Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Mam do was pytanie czy wy też macie tak że piłkarze zamiast w swoich domyślnych korkach to grają w biało czarnych szmaciakach? Chodzi mi o wersje PC. Pisałem już kilka razy do supportu ea ale niestety maja mnie w poważaniu i zbywają wiadomością wyglądającą na wysłaną przez automat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do Was pytanie odnośnie transferu smile_prosty.gif Chcę kupić jakiegoś lewego pomocnika/skrzydłowego i zastanawiam się nad trzema

- Neymar (chcą 24 mln funtów)

- Bale (chcą 22 mln funtów)

- Goetze (chcą 24,5 mln funtów)

Którego dołączyć do mojego Dream Team biggrin_prosty.gif

Edytowano przez LordRevan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie do Chelsea kupiłem zarówno Gotze, jak i Neymara i powiem Ci tak: nie wiem jaką grasz taktyką, ale u mnie najlepiej się grało jak Gotze poszedł na ŚPO, a Neymar szalał na lewym skrzydle. Do tego wywaliłem Torresa, który o dziwo był królem strzelców i postawiłem w ataku Lewandowskiego. Z Neymarem przyszedł też Ganso i też kilka ważnych goli strzeli. Ogólnie skład mój wymiata: Szczęsny - Ivanović, Terry, Piszczek, Luiz - Mata, Gotze, Hazard, Ganso, Neymar - Lewandowski. Fun z gry niesamowity ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neymar rozwinął się u mnie po dwóch latach do 91 umiejętności grając za napastnikiem w 4-4-2 i muszę powiedzieć, że to dla mnie najlepszy piłkarz w całej Fifie 13 ;) Bale'a polecam także na lewą obronę, bo nie dość, że dobry w defensywie, to jego wypady pod bramkę rywala mogą poważnie zagrozić.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :) Ale Buttner to gość, na którego warto postawić. U mnie rozwinął się do 76 i przez długi czas był podstawowym lewym obrońcą, więc naprawdę rozważ zakup kogoś innego ;) Albo poczekaj, aż z wypożyczenia wróci Fabio, który jest najlepszą (darmową w sumie, jeśli grasz United) opcją na lewą obronę :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie mianowicie zaszło u mnie coś dziwnego chciałem kupić Lewego przy nim było tylko uwaga żebym śmiało złożył ofertę. Wyceniali go 17 mln funtów wysłałem im zapytanie,a oni z odpowiedzią, że rozważą ofertę 11 mln funtów ?!?! O co w tym chodzi ? Na początku myślałem, że ma złą formę a on tym czasem ma dobrą ? ocb ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zakup dokonany Lewy w Man Utd za 11 mln funtów :) Przyda mi się bo v.Persie 86 i już trochę stary jest :/ Za to Rooney 94 klaszcze.gif Chicharito 87 ( i dochodzi do 88) a teraz Lewy 86 (dochodzi do 87) i mam atak marzeń skrzydla Neymar (86), Di Maria(91), Nani(93) i Sanchez(90) środek pomocy Kagawa(91) Eriksen(87) Wilshere(89) Cleverley(85) obrona Santon (85) Hummels(89) Smalling(87) Jones(85) Vidic(85) Rafael(85) Buttner(77) bramkarz De Gea (86) i mamy Dream Teamgool.gif

Zastanawiałbym się jeszcze nad Ronaldo a 31 lat to już trochę stary :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie pogrywam Juventusem i nie kupuję za dużo zawodników chyba że któryś sam chce żeby go sprzedać to wymieniam i mam taki skład, gram systemem 3-5-2 bramka Lloris (94), obrona Chiellini (87), Masi (84), Caceres (85), pomoc Pogba (84), Marchisio (87), Asamoah (88), Lucas (86), Isla (86), atak Suarez (87), Giovinco (86). Grałem różnymu drużynami ale muszę przyznać że żadną tak dobrze się mi nie gra jak Juventusem. Choć najlepsza jest radość gdy w eliminacjach do mistrzostw europy ogra się Polską Hiszpanię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że każdy ma inny styl gry, jedni grają skrzydłami drudzy długą piłą na murzyna, jeszcze inni z uporem maniaka wciskają się środkiem itp. Ale jak dla mnie stawianie Neymara na skrzydle to marnowanie jego potencjału. Mam drugi sezon, gram na klasie światowej taktyką 3412. Po 14kolejkach najwięcej goli w lidze-nie licząc mnie-strzelił Tottenham, 25brameczek... Czyli dokładnie tyle ile ja wpakowałem samym Nejmarkiem:P On jest stworzony do gry w ataku, przy takiej szybkości i technice byłoby mi żal stawiać go po bokach, nawet jako skrzydłowego napastnika w 433/343.

