Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Tworzenie stron www

Polecane posty

A wcale nie wysyłałem plik ok. 2 mb i weszło poza tym, konto 100 MB php mysql żadnych popup banerów itp. ftp, serw nawet szybki czasami wysiada. Ograniczenie do 5000 plików ale można poprosić admina o zwiększenie limitu plików pojemności konta i reszty. Sory za błędy śpieszyłem się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o darmowe serwery to polecam www.thefreeserver.net zasady są takie:

umieszczasz ich banner (możesz go walnąć gdzie zechcesz choćby i w stopce ważne aby był wyświetlany bodaj 7*doba a w zamian oferują:

- PHP, PERL, MYSQL, ENSIM and all the technical things you could use

- Automatic submission to all the major search engines - Built in PowerTools that allow easy setup of PHPNuke, Oscommerce, phpbb and more!

- 2,000 MB of Disk Space.

- 60GB of Bandwidth

- 1,000 Mysql Databases, 1,000 Subdomains, 1,000 Sub Users, 1,000 Email Accounts

- POP3/SMTP/IMAP Support

- ClamAV Antivirus Software

- Antispam Software

fajnie nie ?po polsku: 2Gb miejsca + 60Gb transferu miesięcznego przy czym nie dotyczy to uploadu plików do serwera,

w zamian za:

You must put some kind of content on your site and the advertising code on your website within 5 days of signing up. (The ad code will be emailed to you.)

You must have at least 7 views average of the advertisements per day on your website after 5 days of signing up. These views can be your own visits if your website is new.(non-unique views). If you fall below this requirement, an email reminder will be sent to you.

czyli w zamian za 7 pokazań ich bannera choćby i jeśli ty sam go obejrzysz, a gdy będzie brakować to najpierw dostaniesz maila z ostrzeżeniem a dopiero potem po paru dniach zaczną się zajmować usuwaniem konta więc jest czas aby to nadrobić

:D oferta mi się podoba a wam ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venom333

Wszystko fajnie, tylko ten link nie działa ! :shock:

Zresztą już nie pierwszy raz widziałem w necie linki do tego serwera,

i nigdy jakoś mi się nie chciało włączyć ... więc co z tego że freeserwer,

jak zrąbanyserwer :wink:

Po drugie: przeczytajcie uważnie:

You must have at least 7 views average of the advertisements per day

7 ODWIEDZIŃ NA DZIEŃ

Czyli dzień w dzień musisz wchodzić na swoją stronę co najmniej 7 razy dziennie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to oznacza że reklama umieszczona na twojej stronie musi się wyświetlić co najmniej 7 razy na dzień a to nie jest chyba problem jeśli ma się nawet słabą oglądalność nie sądzisz ? chyba że chcesz zrobić z tego tylko serwer poczty tudzież ftp to wtedy owszem to może być problem ale wystarczy zrobić prostą stronę lub forum na które pare osób będzie zaglądać i masz z głowy problem z odwiedzinami

aha i mam tam konto od ok. tygodnia i jeszcze ani razu nie miałem problemu z połączeniem, ALE trzeba się łączyć albo IE albo netsape`em bo opera ma jakieś problemy jeszcze z otwieraniem tej strony, i jest to jedyny problem z ich serwerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Od pewnego czasu, kiedy tylko ktoś próbuje coś ściągnąć z mojej stronki, pojawia się coś takiego (jesli komunikat się nie pojawi, znaczy że wszystko jest dobrze, w co wątpie):

http://www.republika.pl/anonim_0001/Download.htm

Co mam z tym zrobić? Już mnie powoli zaczyna to denerwować. Jak nie przekrioczony transfer, to wyskakuje jakies inne badziewie...

Edit: Czy w moim podpisie widzicie obrazek? Ja nie, chociaż link jest prawidłowy. Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu tak się dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Strona o podanym adresie nie istnieje" Czyli normalka w Republice ;) Na twoim miejscu zabrałbym zabawki i przeniósł się na jakiś mniej znany server. Jeśli nie zależy ci na dużej ilości miejsca to zajżyj tu : http://www.lysyman.piwko.pl/darmowekw.htm . Osobiście jednak poleciłbym ci rozejrzenie się za jakimś większym rosyjskim hostingiem :)

Edit: Czy w moim podpisie widzicie obrazek? Ja nie, chociaż link jest prawidłowy. Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu tak się dzieje?

Od początku mojego pobytu na forum widać (przynajmniej u mnie) obrazek w twoim podpisie. CormaC miał podobnie (tyle że on widział a reszta nie widziała ;) ) Poproś o interwencję jakiegoś admina :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tworze strony www od bardzo dawna. na poczatku jest to trudne ale z czasem robi sie bardzo latwym. efekt mojej pracy mozna zobaczyc na www.pgry.tk.

PS. jak ktos chce zostac jej redaktorem(strona o grach) to pisac na jatokor@poczta.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, panowie to teraz ja mam kłeszczona.

