. Na razie mam przerwę od Diabolo, ale jakbym czasem kiedyś wrócił to znowu coś spróbuję potworzyć chytry_prosty.gif

KMrzB1l.png

BTW, popraw sobie sygnaturkę, bo link do Xfire prowadzi do profilu osoby która wchodzi, a nie twojego. Rzuć okiem na adres chytry_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacrifice build opiera się na spamowaniu przywołaniem i poświęcaniem piesków aby dostać ileś tam życia za każdego poświęconego. Zadaje to niby największe obrażenia jak mamy 4 psiaki. Gra takim buildem wygląda prawie identycznie jak granie CM wizem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... opiera się na spamowaniu paru przycisków jednak przedmioty są brane pod build a nie na odwrót jak w CM Wizzie lub WW Barbacjuszu. Dlatego tak bardzo mi się podoba.

@b3rt

Imo jednak słabe są. Nawet kiedy używasz Jedności. Wyfarm lepsze :P

EDIT:

Podziekował za poprawienie linka.

BTW. Ale ten nowy XF jest zryty...

Edytowano przez dark elvis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jednak słabe są. Nawet kiedy używasz Jedności. Wyfarm lepsze

Nie mam pieniędzy :cheesy:

Że słabe to wiem, jak mi się będzie chciało to coś tam popróbuje stworzyć, albo poszukać lepszych na AH.

Tak w ogóle to które itemy jeszcze się opłaca tworzyć z nowych schematów? Słyszałem że naramienniki i amulety są fajne, a reszta to szrot, bo i tak ciężko stworzyć itemy lepsze od legend co kupisz na AH za 100k. Jest jeszcze sens coś tworzyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacuni - jeżeli nie chcesz ASa większego to jednak opłaca się robić karwasze. Mi dziś wyszły 320 int, 60 vit, 40 @res i 4cc (+2.5k life, +5.8k DPSa). [są na czarce]

Rękawice - barby raczej nie będą crafcić bo mają setowe, reszte może ale będzie ciężko bo poszukiwane tifecta będzie ciężko wycraficić. Tak samo amu - trifecta a w sumie quadfecta bo jeszcze przedział może być.

Naramy - pożadane 2 staty (vit i @res) więc są duże szanse na coś dobrego.

Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy tylko złe pokierowanie naszą postacią (czy raczej kiepską kombinacją złego doboru sprzętu wespół z nietrafionymi umiejętnościami) przynosi efekty o jakich pisałem apropos dwóch Barbów. To wszystko.

Jest jeszcze jeden szczegół... jak wizem zwiększasz inteligencje to budujesz też resy. Barb ma trudniej w tym temacie. Tylko pancerz, res z przedmiotów i kradzież życia, a ta ostatnia jest tym lepsza im wyższy DPS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś jest na rzeczy, mój WD ma 3k intelektu czy 300 do resów tylko z tego ;P

Gdzieś na forach ludzie pisali aby nie robić rzeczy pod swoje statsy z tych schematów ale pod witalność. Np w przypadku karwaszy czy rękawic. Ponoć i tak się trafiają te potrzebne a wit rzędu 200 jest nie do pogardzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zerkniesz na redukcje z resów to zobaczysz że wartości nie różnią się tak bardzo przy zmiennych wartościach samych resów. IMO różnice te nadrabia premia od pancerza, którą barb dostaje przy dodawaniu punktów siły. Na wysokopoziomowych barbach pancerz rzędu ~8k to norma. Po to są różne klasy żeby były inaczej budowane i opierały się na innych statach. Przynajmniej z założenia smile_prosty.gif

Tak gwoli ciekawostki, jakim cudem ten koleś osiągnął prawie 2kk obrażeń blink_prosty.gif

http://us.battle.net...0/hero/28576335

@down

Jak mój barb dorośnie, to będzie właśnie taki :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn you b3rt tongue_prosty.gif Teraz mam ochotę na zrobienie barba.

Ponad 3k siły, Jakieś 50% szansy na kryta, 703% obrażeń od kryta i 75% zwiększony attack speed smile_prosty.gif

Plus bronie tongue_prosty.gif

@down

Po co mu przeżywalność z tym dpsem? Toć on elity na mp10 składa na kryta. I ma więcej vita niż mój szamanek :(

Edytowano przez aliven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze runke z Berka z podwojeniem DPSa :P

Bardzo ładny DPS ale zerowa przeżywalność :P

Przy odbiciu ucieka szybciej niż DH :P

A itemy na vit będę robił dla WD żeby pieski ładnie wybuchały :P (i do pvp się przydadzą)

Edytowano przez dark elvis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny DPS ale zerowa przeżywalność

Przy takim DPSie musiałby mieć nieosiągalną w żaden sposób przeżywalność żeby nie ginąć od odbicia. A resztę i tak zdejmie na góra dwa strzały :P

i do pvp się przydadzą

Znaczy się do tego co będzie? Bo chyba nie do tego co jest teraz :P Walczy tam w ogóle ktokolwiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zerkniesz na redukcje z resów to zobaczysz że wartości nie różnią się tak bardzo przy zmiennych wartościach samych resów. IMO różnice te nadrabia premia od pancerza, którą barb dostaje przy dodawaniu punktów siły. Na wysokopoziomowych barbach pancerz rzędu ~8k to norma.

