Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Sting1983 no i słusznie , ja robie dokładnie tak samo. W poprzedniej odsłonie serii chciałem wszystko na szybko juz odrazu chciałem grać na Klasie Światowej , pamiętam jak grałem Jagiellonią na menago i jak mnie komputer na zawodowcu jechał. A teraz stopniowo i do celu :) Tak sie zastanawiam czemu Ljuboja nie ma tych bląd pasków na głowie w Fifie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem właśnie 3 sezon (po okienku transferowym) w 2 lidze, no i nie daję rady. :/ Widzę marne szanse na awans. No cóż, chyba trzeba się skoncentrować na pucharach. Mój skład. Bramkarz do wymiany, ale sprzedałem Smitha za 2,2kk za co kupiłem chyba 4 zawodników (Isidoro, Torejon, Quigley i Culina).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urakabarameel grasz ekipą z którą miałem najwięcej problemów w barażach.

Widze ze masz Thiago Cionka , jakis sentyment czy po prostu tanio kupiłeś?

Ja to teraz katuje sezon i czekam na koniec aż dostane kase to kupie albo Van Der Vaarta albo Schmelzera i Błaszczykowskiego , kurcze nie wiem czemu ale mam słabość do piłkarzy Dortmundu:) hehe

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cionek kupiony z powodu tego, że dałem za niego ok. 300k. Warto bylo, a Quigley właśnie zdobywa 4 bramki z WBA i wygrywam 5-0. :D Dałem za niego dużo, bo aż 2,3 mln, ale było warto. Skład mam już ok, więc myślę, że w nast sezonie kupię 1-2 zawodników za całą kasę, ale za to klasowych. Szczególnie brakuje mi mocnego środkowego pomocnika, który może wygrać mecz 1 celnym podaniem no i bramkarza (może odkupię Smitha :D). Poza tym myślisz, że warto inwestować w skautów? Na razie mam 1 z 1*, ale w kolejnym sezonie mógłbym zatrudnić ciekawszego np. 3*. Warto? I po ilu można zatrudnić juniora? Bo mam tam gościa w wieku 15 lat 63-67 z potencjałem 77-83 - dokładnie takiego jakiego potrzebuję - silny i potrafi strzelać z dystansu, także rozegrać. Dobry zmiennik. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie i tak samo jak w poprzednim sezonie mam teraz. Pod koniec , jak mam już decydujące mecze i w pucharach i w lidze o czołowe miejsca to nagle mam kontuzjowanych piłkarzy a w wyniku czego nie moge rozgrywać meczy bo mam za mało piłkarzy :wallbash::rage:

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jaką rangę trzeba mieć w trybie kariery Virtual Pro, żeby ustalać kto wykonuje stałe fragmenty gry?

Wydawało mi się, że w Fifa 11 ustalał to kapitan, ale przed chwilą uzyskałem range kapitana i nie mam takiej opcji.

Swoją drogą mam absurdalną sytuacje w Virtual Pro, klub posprzedawał tylu zawodników, że gdy pauzuję ze względu na zmęczenie nie mamy wystarczającej liczby zawodników do gry i oddajemy mecze walkoverem -.- AI nieźle namieszało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie jakieś puchary czy jak to w Niemczech jest, patery czy jakieś inne osiągniecia?

Bo ja juz 5 sezon gram a nic nie zdobylem , no oprócz awansu do LM

Macie (ten kto gra na zawodowcu) tak ze jak jest karny i komputer strzela to zawsze piłka leci w prawą strone? Bo ja zawsze tak mam 100% strzałów u mnie na poziomie zawodowiec leci w prawo

A zaczynam grać ŁKS'em zobaczymy co będzie.

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest na zawodowcu bo przez cały sezon komputer chyba tylko raz strzelał mi karnego ale jak wcześniej grałem na legendarnym Superpuchar Włoch to doszło do rzutów karnych i komputer w 90% przypadków strzelał w środek bramki.

A zmieniając temat: dzisiaj zdarzyło mi się, że zawodnik przeciwnej drużyny leżał na murawie, sędzia nie odgwizdał faulu ale po chwili przerwał grę, a potem był rzut sędziowski. Chyba w poprzednich edycjach Fify nie było czegoś takiego.

Edytowano przez Sting1983
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rzut sędziowski jest nowy i to naprawdę super sprawa - nie ma takiego kłopotu, że 1 zawodnik leży ciągle na murawie, a przeciwnik może wyjść z kontrą.

@VanNerd93

U mnie często strzelają w środek. :P Raz udało mi się wygrać J.Paint, ale kasa z tego marna. Byłem też w 1/4 League Cupa 2x, w FA Cup ciągle szybko trafiam na jakiś Arsenal, czy coś takiego. J.Paint wygrałem, bo miałem banalne drzewko, faworyci poodpadali i też dopisało mi szczęście - bramka w 120min. na remis w półfinale i wygrane karne. :D Raz wygrałem ligę (czwartą), a trzecią przegrałem 2oma punktami. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urakabarameel no to gratuluje , nie to co ja można powiedzieć chyba że jestem Młodszym Veteranem gram od 08 a nie umiem przez 5 sezonów zdobyć żadnego pucharu.

Ja sobie daruję na razie Premier League i przeszedłem na Ligę Polską , sytuacja dość nieciekawa bo mam wrażenie ze pierwszej ekipie w lidze komputer nastukuje punkty za free. Jak na razie miejsce 4 w lidze ŁKS'em. Mam nadzieje że lepiej mi pojdzie niz w PL ale szlag mnie trafił grałem z Legią (z liderem ligi) przy remisie pod koniec zamiast trafić do pustej bramki trafiłem w słupek.

A juz wiadomo coś na temat Fifa Euro 2012? Kiedy wychodzi? Mam nadzieję że będzie karanie na PC :)

A tak po za tym to ta Polska Liga to jakieś słabiaki , pudłują raz za razem i zero celności ja tylko siedzę przy kompie łapiąc się za głowę , przeklinając zastanawiam sie jak te strzały nie wchodzą. No juz normalnie lepiej mi szło słabiakiem z 4 ligi angielskiej.

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szóstej lidze, ale liczę, że niedługo 4-3 liga będzie. Jeśli chodzi o puchar to wygrałem tylko raz, ale w późniejszych próbach maksymalnie do półfinału dochodziłem. A czy ktoś z was gra w pierwszej lidze pojedynków, bo ja zaprosiłem pare osób z tej ligii na mecz towarzyski i to co wyczyniali na boisku to był totalny hardkor xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: A to nas zaskoczyli :D Ale chyba żadna aktualizacja się nie ściągała - ta kwestia musiała być nagrana i umieszczona w grze wcześniej, a przy stałym dostępie do sieci przez Origin można zrobić wszystko, w tym sprawdzić datę i odblokować nową kwestię :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że w opcjach Fify 12 któryś z patchów dodał opcję: 'Wyłącz motyw Windows Aero'? Zdziwiłem się, że nagle EA zaczęli się tak bardzo interesować działaniem swojej gry. W przypadku Fify 11 dostaliśmy tylko jednego patcha, który dodał opcję redukcji skaczącej animacji.

Brawka :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...