Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

A ja akurat mam trochę czasu, spać mi się nie chce... I oczywiście gra nie przyszła. Muve znów się nie popisał (jak ze Skyrim w zeszłym roku). Ech... No nic, mam nadzieję, że jutro o 16, kiedy wrócę z zajęć, to Diabełek już będzie czekał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It has begun :happy: dear god... czuję się jak te zgraje Amerykanów czatujące pod sieciówkami w dzień wyprzedaży :) Z dzisiejszym dniem rynek gier stracił sporo gotówki, która przez D3 zostanie w moim portfelu :D Życzę wszystkim miłej gry, może kiedyś podzielę się w stosownym temacie informacją, RIPi z którym numerem to ja :) A póki co...cóż...chyba wesołych świąt :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam moi drodzy udanej gry, pełnej wspomnień z części 1 i 2giej tej wspaniałej serii.

Happy new year i widzimy się w uniwersum D3 :)

****************************

Dear Blizz let me in! :*

Edytowano przez alexiej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie ze Złotych Tarasów, ludzie chyba mega ostro poszaleli kolejka do empiku ciagnie sie lekko na 400metrów :O Tam na dole w namiotach troche lepsza sytuacja, ale i tak nie wesoło. Boże dziękuje ci że mogłem zamówić bez stresu kolekcjonerke Diablo na gram.pl, zaoszczedzilem sobie mega duzo godzin zycia i stresu. Zreszta serwery leza a zanim kurier przyjedzie wszystko powinno sie naprawic, nie musze nerwowo czekac przez cala noc az wbije na serwer. Co do tego szoł na ZZ do w punktach

- Puscili intro z gry po polsku i filmiki klasowe ktore juz leci na yt od dłuzszego czasu

- Puscili trailer Mist of Pandaria i Heart of Swarm

- Pokaz laserowy byl beznadziejny

- Cosplay ssał, jakies wiedzmini byli, jakis metalowiec blah. Jedynie Leah byla fajna :wub:

- Minus kolejny to jakis gosciu dretwo opowiadal o podkladkach i myszkach, konkurs tez ssal

- do konkursow brali totalne kaleki, nikt nic nie ogarniał o Diablo a fajne nagrody dosta; :/

- W Hardrock jakis dwoch ziomkow gralo mecz w Starcrafta II ale to mnie nie interesowało

- Ludzi było od cholery w kazdym razie!

- Prowadzacy ładnie cisnał ludziom co mi sie podobało ;) Za dużó meskichh cyców sie naogladalem

Na wywiadach juz nie bylem bo ekipie sie nie chciało czekac, kumpla zostawilismy by czekal sobie w kolejce po gre, bo on jako jedyny nie zamowil przez internet :laugh: Ale zachowywałem się jak [beeep] gdy krzyczałem do ludzi w kolejce że mam zamowiona kolekcjonerke na gram.pl :laugh: Szału nie było ale było miło, nie siedziałem przed kompem więc jest git. Teraz ide grzecznie spac bo od jutra nie ma szans by sie wyspac porzadnie! Szaman Darius Nadchodzi!

@Down Dobrze że Stan GPSa miał ;)

Kolejka po gre, gdzies tam pewni stoi nasz kumpel Bartus :laugh:

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde myślałem że pierwszy coś napisze, wykład o podkładkach był naprawdę drętwy (pytanie autentyk: Niech pani wymieni typy naszych podkładek :facepalm:), Ludzie do konkursów myśle byli na 100% podstawieni, bo dostawali proste pytania a ssali.

Niewątpliwym plusem było prowadzenie Figurskiego, ale żarty w stylu Pokaż cyce się po prostu przejadały, Ogólnie spodziewałem się większej ilości gimbusów, ale z tym było dobrze, no i Hania która rozdawała nagrody cud miód i orzeszki.

@UP No i pojeździliśmy sobie w kółeczko po Bielanach :D

Edytowano przez dudu66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po pierwszych kilku poziomach i gram ... Mniszką o imieniu Tysha. Gra tą klasa bardzo mi się podoba, bo jak na razie mam spory problem z oderwaniem się. Poleciały mi już nawet 2 bronie magiczne z których to skrzętnie korzystam :)

Na laptopie gra działa bardzo dobrze na niskich detalach co cieszy, bo tak jak sądziłem nie będę musiał się dzielić z tatą :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witch Doctor o wdzięcznym i niektórym kojarzącym się imieniu DrMundo zdobył właśnie 7 level i daję mu odpocząć. Późno już, logowanie stanowiło spory problem (półtorej godziny klikania co jakiś czas), chociaż teraz spróbowałem i zalogowałem się z miejsca. Albo Blizz ruszył tyłki albo ludzie poszli spać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Papayasmurf - jest dubbing

nie mam pełnej wersji, gram w 'demo' dzięki kumplowi, który odstąpił mi kod. i rozczarowany jestem grafiką - wiem, że wygląd to nie wszystko, ale spodziewałem się czegoś dużo lepszego, robi wrażenie rozmytej, jakby niedoczytanych tekstur, mało szczegółowej, nie bardzo mi się to podoba. Chyba że to tylko dolegliwość tej wersji testowej, ale wątpię.

Szkoda trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dekameron- dzięki za odpowiedź.

Więc jest dubing. Jest opcja zmienienia języka? Nie pale się na polską wersję, więc nie chciałbym kupowac kota w worku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dekameron- dzięki za odpowiedź.

Więc jest dubing. Jest opcja zmienienia języka? Nie pale się na polską wersję, więc nie chciałbym kupowac kota w worku.

możesz sobie brać język jaki chcesz. Wybierasz i ściąga się pakiet językowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co tam się działo..

Wczoraj na nocnej w Poznaniu SETKI osób, odpuściłem od razu. A dziś, w moim mieście, zadupie 20k ludzi... i ledwo się załapałem na podstawkę! Podobno Poznań dostał tylko 3 sztuki EK, u mnie więcej nie było szans. Jak spytałem sprzedawczynię o nie, to wręcz na mnie naskoczyła ;P

Byłem kupić o 9:00, nakład wyczerpał się o 9:15.

Na razie nie tykam gry, pudełko leży, czekam aż się trochę uspokoję :D Nie chcę zniszczyć pudła ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że nie kupiłem... Kumpel ma i od ponad 9 godzin jest na nogach i usiłuje się zalogować. Nie spał, nie jadł, tylko siedzi i wpisuje hasło jak robot... Ja tam poczekam, aż D3 spadnie do jakiejś tańszej serii.

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że nie kupiłem... Kumpel ma i od ponad 9 godzin jest na nogach i usiłuje się zalogować. Nie spał, nie jadł, tylko siedzi i wpisuje hasło jak robot... Ja tam poczekam, aż D3 spadnie do jakiejś tańszej serii.

Dziwne, dziś o 2 w nocy dało się już bezproblemowo zalogować. Podobnie rano o 9, żadnych kolejek, wszystko działało od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że nie kupiłem... Kumpel ma i od ponad 9 godzin jest na nogach i usiłuje się zalogować. Nie spał, nie jadł, tylko siedzi i wpisuje hasło jak robot... Ja tam poczekam, aż D3 spadnie do jakiejś tańszej serii.

To możesz trochę poczekać, znając gry Blizzarda :P Cena SC2 się utrzymywała bardzo długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...