Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Wczoraj spędziłem jakieś 4 godziny (albo więcej, nie oszukujmy się) na... przejście The Breached Keep w 3 akcie (inferno)...

To jest jakaś porażka.

Gram DH i póki nie wyskoczy mi jakiś elite to większych problemów nie ma (chociaż Soul Ripper też potrafi uderzyć...). Z elitką nawet nie ma sensu walczyć. Wchodziłem do - mniej więcej ? - 30 gier publicznych i co? Każda kończyła się porażką. Ludzie po jakimś czasie, padają (wszyscy, ja także).

Teraz też sobie wszedłem do kilkunastu gier publicznych w tym queście i co? W większości z nich (95%~) ktoś zawsze leżał. Wchodzę, i ktoś zawsze ma czarny pasek przy życiu. Nie sądziłem że będzie aż tak źle. Nawet z ekipą 2x barb, monk i ja (Demon hunter) po zabiciu jednej elitki (HURA!) w końcu i tak wszyscy się wykruszyli. Padali.

Przejście solo to jakaś katorga.

Moje statystki, tak mniej więcej:

45k hp

18k dps (i rośnie z Sharpshooterem do 35k~)

350-400 res wszędzie

ok. 3k armor

I co? Na hita można paść od niektórych przeciwników. No dobra, może dwa.

Póki co czekam na 1.03 ( ale pewnie i tak się trochę pomęczę do tego czasu) który ma coś zmienić.

Edytowano przez Wymaniakowany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacz że masz shitne itemy i nie możesz grać dalej cheesy.gif 35k dps na 3 akt inferno i to jeszcze DH? no bez jaj proszę cie. DH to przede wszystkim DPS a resy to nic ci nie dadzą bo DH jest mydlaną bańką. Ja mam 110k dps i jeśli grupy elit nie są przegięte to da radę je pokonać. Ja wysolowałem 3 akt sam, często padałem, wychodziłem z gry jak za silne elity były ale się udało. Bossowie 3 aktu to mały pikuś. Doszedłem już do Diablo na inferno ale nie dam rady go ubić, poczeka on. Niestety musiałem ominąć Rakanotha i Izuala zabić w party, ale to i tak jakieś osiągnięcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę płakał tyle ile chce i gdzie chce. Ale na pewno nie z powodu Diablo III

Fajnie, że masz 110k dps. Ciesze się.

mam broń z 1070 (2hand) ataku, około 1100 dexterity i jakieś 40% minimum do prędkościu ataku. + cośtam do minimum damage. Jak tobie udało się podbić dps do 110k (domyślam się, że z sharpshooterem?).

Pewnie są jakieś inne cholerne umiejętności pasywne lub niepasywne. Albo coś. Olśnij mnie. Wiem, że można mieć broń z 1600 ataku, 2000 dexterity... i cholera wie co jeszcze.

Pewnie chodzi o bonusowe obrażenia przy cricitcal hit -.-

No dalej, ja najwyraźniej się na tej grze nie znam.

Edytowano przez Wymaniakowany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co te pyskówki co, najpierw jęczysz a jak ktoś ci coś doradzi to się wyżywasz na nim bo grać nie umiesz? Owszem używam sharpshootera i ładuję dużo w obrażenia krytyczne. Ja mam 1630 dex, 1,74atak na sekunde, +244 od krytycznych i 32k life. Muszę na jakieś zakupy się wybrać bo nie jest najlepiej jeszcze, a trochę kasy odłożyłem wink_prosty.gif

ty jesteś na hita, ja jestem na hita, ale to ja robie większy wygrzew. Powiewam grzywką w twoją strone ~~ A bez sharpshootera mam 41k dps eyes.gif Koniec rozmowy, z dzieciarnią więcej nie mam zamiaru w dyskusję wchodzić.

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyskówki. Zabawne. Pyskówkę to ja widzę na początku twojego postu.

Kontynuując - czyli mając minimalne resy i mniej hp pewnie składasz się szybciej niż ja.

Może moim błędem było pójście w resy. A może i nie. A co do tego czy nie umiem grać - mogę się tylko przyznać do tego, że być może źle sobie itemy dobierałem. No ale pewnie i tak nie umiem grać. Wielka szkoda.

