Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Wiecie, jak już strzeli przynajmniej ładną bramke, choćby z wolnego, albo z dystansu, to niech sobie patrzy. Ale jak uda mu się strzelic jakąś "szmatkę" i ogląda tylko dlatego, by mnie wkurzyć to faktycznie - demotywator. Padem rzucałem w PESie :) kiedy jeszcze warto było w niego inwestować. Teraz tylko Fifa i bodaj siódma liga w multi. Od kilku tygodni jednak już nie grałem na serwerach, bo wciągnęła mnie kariera Liverpoolem. I przyznaję, początki na World Class bardzo ciężkie, ale kolejny sezon już lepszy. Wg mnie jeden z największych plusów nowej Fify, to ta zmodyfikowana kariera - daje radę.

A co do serwerów - kiepski matchmaking mnie skutecznie odstrasza, szczególnie grając ligę, kiedy dopasowuje gracza z przeciętnym połączeniem, lagi niemiłosierne :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - dlatego radzę nie brać drużyn notowanych na więcej niż 4 gwiazdki, bo to prawie pewne, że będziesz grał z Barcą, albo co jeszcze gorsze - z Argentyną. Ja często wybieram brazylijskie drużyny z 3,5, 4-gwiazdkową oceną i idzie mi całkiem nieźle, choć 5. liga to jakiś koszmar...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie w kalendarz i w te dni gdzie będą takie "strzałki" to właśnie jest ten okres w którym jest otwarte okno transferowe.

@Kruczek

A co Argentyna to kozaczki takie są? Ja się jeszcze na szczęście nie spotkałem zeby ktoś grał Argentyną.

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek

A co Argentyna to kozaczki takie są? Ja się jeszcze na szczęście nie spotkałem zeby ktoś grał Argentyną.

Ogólnie reprezentacje z pięcioma gwiazdkami to przecież dobre drużyny. Ale szkoda, że nie rozdzielili tego jakoś, bo trochę dziwne są mecze typu CSKA Moskwa na przykład z Polską, albo co śmieszniejsze z Rosją :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sieci zawsze starałem i staram w sumie grać Anglią. Kiedy gra się normalny mecz w pokojach, to jest ok, bo faktycznie drugi gracz potrafi dopasować Niemcy, czy Hiszpanie, czy kogokolwiek innego, mocnego. W ten sposób unika się wałkowanych non stop Realu i Barcy. Gorzej w lidze, gdzie np. nie spotkałem się jeszcze, by ktokolwiek grał zespołem narodowym. Jeśli trafiałem na rywala, to w 90% przypadków był to: Real, Barca i Arsenal. Kluby to jedno, ale biorąc pod uwagę, że w Fifie nie ma licencjonowanych mistrzostw świata, czy europy, to granie narodowościami zawsze mnie jarało :) No nic, trzeba tworzyć własne turnieje. A Argentyny jeszcze nie spotkałem na sieci, przyznaję ;)

A tak jeszcze z innej strony podchodząc do tematu ligi. Znajomy od samego początku gra FC Koeln, z czego 90% zespołów, na które wpada to drużyny rosyjskie (widać tylko Rosjanie sa na tyle dumni ze swoich drużyn, że potrafią popisywać się nimi w lidze ^^).

Edytowano przez sephia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Argentyny, to rzadko się ją spotyka w siec+i, bo, jak to się fajnie mówi, mają słabo zbilansowany skład. Czyli bardzo mocny atak i przeciętną obronę.

Ja w sieci gram takimi drużynami: Tottenham, Juventus, Napoli, czasami Chelsea i Atletico Madryt. Gra się nimi całkiem przyjemnie, zawsze błąd obrony może naprawić solidny bramkarz, a i w przodzie jest kim postraszyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sieci gram takimi drużynami: Tottenham

No nie wierzę, że ktoś gra Tottenhamem. Jak by nie patrzeć w Fifie 12 dość mocna drużyna.

Jedna z 3 którymi gram : Lyon , PSG i wspomniany Tottenham. Szkoda że nie można grać na rankingowych grach tymi pobranymi zespołami bo bym chętnie pograł Szachtarem albo APOEL'em Nikozja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też grając Tottenhamem macie słabego Friedela? Bo ja zawsze muszę wstawiać Gomesa - Friedel kompletnie nie ma refleksu na budzie i zawsze wpuści jakąś 'szmatę' :/

