Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Stare fify (99 itd.) były fajne i miały klimat.Kupowałem każdą.Fifa 12 do mnie nie przemawia.Nie kupiłem jej i nie kupie.

Nie no, Fifa 12 to jedna z lepszych gier o piłce nożnej w jakie grałem. Czasami ciężko odróżnić czy to transmisja telewizyjna z jakiegoś meczu czy nadal gra. Kupiłem ją jakis czas temu w promocji za 8 dych i nie żałuję pieniędzy wydanych na ten produkt. Fifa 12 zasługuje na uznanie. A syndrom jeszcze jednego meczu w multi to norma, ciężko się oderwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem, jak można woleć starsze FIFY od nowych... Wiem, istnieje do nich sentyment, ale z FIFĄ jest tak, jak np z... Firefoxem. Każda kolejna wersja jest coraz lepsza i bardziej usprawniona, nie ma więc praktycznie sensu wracać do poprzedniej. Grając w "dwunastkę" myślałem sobie, jaka to fajna była "jedenastka", jaki klimat, ale kiedy odpaliłem tą drugą, okazała się po prostu przestarzała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy w bogatej historii serii Fifa doczekamy się DLC do najnowszego wydania kopanki od EA. Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim premiera gry o tej samej nazwie. Gra będzie wymagała Fify 12, z czego bardzo się cieszę, bo nie uśmiecha mi się kupować po raz kolejny prawie tego samego produktu za pełną cenę, żeby w parę tygodni pobawić się w selekcjonera kadry. Na szczęście będzie taniej, niż zwykle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś nie ma FIFA 12, to... dla niego drożej. Bo jęsli chce zagrać to koniecznie FIFA 12+?12. W każdym bądź razie EA zastosowało fajny trik. Znam sporo osób które grają jeszcze w FIFA 11. Dla mnie również będzie taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując ze screenów, grafika w UEFA EURO 2012 jest bardziej pogodna, a murawa ładniejsza... Tekstury również wydają się być nieco wyższej jakości. To mi się podoba. Nie wiem jednak, czy te obrazki zostały sztucznie upiększone przez twórców. Oby nie.

Mam nadzieję, że poprawią też twarze niektórych Polaków. Taki Szczęsny na przykład zasługuje na lepiej wykonaną facjatę... Ale tak naprawdę nie widzę na to większych szans.

Ciekawe, czy zostaną dodane jakieś nowe komentarze Szaranowicza i Szpakowskiego. Jeśli nie, nie ukrywam, że będę zawiedziony. Fajnie by też było, gdyby tak jak w UEFA EURO 2008 zrobiono postacie trenerów (widok wkurzającego się Smudy po spartoleniu jakiejś "setki" przez naszych... :P).

Kupię te DLC, kiedy stanieje albo jeśli cena nie będzie wygórowana. I o ile nie będzie crapem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując ze screenów, grafika w UEFA EURO 2012 jest bardziej pogodna, a murawa ładniejsza... Tekstury również wydają się być nieco wyższej jakości. To mi się podoba. Nie wiem jednak, czy te obrazki zostały sztucznie upiększone przez twórców. Oby nie.

Chyba jednak zostały upiększone... Na obrazkach Fify 12 murawa też była w 3D, ale taka jest tylko i wyłącznie w menu podczas przełączania trybów. Odnośnie twarzy - powinni udoskonalić paru zawodników, ale co wtedy stanie się z Fifą 12? Czy w zwykłych rozgrywkach dostaniemy automatycznie nową twarz np. Szczęsnego...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W launcherze można wybrać tylko jeden z dwóch typów pada. Którego bym nie wybrał, jest źle. A opcji, które są w samej (w menu) zmienić nie mogę. Tzn. jak chcę zmienić jakiś przycisk, nic się nie da zrobić. Mogę sobie klikać, a gra mnie olewa. Mógłby ktoś podać jakiś model pada, na którym FIFA 12 na 100% działa bez żadnego problemu?
Może powinieneś zastosować emulator pada X'a 360? Ja sam miałem problemy z moim padem i szarpałem się z nim jak diabli. Po ściągnięciu i skonfigurowaniu TEGO cacuszka nie mam problemów w ogóle. Wystarczy się pobawić trochę w konfigurowanie i wszystko elegancko śmiga. Emulator działa z FIFA 12 w 100%. Wiem bo sam używam. Nawet w multi. Pamiętaj o wkładaniu go do folderów z grami w które chcesz grać na padzie (wszystkie pliki! czyli 360ce.exe, 360ce.ini i xinput1_3.dll). W razie problemów z skonfigurowaniem pisz pm'ki. Edytowano przez ShadowNinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie dowalą jakiejś wygórowanej ceny za parę nowych stadionów i możliwość rozegrania turnieju Euro. W sumie jeśli taka paczka kosztowała by mnie ok. 20zł (co jest raczej niemożliwe) wtedy skusiłbym się na nią. Jednak sądzę, że zostanie ona przeze mnie pominięta szerokim łukiem i zajmę się nauką trików i zagrań w normalnej Fifie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale na początku i tak jesteś początkującym, z czasem przy dobrej grze w drużynie klubowej załapiesz się do reprezentacji. Nic więcej nie da się napisać, raz szybciej mnie powołano raz dłużej czekałem i to pewnie też może zależeć od wybranej reprezentacji.