Czy komuś udało się coś sprzedać za rl gotówkę?

@edit

Jak łatwo jest zwyzywać kogoś, prawda?

No ale jak kończysz to kończ, przecież płakać nad tym akurat nie będę :)

Edytowano przez Wymaniakowany
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale ty nawet nie masz dużo resów, z takimi statami nie wybieraj się na III akt. Ja mam 36k dps bez Sharpshoota i 450-500 all resy na III akcie (oczywiście DH) i nie wybieram się dalej z tym. Ile mam dexa to nie pamiętam dokładnie ale coś kolo 1600.

Podzielam zdanie Dariusxq że płaczesz a nie masz itemów by biegać tam gdzie jesteś.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@opti spoko, ja już ten temat zakończyłem i nie mam zamiaru wchodzić w dalsze dyskusje z Wymaniakowanym bo widzę że nie warto. Co do twojego Barba to nic się nie da powiedzieć o nim dopóki się nie wbije 60lvl i ubierze w itemy z większym ilvl. Z tego co wiem to Barb ma trochę nie fajnie na inferno jeśli bardzo dużo pieniędzy się w niego nie zainwestuję. No ale nie wiem, ja mam zamiar zrobić barba for fun pod koniec czerwca jakoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś porażka.

Gram DH i póki nie wyskoczy mi jakiś elite to większych problemów nie ma (chociaż Soul Ripper też potrafi uderzyć...). Z elitką nawet nie ma sensu walczyć. Wchodziłem do - mniej więcej ? - 30 gier publicznych i co? Każda kończyła się porażką. Ludzie po jakimś czasie, padają (wszyscy, ja także).

Teraz też sobie wszedłem do kilkunastu gier publicznych w tym queście i co? W większości z nich (95%~) ktoś zawsze leżał. Wchodzę, i ktoś zawsze ma czarny pasek przy życiu. Nie sądziłem że będzie aż tak źle. Nawet z ekipą 2x barb, monk i ja (Demon hunter) po zabiciu jednej elitki (HURA!) w końcu i tak wszyscy się wykruszyli. Padali.

Przejście solo to jakaś katorga.

Moje statystki, tak mniej więcej:

45k hp

18k dps (i rośnie z Sharpshooterem do 35k~)

350-400 res wszędzie

ok. 3k armor

I co? Na hita można paść od niektórych przeciwników. No dobra, może dwa.

Stary ale Inferno ma takie być. Ma być TRUDNE. Nie, że przejdziesz sobie z marszu jak normal, masz albo się pomęczyć albo nie przechodzić wcale. Takie było założenie tego trybu i imo jest super.

Dam Ci jedną radę. Grasz DH tak? To olej hp, resy, defa etc. żeby coś przytaknować musiałbyś wsadzić w eq miliony golda. Idziesz w full DPS, z założeniem "oboje jesteśmy na hita, kto uderzy pierwszy, a kto uniknie" (mówię o relacjach Ty-potwory ofc).

Tak najlepiej jest grać DH, zabić zanim podejdzie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Taaak.. ja wiem, że ma być trudno. I w sumie najlepiej są tutaj dopasowani ci zwykli przeciwnicy - od nich również musisz trzymać się z daleka bo taki Dark Berserker (chyba tak się nazywa) swoim długim (w sumie łatwym do ominięcia) atakiem też potrafi przywalić za 80% życia.

No ale walka z Soul Ripperami w wersji elite - jeśli ktoś gra DH i wie o jakim przeciwniku mówię to chyba wie, o co mi chodzi.

Próbowałem dobrze dobrać swoje przedmioty i najwyraźniej poniosłem porażkę, teraz najlepszym sposobem (I chyba wszyscy tak muszą) byłoby... farmienie. I kupno kolejnych przedmiotów. Bo tak, oczywiście, można. Gra właściwie do tego zmusza.

Bah, walić to.