Edytowano przez Smigol
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neymar dobry jest ale grając stylem z jednym środkowym wysuniętym napastnikiem i skrzydłowymi wolę na środek dać kogoś masywniejszego i lepiej strzelającego głową np Ibrahimović, Rooney czy Lewandowski. Neymar jest lepszy do kiwania, robienia rajdów po boisku i wystawiania dobrych piłek typowemu środkowemu napastnikowi który po prostu wpakuje ją do bramki. Miałem raz drużynę złożoną głównie z pędziwiatrów typu Lucas i ogólnie było spoko ale ciężko było mi się przedrzeć przez niektóre obrony w ataku pozycyjnym bo wielcy obrońcy przeciwnika z łatwością odtrącali moich chudzielców. Lepiej mieć wszystkiego po trochu. Nie wiem jak wam ale mi najlepiej się gra systemem który zaczął pierwszy stosować Juventus z trzema środkowymi obrońcami nie angarzującymi się w ataki tylko mającymi za zadanie czyścić wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin - swoją drogą: trzej środkowi obrońcy to według mnie przyszłość futbolu. Pytanie tylko jak odległa...? Ale ja szybko nie przejdę na ten wariant, bo czwórka defensorów to formacja, której używam od zawsze, a ostatnio z coraz lepszym skutkiem. Wiadomo - wszystko zależy od dwóch bocznych obrońców, którzy mają zupełnie inne zadania, niż ci na środku. U mnie w karierze grając United zawsze na bokach był Rafael z Evrą, a później zamiast Evry (z racji wieku często sprzedaję go po paru sezonach gry) wstawiałem brata bliźniaka - Fabio. Taki wariant jest fantastyczny w połączeniu ze skrzydłowymi, do których podłączają się boczni obrońcy w akcjach ofensywnych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up już teraz widzę że w lidze włoskiej coraz więcej drużyn zaczyna go stosować. U mnie w Juventusie sprawdzał się rewelacyjnie tylko trzeba mieć dobrych obrońców, sprawdza się nie gorzej niż z 4 obrońców a nawet często lepiej bo jak Ci dwóch skrzydłowych pójdzie do przodu i nie zdąży wrócić to masz kłopot a tak to zawsze z tyłu jest trójka stoperów więc to nie jest tak że jest jeden na środku i dwóch na skrzydłach tylko wszyscy są środkowymi obrońcami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie mam go gdzie wrzucić, skoro z przodu mam takich gości: Mata, Hazard, Gotze, Ganso i Lewandowski wink_prosty.gif

To już zależy od osobistych upodobań, u mnie Ganso i Lewy nie mieliby szans. Nie licząc środkowych obrońców cały mój skład to szybkie knypki, najwolniejsi są chyba Van Persie, Cleverley i Wilshere-wszyscy coś koło 80. Z tym że Robina trzymam z sentymentu bo o wiele lepiej gra mi się Hernandezem/Welbeckiem a Cleverley gra ogony w pucharach. Ja po prostu muszę mieć szybkich piłkarzy zwłaszcza napastników.

Trójką obrońców gram tylko w karierze, w multi bym się nie odważył, zwłaszcza z kimś na swoim poziomie(jak ktoś jest dużo słabszy to inna sprawa;p) Za często przy tej taktyce zostaje mi z tyłu tylko 2-3piłkarzy, nawet komp ładuje mi średnio 1gola na mecz. Co dopiero jakiś ogarnięty gracz. Do multi trzymam się kurczowo 433, zmieniam tylko w zależności od drużyny tego na środku albo to ofensywne433 albo 433 z defmidem-w MU czy Brazylii są to Rooney i Oscar na AMF a np. w Realu Alonso jako DMF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigol jak masz dobrze dobraną drużynę to nie zdarzy się że zostanie tylko trzech obrońców. Gram na poziomie klasa światowa i ten system rewelacyjnie się sprawdza. Chociaż faktycznie nie pasuje do takiej drużyny jak ty preferujesz - złożonej głównie z niskich pędziwiatrów. Prawdę mówiąc to ten system jest nawet bardziej defensywny od 4-4-2 bo tutaj masz cały czas z tyłu trzech gości a w 4-4-2 dwóch skrzydłowych przeważnie wychodzi do ataku i po stracie piłki łatwo stracić bramkę szybką kontrą skrzydłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że społeczność w tej grze jest bardzo specyficzna to już zdążyłem się przyzwyczaić od 11. A raczej tak mi się wydawało bo kolejne przypadki coraz bardziej mnie przekonują że guzik o tym wiem. Ragequiterzy czy osoby z nadmiarem wolnego czasu i oglądający wszelkie możliwe powtórki to pikuś. Ludzie którzy chcą pokazać jak bardzo są mega i biegają po każdym golu dopóki im tego gra nie wyłączy również.(w takim momencie myślę sobie że gdybym miał za każdym razem odpalać jakąś cieszynkę gdy strzelę gola zamiast kilkuset rozegrałbym do tej pory max 50spotkań:P) Ale ostatnio w pokoju spotkałem beznadziejny przypadek. Zaczęło się niewinnie od "kto mnie w koncu pokona cieniasy????". Jako że nie lubię takich bufonów to podjąłem się wyzwania:P po 90minutach w strzałach jakieś 20-1 dla mnie, wynik... 1:1. No OK, Cassilas miał swój dzień a jak się długo wybija piłkę na Ronaldo to w końcu się uda wyjść sam na sam. 115minuta, prowadzę 3:1 i nagle pojawia się menu. Uciekł, normalka. Ale po co w pokoju starał się wmówić mi że to ja wyszedłem i że generalnie jestem cienki bolek bo mnie rozgromił?biggrin_prosty.gif Przed ludźmi? Ja wiem swoje, on pomimo ograniczonych zdolności do myślenia również a ludzi którzy są w pokoju w gruncie rzeczy to guzik obchodzi.

