Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Panowie mam problem. Po każdym meczu w ultimate team zostaje wylogowany z serwerów EA. Dzieje się to tylko po meczu, inne tryby działają dobrze, nie wiem o co chodzi. Gram na ps3. Ktoś wie o co chodzi ? Dodam, że internet działa dobrze, męczę się z tym 2 dni i już nie mam sił ;( Jeśli ktoś zna rozwiązanie problemu proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich posiadaczy Fify 12 - czy u Was były jakieś aktualizacje składów w czasie okna transferowego? Bo u mnie były, ale zawodnicy jak byli w swoich starych klubach, tak nadal są i nie wiem, czy to jakiś błąd, czy aktualizacja tylko zmieniała umiejętności piłkarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska poratujcie. Jak wiadomo nasza wersja FIFY nie zawiera nazw firm bukmacherskich na koszulkach, co jest bardzo irytujące. Upierdliwe i irytujące. W sieci natknąłem się na cuś takiego: FIFA 12 Kid Protection Mod. Wszystko niby fajnie, ale część osób twierdzi, że po zainstalowaniu moda nie da się grać meczy online i nie pada deszcz/śnieg. Ktoś może używa tego? Jak tak niech napisze czy są jakieś problemy z grą.

@down Zawiera poprawkę tzn. dodaje loga sponsorów WSZYSTKICH drużyn, czy tylko tych z Ekstraklasy?

Edytowano przez Kuchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - u mnie po zainstalowaniu tego moda nie było problemów. W razie czego pobierz sobie na przykład Ekstraklasa patch, który zawiera tę poprawkę (dodaje loga sponsorów wszystkich drużyn) ;)

Edytowano przez Kruczek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Ja tam wolę sobie hardcore'owo pograć w tą piłkę, jak to było za czasów pamiętnych dobrych pes'ów niż przebiedz całe boisko po prostej i strzelić bramkę. A większy poziom trudności wymaga od nas więcej skupienia i wczucia się w grę i to właśnie mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

otóż mam taki problem z fifą. Jestem jej nowym nabywcą, zawsze po pierwszym meczu w trybie online mam ostre zacinki , nie wiem dlaczego. Czy tylko ja mam taki problem? Pierwszy mecz wszystko chodzi płynnie, w drugim juz są ostre zacinki. Jest to naprawdę denerwującę gdyż czasami to mnie nawet z gry wywala i wygrywając mecz 5-0 mam przypisaną porażkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Po każdym meczu w ultimate team zostaje wylogowany z serwerów EA. Dzieje się to tylko po meczu, inne tryby działają dobrze, nie wiem o co chodzi. Gram na ps3. Ktoś wie o co chodzi ? Dodam, że internet działa dobrze, męczę się z tym 2 dni i już nie mam sił ;( Jeśli ktoś zna rozwiązanie problemu proszę o pomoc.

Może masz płytę zarysowaną w miejscu z którego laser próbuje coś wczytać po zakończonych sesjach? Jeżeli nie to naprawdę dziwny problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lagiroso - Tego nie wie nikt wraz z tymi, co uaktualniają te składy :D Wydana kilka dni temu aktualizacja była bardzo opóźniona jeśli chodzi o końcówkę sezonu transferowego, więc następnej nie należy spodziewać się za szybko. Już chyba lepiej samemu poprzenosić tych parunastu piłkarzy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fifa ogólnie dba o aktualizacje (fakt te pomniejsze kluby nie sa tak wspierane) ale np. te wielkie jak np. Chelsea są bardzo aktualizowane nie tylko w składach jak i we fryzurach piłkarzy PS. Multi wymiata :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. te wielkie jak np. Chelsea są bardzo aktualizowane nie tylko w składach jak i we fryzurach piłkarzy

Jakoś nie zauważyłem aż tak daleko idących zmian. Obecnie żaden z zawodników np. United nie został poprawiony w grze, a wielu 'w realu' zmieniło fryzurę, albo od początku projektanci po prostu źle ją dopasowali.

P.S. - bramkarz de Gea po odjęciu mu dwóch punktów umiejętności w ostatniej aktualizacji zaczął bronić lepiej, niż gdy miał ich więcej :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krab13 - A to ciekawe bardzo. Oficjalnie ciągle nie wiemy, czy gra się ukaże. EA długo zwleka z zapowiedzią. Poprzednio w Euro 2008 graliśmy już na 2 miesiące przed rozpoczęciem rozgrywek. Być może teraz też szybko wystrzelą z zapowiedzią i zdążymy w tym czasie wygrać Polską Euro z 10 razy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie myślę o graniu w "Euro 2012" itp. tak jak nie grałem w poprzednie części, bo te gry to fifa okrojona z klubów, dodany jakiś bajer typu "strzelanie karnych gałką" i ew. jak ostatnio "szkoleniowcy przy boisku", ale poza tym to nie są warte swej ceny. Oby w Fifa 13 było więcej reprezentacji, bo jest raptem kilka zespołów z Afryki, a te nieobecne tj. Egipt czy Zambia są też mocne i po prostu powinny być w tej grze. Na reprezentację San Marino nie liczę, ale chociaż na Serbię, Słowację czy Izrael.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...