Edytowano przez Wymaniakowany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam każdą Klasę prócz WD na 60 lvl. 90% osiągnięć i powiem wam że w tej grze jeśli nie potrafisz farmić golda możesz zapomnieć o przejściu gry na inferno :)

Ogólnie największy DPS posiadam na moim DH (140k)

Mnich tankuje wszystko do 3 aktu inferno

Barb na wykończeniu jeszcze( nie posiada gearu)

Wizard 42k DPS także jakoś tam się nim gra

WD jeszcze leveluje aktualnie posiada 45 lvl

Jeśli ktoś chce razem pograć proszę odezwać się na pw i wysłać swój Battletag :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za mały DPS... Sam ma 80k i uważam, że to za mało na DRUGI akt. Zwiększ DPS i wtedy próbuj coś zrobić"

jak niby zwiększyć ten dps do takiej wielkości skoro najlepsze bronie jakie widziałem mają ok 1000 dps? :O

O jakich Ty broniach mówisz? Bo na pewno nie o kuszach/łukach. Całe zatrzęsienie 1200+ na AH jest. Najlepiej kupować broń (właściwie to jest jedyna słuszna droga w przypadku DH) z socketem i wsadzać gem od obrażeń krytycznych.

Aha, jeżeli podajecie swój dmg, to podawajcie go bez SS. Potem wychodzą takie kwiatki "mam 120k dps i nie mogę nic zrobić!!!", a okazuje się, że bez SS crit chance wynosi np. 12% i faktyczny dmg to powiedzmy 20k....

@Kolega od padania w actIII/

Trzeba było zostać w drugim i farmić. Dostałeś pomoc na Belialu, bo z takim dmg nie powinno Cię być w 3 akcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka przebitka to normalka. ja jestem w drugim akcie koszmaru, 41lvl 8k hp i kostur z obrażeniami 72, a DPSu mam 1700.

Btw. Ile golda potrzeba na zbudowanie sensownej postaci na inferno? Na razie uzbierałem 3kk.

I jeszcze jedno - jakie specjalizacje polecacie dla wizza? Ja na razie Przychylam się do tej zmniejszającej obrażenia o 20%, tej odnawiającej 96hp na sekunde przy włączonych pancerzach i tej zwiększającej manę i jej regenerację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kain

to się trochę inaczej oblicza.

Masz broń 1000atk

ale masz też np. takie boskie 2000 dex którego ja nie mam ale powinienem mieć (oj wy boscy gracze.. ale macie skilla!) który zwiększa dps o te 2000%

możesz jescze mieć bonusy do minimalnego damage i prędkość ataku % + jakieś umiejętności (np SS które nie powinno być uzwględniane w dps) i proszę, możesz mieć te boskie 140k dps jak pokemon Dariusxq :)

Aha no i critical damage też się nalicza do dps (ah te SS)

@up

czyli pewnie będziesz miał jeszcze więcej, niezły bogacz z ciebie. Kupuj do 60 lv tylko to co musisz a na 60 będziesz mógł sobie kupic wypaśne itemy. Starczy ci kasy prawdopodobnie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ważniejszy jest + do umiejętności niż sam dps broni? grając demon hunterem powinienem ładowac jak najwięcej w zręczność?

Jedno i drugie jest ważne. Oczywiście grając DH powinieneś ładować w zręczność, ale IAS/crit chance/crit dmg są tak samo ważne i każda część dobrego ekwipunku powinna zawierać maksymalną ilość tych czynników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollnąłem sobie barba, ale zamiast tanka postanowiłem zrobić 2h max dps, efekt jest dość ciekawy.

O ile zginąć jest banalnie prosto na inferno przez nieuwagę/bez cooldownów i bazowe 52k dps bez bonusów nie poraża, o tyle Gniew bersekera (szaleństwo)+bitewny szał (szał marudera)+ Amok (Maniak) daje dość fajne 155k dps, co pozwala w 15s poszatkować możliwie każdy elite pack 1/2 aktu.

Btw, co do DH - Zręczność warto tak do 1500 stackować, potem IAS i Crit chance stają się sporo ważniejsze.

Z drugiej strony co do IAS, to nie wiadomo w jaki sposób będą chcieli znerfić go - czy proste numeryczne -x% z itemów, czy sposób stackowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...