Jeśli chodzi ogólnie o bramkarzy w Fifie 12, to chyba najlepiej broni Casillas i co ciekawe Valdes nie jest od niego gorszy. Niekiedy P. Cech także lubi wyjmować petardy. Z rozczarowań: grając często Man Utd zauważyłem, że De Gea nie błyszczy za bardzo na bramce :/ Akurat on... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do bramkarzy nie mam zadnego zarzutu , jak trace bramkę to bardziej sie denerwuję ze nie idzie mi obrona tym nowym systemem. Z Bradem Friedelem nie mam problemów. Aja mam pytanie , czy nie zwróciliście uwagi może ktoś grał z was Fight Night Champion i Friedel jest podobny do Butterbeana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - wiadomo, ale wszystko ma swoje granice. Niektóre bramki potrafią nieźle rozwścieczyć. Parę razy zdarzało mi się, że przeciwnik nawet nie musiał się przedzierać przez obronę - huknął bez namysłu, a piłka i tak wleciała do bramki. I to nawet nie 'za kołnierz' bramkarzowi.

czy nie zwróciliście uwagi może ktoś grał z was Fight Night Champion i Friedel jest podobny do Butterbeana?

Że łysy, to od razu podobny? :laugh: Nie licząc drugiego podbródka Escha, to nawet dostrzegam podobieństwo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , takie bramki typu Kevin Großkreutz (mecz rewanżowy z Olimpiakosem) mogą wkurzyć.

Kiedyś się denerwowałem teraz spokojnie podchodzę do sprawy i muszę powiedzieć że jeśli mi ktoś strzeli bramkę wyjątkowej urody to sam nawet chętnie zobaczę powtórkę. Pamietam taki strzał magotsa jak mi przypierniczył Błaszczykowskim ładnie z daleka bo mój bramkarz wyszedł za daleko. Ale np. akcja gdzie prowadzę z typem do przerwy 2:0 i nagle w nim się budzi wojownik i ostatecznie dostaje w najlepszym wypadku 2:3 to wtedy elegancko sie denerwuję.

@time2play szczerze to nie wiem czy jest sens , bo ja już nowe odsłony kupuję po prostu z sentymentu do serii i nie patrze czy jest sens czy nie. Jeśli mówisz ze fundusze to boląca kwestia to wiesz trudno będzie ci wyszukać coś poniżej no powiedzmy stówki, bo gra jak nie patrzeć jest świeża. Poradzę ci abyś poczekał do gwiazdki na pewno będzie jakaś promocja no przynajmniej tak myślę.

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ludzie!

Posiadam FIFĘ 09 na x360 i zastanawiam się nad nabyciem FIFY 12 na ten właśnie sprzęt. Jest sens inwestować? A może macie jakieś linki do tanich aukcji? Nie ukrywam, że kasa to bardzo boląca kwestia w moim wypadku.

Jeśli Ci nie spieszno (czekasz już dość długo), to zawsze można poczekać jeszcze trochę. Być może nawet na większą rewolucję niż Fifa 12, bo nowy system obrony + drobne usprawnienia detali, to chyba nie powód, aby wydawać tak dużo kasy.

Z PC to co innego - na szczęście na tę platformę gry są w miarę tanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Wreszcie (choć pewnie dla większości będzie to zabawne) zrozumiałem o co chodzi w tym systemie wykonywania rzutów karnych i wykorzystuję teraz niemalże każdą okazję ^^ Ponadto właśnie znajduję się w czwartej lidze w sezonach pojedynków (online). Zostały mi cztery mecze i 6 punktów potrzebnych do awansu - powinno się udać :)

Potem jeszcze tylko jeden awans i dostanę się do najbardziej prestiżowego pucharu w rozgrywkach online... Ma ktoś zamiar wziąć udział w FIWC startującym w grudniu? Nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji na temat tych zawodów.

Gra jest świetna, choć nowy system fizyki czasem zawodzi... Tactical Defending to ciekawa sprawa, ale wymaga jeszcze dopracowania. Poziom w rozgrywkach online jest bardzo zróżnicowany w niższych ligach, zaś w tych wyższych wszyscy już (na szczęście) reprezentują jakiś poziom, choć oczywiście i tak o klasę niższy od mojego ; ] ; )

Liczę, że do gwiazdki dostanę się do top100 najlepszych graczy ; D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też grając Tottenhamem macie słabego Friedela? Bo ja zawsze muszę wstawiać Gomesa - Friedel kompletnie nie ma refleksu na budzie i zawsze wpuści jakąś 'szmatę' confused_prosty.gif

Nie, jak gram to Friedel broni całkiem przyzwoicie, a nawet niekiedy wybroni groźne uderzenie.

Co do gry w sieci, to ja osobiście mam kompleks Realu Madryt. Choćbym nie wiem jak bardzo się starał, z nimi nie mogę wygrać. Nie wiem czemu tak sie dzieje. Z innymi zespołami gram jak równy z równym, a z nimi kuleję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...