Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Zerknij sobie w kalendarz i w te dni gdzie będą takie "strzałki" to właśnie jest ten okres w którym jest otwarte okno transferowe.

Akurat to wiem. Tylko myślałem, że ofertę mogę dostać też w pierwszym sezonie. W sumie będę kończył niedługo pierwszy sezon to może ktoś mnie będzie chciał kupić. A co do trybu menadżerskiego to mogę się pochwalić, że gram już dwa sezony Legią i mam skład, który daje rade drużynom w Pucharze Mistrzów (Boże jaka nazwa xd). Atak oraz obronę mam przyzwoitą do tego szkółka juniorów, z której już 3 piłkarzy gra w drużynie.

I mam jeszcze jedno pytanie. Czy tk u mnie Rudnevs po dwóch sezonach miał 81. To dość dużo jak na Ekstraklasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - to zadanie mnie po prostu zniszczyło - powtarzałem z 5 razy, bo za każdym razem mi pakowali bramę w ostatnich minutach, a przecież miało być czyste konto. Z 4:0 robiło się 4:1 i tak w kółko :/

Ogólnie to też przydarzyła mi się dziwna sytuacja, bo zmieniło mi zespół wspierany na Cracovię. Zmieniłem z powrotem na ManUtd, ale takich zmian można dokonać tylko 3 razy. Co będzie, jak znów się coś poprzestawia...? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem PS3 z Fifą12. I powiem, że to jest najtrudniejsza Fifa od kilku lat. Trzeba się naprawdę napocić żeby coś ugrać. Grając Legią męczyłem się z Górnikiem. Trzeba być skoncentrowanym do końca, ale wygranie minimalne jest bardzo przyjemne, bo hokejowe wyniki mnie nie podniecają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFę kupiłe w Empiku na początku Października, i pierwszym meczem jaki rozegrąłem był... mecz w internecie :laugh:

Na szczęście przeciwnik nie był zbyt ogarnięty i było 1:1. Teraz jestem w 7 lidze jeśli chodzi o te sezony w internecie, moja WG ma umiejętności = 80, przy okazji pykam sobie zacną karierę.

Zacząłem grać jako piłkarz w Blackburn Rovers. Jako piłkarz, ale gram całą drużyną, nie mam po prostu wpływu na zmiany i transfery i inne rzeczy. Sezon zakończyłem na 5 miejscu bodajże, jako król strzelcói i przeszedłem do PSG(Paris Saint Germain). Tam zdobyłem WSZYSTKO, oprócz jakiegoś nędznego pucharu :D Król strzelców, asyst, Liga Europejska, Ligue 1 i jakiś puchar moje. Po sezonie kupił mnie Real Madryt, to nimi wciąż gram.

Jeśli ktoś chce pyknąć na PS3, zapraszam - YankiPOL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonach pojedynków na razie jestem w szóstej lidze i mam zamiar tam trochę posiedzieć i spróbować powygrywać kilka razy puchar EA.

Jeśli chodzi o karierę to gram trzeci sezon Man City, ale chyba zmienię team, bo dostając 150 mln co rok od zarządu skompletowałem sobie w zasadzie światową jedenastkę i nie mam za bardzo co porabiać tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BR- LLoris , Hart

Obrońcy:

PO- Ramos , Richards

ŚO- Pique , Kompany, Thiago Silva

LO- Fabio Coentrao(bramkostrzelny :) ), Criscito

Pomocnicy:

PP - Nasri, Gotze(znakomity jak na 21 lat)

ŚP - Ozil, Hamsik, Toure, Milner, De Jong

LP- David Silva(moim zdaniem najlepszy skrzydłowy na świecie)

Atak:

Ballotelli, Tevez( świetna tuba z daleka), Neymar(najszybszy w drużynie, ale szybko się męczy), Ronaldo, Villa, Aguero(król strzelców)

Mam też kilku wypożyczonych młodzików, którzy są za słabi żeby u mnie grać, ale liczę, że im overall podskoczy w górę w innych klubach :)

W zasadzie daje pograć każdemu i nie mam podziału na głównych i rezerwowych graczy. Każdy dużo gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsza jedenastka wygląda tak:

Casillas - EVRA, Hummels, Pepe, Ramos - CAMBIASSO, Khedira - C.Ronaldo, ROYSTON DRENTHE, Wirtualna Gwiazda(overall 80) - Alexandre Pato.

Wielkimi literami są nazwiska, które moim zdaniem są większym lub mniejszym nieporozumieniem. Chociaż Drenthe po 3 meczach ma 3 gole! :D A Cambiasso czyści środek pola, do Evry tez nie mam zastrzeżeń. Jednak sądziłem, że Real kupi jakichś bardziej perspektywistycznych zawodników a nie dziadków :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam głównie do 15, ale problemów z nimi nie mam. Może dlatego, że dopiero niedawno kupiłem grę i występuję w zaledwie 7. lidze. :wink:

Przy okazji: czasem matchmaking działa dość dziwnie - raz grając Bayern trafiłem np. na CSKA, a innym razem, gdy wybrałem Napoli, to skonfrontowano mnie z samym Realem Madryt. A w obu przypadkach różnica klas jest jednak spora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam i chętnie posłuchałbym opinii kogoś, kto na pececie grał w 11 i 12 - czy warto inwestować w nową FIFĘ? Słyszałem dużo opinii, że w nową wersję bez pada praktycznie nie da się grać, a takowego jeszcze nie posiadam. Więc w skrócie, czy warto wydać 60 zł na FIFĘ 12 jak się ma 11 czy raczej odpuścić sobie i czekać na następną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam i chętnie posłuchałbym opinii kogoś, kto na pececie grał w 11 i 12 - czy warto inwestować w nową FIFĘ? Słyszałem dużo opinii, że w nową wersję bez pada praktycznie nie da się grać, a takowego jeszcze nie posiadam. Więc w skrócie, czy warto wydać 60 zł na FIFĘ 12 jak się ma 11 czy raczej odpuścić sobie i czekać na następną?

Jeśli zależy Ci na czymś świeższym, to warto kupić '12'. Na PC czuć różnicę względem poprzedniej części. Choć to prawda z padem - bez niego nawet nie próbuj grać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no bez przesady ja gram na klawiaturze. Ostatnio na padzie w fife grałem przy fifie 10. Gra bez pada nie jest taka trudna choć na początku wyniki rozgrywanych meczy/meczów (?) może zniechęcić. W każdym razie na multi granie nowym systemem obrony nie jest takie trudne sam byłem o krok od awansu do 3 ligi (cholerny 1 punkt) wiec jakoś sobie radze a na razie ugrzązłem w 4 lidze. Granie nowym systemem przeciwko PC na poziomie wyższym niż początkujący to jakaś masakra wiec mecze takie rozgrywam starym systemem tak jak mecze towarzyskie online.

Na początku trudno było się przestawic z 11 na 12 ale po rozegraniu kilku sezonu w miare dobre granie przyszło z czasem.

Pozdrawiam ja VanNerd - grający klawiaturą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...