Fifa12 na razie mało grałem gwiazdą, w Fifie11 byłem w reprezentacji Polski.

Musisz czekać cierpliwie:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą zabawną sytuację w Fifie 12. Tryb menedżerski, Manchester Utd, okienko transferowe. Wiadomość od: David de Gea - jakieś srutu tutu o tym, że nie gra mu się komfortowo w Anglii, bo często pada deszcz :D Ok, rozumiem. Kilka meczów później - wiadomość o zamontowaniu jakichś lamp w mieszkaniu de Gei, żeby poczuł się jak w Hiszpanii :D. Rozumiem i to. Ale rozbroiła mnie totalnie kolejna jego prośba brzmiąca: "Nie chcę grać w Anglii, bo źle się psychicznie czuję. Proszę o transfer". Nie wierzyłem w to dopóki zarząd poprosił mnie o jak najszybsze wystawienie Davida na sprzedaż. No i pożegnał się z klubem...

Nigdy nie miałem podobnej sytuacji. Ciekawe, czy zostało to dopasowane akurat do de Gei, czy raczej do niektórych zawodników z ciepłych krajów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak jest, w FIFIE to zwykły tryb kariery. Możesz grać jako menadżer albo grający menadżer. W 1. sezonie po rozpoczęciu gry nie grasz w pucharach europejskich, dopiero od 2. sezonu po zakwalifikowaniu się oczywiście masz puchary. W porównaniu do PES`a masz tutaj duży wybór lig i drużyn do robienia kariery ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą zabawną sytuację w Fifie 12. Tryb menedżerski, Manchester Utd, okienko transferowe. Wiadomość od: David de Gea - jakieś srutu tutu o tym, że nie gra mu się komfortowo w Anglii, bo często pada deszcz :D Ok, rozumiem. Kilka meczów później - wiadomość o zamontowaniu jakichś lamp w mieszkaniu de Gei, żeby poczuł się jak w Hiszpanii :D. Rozumiem i to. Ale rozbroiła mnie totalnie kolejna jego prośba brzmiąca: "Nie chcę grać w Anglii, bo źle się psychicznie czuję. Proszę o transfer". Nie wierzyłem w to dopóki zarząd poprosił mnie o jak najszybsze wystawienie Davida na sprzedaż. No i pożegnał się z klubem...

Nigdy nie miałem podobnej sytuacji. Ciekawe, czy zostało to dopasowane akurat do de Gei, czy raczej do niektórych zawodników z ciepłych krajów...

Ja miałem podobną sytuację z C. Ronaldo w Realu, przekazał mi wiadomość, że źle się czuje w Madrycie i chce odejść, zarząd kazał wystawić go na TL i został sprzedany za 70 baniek do Chelsea, nie bardzo mi się to podobało ale cóż.... ściągnąłem w jego miejsce Silvę i jakoś to leci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, FIFA 12 staniała z okazji premiery dodatku UEFA EURO 2010, więc chyba kupię sobie znowu, jeno boję się, że znowu wpadnę w nałóg kolejnego meczu... No cóż, zobaczę jak to będzie, ale sam dodatek traktujący o EURO muszę mieć ze względów sentymentalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w FIFIE 12 jest licencja na Premier League. W całej grze, więc w karierze też. W "dwunastce" zawarte są oryginalne drużyny z BPL, logo i puchar, jeśli o to chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki970: Dzięki. Tylko szkoda, ze nie ma Ligi Mistrzów.

Jest pełno modów, które zmieniają nazwę i logo Pucharu Mistrzów na Ligę Mistrzów. Tylko nie wiem jak jest z wyglądem stadionu, ale raczej mody nie pozwalają na tak dokładne odwzorowanie LM, jak w serii PES.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to jest największy minus FIFY jak dla mnie. Mają licencje na wszystkie ligi, piłkarzy etc., a na prestiżowe puchary europejskie już nie. Dziwne to trochę, ale cóż, może wychodzą z założenia, że im puchary nie są do szczęścia potrzebne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby FIFA jeszcze Ligę Mistrzów i Europy miała, to możliwe, że PES zostałby zmiażdżony. Bo aktualnie gra od KONAMI nie oferuje nic lepszego od FIFA (oczywiście nie licząc Champions League). Przyznam, że w PESa to grałem w edycje 2009, 2010, 2011 (tutaj tylko Lige Mistrzów rozegrałem). Ale od FIFA 11 kiedy to dostaliśmy gre z konsol na PC, PES jest zwyczajnie gorszą grą. Zapoda ktoś link na tem mod LM?

Edytowano przez edwin20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...