Edytowano przez Smigol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Niestety FIFA to raj dla "mistrzów trollingu". Oglądanie wszelkich powtórek, i filmików przed i po meczu są w sezonach pojedynków na porządku dziennym. Jak prowadzę, to często przeciwnik pauzuje jeszcze grę, abym sobie dłużej poczekał. A jeszcze zawsze jak stracę głupio gola, to powtórka leci 3 razy, plus spektakularna cieszynka przez pół boiska, nawet jeśli gościu dalej wysoko przegrywa. Strasznie to jest wkurzające.

A napinaczy i szpanerów też trochę jest i zdażyło mi się już nieraz dostać na PSN wiadomość z bluzgami, jak fartem wygrałem, że jestem cziter, oszust itd.

Moim zdaniem powinna być opcja wyłączenia wszelkich powtórek w spotkaniach sieciowych.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Dzisiaj zauważyłem, że klub który wspieram nagle zmienił się z Chelsea na Real Madrit, do tego moje punkty do sklepiku Fify zostały wydane. Czy możliwe, że padłem ofiarom jakiegoś keylogera? Do tego wszystkiego nie mogę się zalogować na stronce Origin wyskakuje mi "service unavaiable". Co o tym myślicie? Dodam, że nikt nie znał danych konta i nie ściągam jakichś nieznanych programów.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mieliście kiedyś taki problem w karierze (FIFA 2013). Po awansie do fazy pucharowej LM został zaktualizowany grafik meczów ligowych ale nie PP (gram zespołem z Ekstraklasy). W konsekwencji na dzień przed meczem z REALEM w ćwierćfinale musiałem rozegrać ćwierćfinałowy mecz PP. Nie muszę dodawać że następnego dnia (tj. w dniu meczu z REALEM) połowa drużyny słaniała się na nogach (chociaż i tak w PP zagrałem możliwie jak największą ilością rezerwowych zawodników). Przegrałem 1:2 i odpadłem:(. Pierwszy mecz wygrałem 1:0 w Madrycie. Dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem 1:2 i odpadłem:(. Pierwszy mecz wygrałem 1:0 w Madrycie. Dziwne...

To jest na pewno OK. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu:P

Jedyny bug to pewnie grafik w kalendarzu, który ja w 12-sce mam czasem podobnie ale góra 2dni, ale styka mi rezerwowych by wymienić cały skład i grać na legendzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rankingowy1

Fifa 13 to dla mnie największe zaskoczenie Multi. Szczerze powiedziawszy, po kupnie poprzednich częsci i wielkich probleamch ze znalezieniem gracza do gry/znalezieniem znajomego na serwerze, postanowiłem zaryzykować i się nie zawiodłem. Ogólnie jednak może męczyć czesta potrzeba korzystania z internetu przez samą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą jeśli chcesz grać tylko w singlu można obejść włączając origin w trybie offline, także to żaden problem. Nie wiem też o co ci chodzi z kłopotami ze znalezieniem kogoś do gry, od 11 nie przypominam sobie większych trudności. Czasem trzeba wyszukiwać po kilka razy bo wywala jakieś błędy ale ogólnie większych problemów nie ma. Jedyne co jest schrzanione to brak jakiegoś mini okienka z czatem przy wyborze drużyn.

Edytowano przez Smigol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...