Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Sekrety i Easter Eggs w grach

Polecane posty

A ja chciałbym, żeby powstała stronka o EE po polsku (może jest nie trafiłem) zbierająca wszystkie jaja w jednym miejscu. Wiem że ten wątek forum ma taką funkcje pełnić, ale tam mogłoby to być uporządkowane. Jest fajna stronka eeggs.com, ale nie każdy zna dobrze angielski, a także można by lepiej taką stronkę zrobić pod względem wizualnym.

Sam teraz gram w serie Max Payne 1 i 2 znalazłem już kilka sekretów, ale na pewno pozostało jeszcze wiele innych :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka Ciekwostka głównie kojarzona z filmami :D jak widać w grach też krąży.

Krzyk Wichelma, oto w jakich grach :D udało mi się go upatrzyć

Godfather 2

Kiedy Aldo ginie od Snajpera, a potem Snajper ginie i wypada z wieży zabity od nas i naszych przyjaciół.

Rainbow six Vegas 2

W Trailerze, kiedy odział Rainbow szturmuje Teatr jeden z Terrorystów wypadająć przez balkon :) krzyczy Krzykiem Whielma.

GTA 4, Kiedy zabijamy pewnego ochroniarza na schodach w jakiejś misji, ten upada z schodów :D krzykiem whielma.

To tyle

Aha i coś :D dla Antyzwoleników tej gry

The Sims 2

W Dodatku Czas Wolny, do każdej wprowadzonej rodziny przychodzi Nie jaki Pan Humble i zozostawia zapakowany prezent, :D i nalega abyśmy otworzyli "Otwórz to powiadam" i tam zajdziemy Komputer :D niby nic, ale ten komputer nie jest dostępny w trybie kupowania, i do tego :D dołączona beta wersja gry The Sims 3 :D, Ten cały Pan Humble to Rod Humble twórca Simsów :P.

The Sims

W Dodatku Balanga kiedy rozpoczyna się impreza :D przyjeżdza limuzyną....Drew Carey :) (taka mała informacja w jednym z odcinów Drew Carey Show jest parodia simsów :Phttp://www.youtube.com/watch?v=X6wQxEWkh6U)

A W Dodatku gwiazda można poznać, Merlin Monroe, i być pozowanym przez...Andiego Worhola, i inne znane osoby np Avril Lavigne :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Cape Dun. W sumie myślałem, że trudniej będzie je znaleźć, ale Gothica 3 już dawno usunąłem, więc żeby się zmierzyć z tamtymi potworami (ogry itp.), będę musiał od nowa postać rozwijać, albo ściągnąć z neta save. Ja też myślałem, że będą większe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor Pacific Assault

W misji, w której musimy zająć lotnisko znajduję, się chata, w której słychać komunikaty wymieniane, przez

Luke'a Skywalkera i Czerwonego 3, w czasie ataku, na Gwiazdę Śmierci (4 epizod Gwiezdne Wojny ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie do końca easter eggs ,ale są to miłe smaczki.W So Blonde na mrocznych rozstajach wiszą rycerze ,którzy mówią "NI"(stary ,dobry Monthy Pyton).

A koło bramy do wykopalisk jest maszyneria jak w Isengardzie(pewnie bym tych dwóch rzeczy nie skojarzył ,gdyby nie......symbol białej ręki Sarumana na jednym z budynków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdzie tego nie znalazłem, ale jeżeli gdzieś już było, to sorki:)

Fallout 3

W Sanktuarium Szponów Śmierci można, po pierwszej wizycie w oczyszczalniku, znaleźć rozpruwacz Jack. Jest on bodajże nawiązaniem do Kuby Rozpruwacza (ang, Jack the Ripper), gdyż Jack zostało (nie wiedzieć czemu, ja myślę, że to bardziej Jacek) przetłumaczone jako Kuba, a rozpruwacz to po angielsku właśnie ripper.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Hammer & Sickle Czerwony sztorm, w special encounterze spotykamy miejscowego gangstera Petera Klausa co chce naszej forsy, ale można go przekonać że mamy lepszą robotę lub go zabić, czy po prostu odadać mu ją, :D zaciekawiło mnie że podczas dialogu z nim nasz heros aby do niego się zwracano takim imieniem i nazwiskiem :P, dodatkowo Peter Klause odpowiada że taki człowiek :P musi być na jakiejś ważnej licencji :) (Akcja dzieje się w 1949 roku)

46528276.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wiem czy było, więc napiszę.

Nie jest to eastern egg, ale trzeba przyznać, że dość zabawnie wygląda dmuchana lala (wiadomo do czego ;) ) w domu Makarov'a.

Są dwie. Pierwsza pod głównymi schodami, a druga za zasłoną w łazience. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to się zalicza pod Ester Egg czy pod bug, lecz w Trackmania Forever jest możliwość wyjazdu poza mapę. Trzeba przeskoczyć za stadion, lub wyjechać tyłem( jest tam taki mały stopień, więc przodem się nie da) i jechać wzdłuż ogrodzenia mapy, aż szczelina puści cię pod nią.

Wtedy jest bardzo przyjemna część, kiedy twoja wyścigówka spada w nieskończoną przestrzeń i leci, leci, leci...( zostawiłem na 15 minut i nadal leciała) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...