Jak miałem 8k pancerza przy słabych resach to na mp5 mi cienko szło... szczególnie jak się trafiła grupa elit z 2-3 atakami i unieruchomieniem.

Tak gwoli ciekawostki, jakim cudem ten koleś osiągnął prawie 2kk obrażeń blink_prosty.gif

http://us.battle.net...0/hero/28576335

700% do crita, 75% szybkości ataku i wszystkie skille na DPSa... robi wrażenie, ale czy jest grywalne?

Jak sobie ustawie takie same skille to wyciągam DPSa prawie do 500k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on w tym profilu nie ma włączonych żadnych z tych skilli. Jedyne co się tam wlicza to pasywy. Jak powrzuca sobie umiejętności to będzie miał jeszcze wyższe. Jakieś 5 mln ze wszystkimi wrzuconymi skillami. Poza tym nie zapominajmy, że barb ma skilla co zmniejsza zadawane mu obrażenia i z runą leczy go za procent obrażeń jaki on sam zada :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w najnowsze Diablo. Miło, że użytkownicy battle.net mogą pobrać darmowo starter i przekonać się jak wygląda ta gra. Początkowo odrzuciła mnie grafika. Nie dlatego, że była brzydka, ale bardzo cukierkowa. Wcześniejsze części wyglądały znacznie bardziej posępnie, a tu mamy coś pomiędzy World of Warcraft a Torchlightem. Grałem Łowczynią Demonów i zdziwiło mnie, że ubiera się jakby wyszła prosto od Prady icon_twisted.gif Jednak rozgrywka jest dość ciekawa, spory zestaw umiejętności, które umożliwiają zróżnicowaną grę. Grałem w spolonizowaną wersję i muszę przyznać, że źle nie jest. Tym bardziej, że słyszymy znajomy głos Deckarda Caina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika mi bardzo odpowiada i nic bym w tej kwestii nie zmieniał. Szczegóły, szczególiki to coś, co cieszy oko. Jedyną rzeczą, którą bym zmienił, to ceny klejnotów z tak zwanej wyższej półki, bo to co jest obecnie to jest przegięcie.

Gram Łowcą Demonów na poziomie "Piekło" i widać, że już powoli zaczynają się schody, choć wyposażenie, które mam na sobie (pochodzące głównie z dropu) wystarcza do w miarę bezstresowej gry. Czekam jeszcze na spotkanie z Klucznikiem i wtedy jeszcze zrewiduję tę kwestię, bo ci wrogowie mają ogromne pokłady punktów życia.

Loot wypada coraz lepszy: kupki złota jakieś takie większe i prawie zawsze trzycyfrowe, księgi szkoleń zamiast kart, lepsze klejnoty, broń i pancerze też niczego sobie, choć na schemat jeszcze nie natrafiłem.

Wczoraj tak sobie poczytałem instrukcję i jeżeli chodzi o magic find to jest napisane, że ten współczynnik ma tylko wpływ na wypadające przedmioty z potworów, a nie ma żadnego na zawartość skrzyń oraz stojaków na broń. Ciekawe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też styl graficzny bardzo odpowiada. Nie powiedziałbym że grafika jest cukierkowa, do Torchlighta też jej daleko. Styl jest w miarę mroczny, ale jednocześnie komiksowy i troszkę karykaturalny. Dzięki temu gra nie zestarzeje się tak szybko pod względem wizualnym, w przeciwieństwie do ultra realistycznych produkcji które po pół roku są przestarzałe i nie robią takiego wrażenia jak na początku. Podobny patent zastosowano w WoWie i częściowo w SC2, i tam się sprawdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on w tym profilu nie ma włączonych żadnych z tych skilli. Jedyne co się tam wlicza to pasywy. Jak powrzuca sobie umiejętności to będzie miał jeszcze wyższe. Jakieś 5 mln ze wszystkimi wrzuconymi skillami. Poza tym nie zapominajmy, że barb ma skilla co zmniejsza zadawane mu obrażenia i z runą leczy go za procent obrażeń jaki on sam zada tongue_prosty.gif

To oczywiste, że w profilu ma wszystkie buffy, jego realny dps to max 400/500k. A w proflu ma staty zbuffowane na maxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...