Jakie jest polecenie w HTML'ui, żeby tło strony nie przewijało się z tekstem tylko, żeby było stałe?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

A właśnie i zna ktoś jakiś skrypt, czy coś do jakiegoś dobrego systemu newsów, zkomentarzami i w ogóle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pierwszego to nie chce mi się zaglądać do notatek ale drugie

jeśli chodzi ci o całość (żeby i wklepywanie newsów i komentarze) załatwić od razu to będziesz potrzebował systemu portalowego (jPortal, phpNuke, Mambo etc) a jeśli osobno to zajrzyj na strony z dodatkami lub do strefy WWW bo komentarze tam były kiedyś napewno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o darmowe serwery to polecam www.thefreeserver.net zasady są takie:

umieszczasz ich banner (możesz go walnąć gdzie zechcesz choćby i w stopce ważne aby był wyświetlany bodaj 7*doba a w zamian oferują:

- PHP, PERL, MYSQL, ENSIM and all the technical things you could use

- Automatic submission to all the major search engines - Built in PowerTools that allow easy setup of PHPNuke, Oscommerce, phpbb and more!

- 2,000 MB of Disk Space.

- 60GB of Bandwidth

- 1,000 Mysql Databases, 1,000 Subdomains, 1,000 Sub Users, 1,000 Email Accounts

- POP3/SMTP/IMAP Support

- ClamAV Antivirus Software

- Antispam Software

fajnie nie ?po polsku: 2Gb miejsca + 60Gb transferu miesięcznego przy czym nie dotyczy to uploadu plików do serwera,

w zamian za:

You must put some kind of content on your site and the advertising code on your website within 5 days of signing up. (The ad code will be emailed to you.)

You must have at least 7 views average of the advertisements per day on your website after 5 days of signing up. These views can be your own visits if your website is new.(non-unique views). If you fall below this requirement, an email reminder will be sent to you.

czyli w zamian za 7 pokazań ich bannera choćby i jeśli ty sam go obejrzysz, a gdy będzie brakować to najpierw dostaniesz maila z ostrzeżeniem a dopiero potem po paru dniach zaczną się zajmować usuwaniem konta więc jest czas aby to nadrobić

:D oferta mi się podoba a wam ?

Kurde, nie działa :( Fake ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe cytujesz kupe tekstu żeby później napisać 4 słowa :lol: . Nie działa bo pewnie robią cuś z serwem sprawdź za kilka godzin, powinno być. A tu jest link do "prztestowania" tego serwera co podałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tworze strony www od bardzo dawna. na poczatku jest to trudne ale z czasem robi sie bardzo latwym. efekt mojej pracy mozna zobaczyc na www.pgry.tk.

Jak ja nie lubie takiego czegoś... Chwalisz sie stroną, a tymczasem jej zawartość jest żadna ("strona w przebudowie", pare denerwujących darmowych skryptów i pustawe działy) a jedyna rzecz, która jest w pełni wykonana to layout... prosto ze Strefy WWW :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracę nad stroną rozpoczołem dość dawno w HTML. Teraz biorę się za naukę PHP. Może ktoś wie coś więcej na temat tego języka?

I jeszcze jednio pytanie. Czy skrypty PHP działają tylko na serwerze? Napisałem skrypt licznika

 i nie działa [na dysku]. Z publikacją skrypta muszę się wsztrzymać z powodów technicznych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, panowie to teraz ja mam kłeszczona.

Jakie jest polecenie w HTML'ui, żeby tło strony nie przewijało się z tekstem tylko, żeby było stałe?

Dorzucenie polecenia ' bgproperties="fixed" ' w znaczniku BODY powinno załatwić sprawę ;)

O, dzięki. A można zrobić coś podobnego w tabeli? Bo mimo, że mam podane wymiary, to jeśli napiszę wiecej tekstu to ta po prostu powiększa się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na thefreeserver.com radzę wchdzić tylko z IE a dziwne jest to że główna strona nie działa kiedy jest normalny dostęp do stron umieszczonych na ich serwerze :shock:

a jak ktoś chce testować skrypty php to polecam do tego celu krasnala bo nie trzeba go już dalej konfigurować a ma to co jest potrzebne większości ludzi - php & mysql & perl

znajdziesz go na www.krasnal.tk :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tworze strony www od bardzo dawna. na poczatku jest to trudne ale z czasem robi sie bardzo latwym. efekt mojej pracy mozna zobaczyc na www.pgry.tk.

Jak ja nie lubie takiego czegoś... Chwalisz sie stroną, a tymczasem jej zawartość jest żadna ("strona w przebudowie", pare denerwujących darmowych skryptów i pustawe działy) a jedyna rzecz, która jest w pełni wykonana to layout... prosto ze Strefy WWW :D

ehh no cuz strona jest stara ale zostala rok temu(niecaly) zawieszona. szablonik ma niewiele wspolnego z tym ze strefy(teraz) skryptow tam nie ma a jak uwazasz ze to nic to przeedytuj to w notatniku to pogadamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...