Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Co sądzicie o rysunkach w CD-A?

Polecane posty

Najlepsze jest to, że i fan Postala (Ty, Darku) i nie-fan Postala (Ja, Michał xD) uważają ten rysunek za najlepszy z tego numeru. ;)
Daleko mi do bycia FANEM Postala ale lubię tę gierkę, jeśli chcesz poznać moje zdanie na temat tej gry, zapraszam do przejrzenia „Komentarzy”. A co do rysunku Marka to się zgadzamy. Chociaż czasem warto zamiast „dop*** królowej” powrócić do nieco bardziej aluzyjnych dowcipów [pamiętasz może Marek, jak narysowałeś pień po ściętym drzewie i podpisałeś to BONSAI? Ten rysunek swego czasu przeturlał mnie po podłodze].
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż czasem warto zamiast „dop*** królowej” powrócić do nieco bardziej aluzyjnych dowcipów [pamiętasz może Marek, jak narysowałeś pień po ściętym drzewie i podpisałeś to BONSAI? Ten rysunek swego czasu przeturlał mnie po podłodze].
Ojejku, jak ja lubie takie rysunki: mało słów, dużo tresci! Z bonsai mam mnóstwo rysunków (np. miniaturowe drzewko z miniaturowym jeleniem). Cenie sobie rysunki, w ktorych nie musze uzywac zadnych słów (chociaż czasami dosadne "dop****ol" tez ma swa porażającą siłę...).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenie sobie rysunki, w ktorych nie musze uzywac zadnych słów (chociaż czasami dosadne "dop****ol" tez ma swa porażającą siłę...).
A kto takich rysunków nie ceni? Dla mnie jest naprawdę czymś wielkim narysować coś, co bez słów potrafi robawić do łez, więc Panu życzę jak najwięcej takich rysunków do CDA (i nie tylko ;)). Co do rysunków z przekleństwami, to pamiętam np. świetne IMO "Prawo dresa" - "Ciało wprawione w ruch ma wypi*****ać!!!". ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się wypowiadam o CDA to wypowiem się też o rysunkach: pojawiły się w CDA stosunkowo niedawno (nawet dla mnie, czytelnika z ledwie sześcioletnim stażem) i, z początku, nie podobały mi się. Jakoś nie trafiały w me gusta, nie miały ekhym, klimatu ;] Później było nieco lepiej, dziś podoba mi się około 3/4 odcinków z Klarą (a gdzie poszło archiwum Iks?), choć kresce tę mógłbym coś zarzucić - czasami przydałby się jakiś detal na rysunku, bo raz miałem problem ze zidentyfikowaniem jakiegoś przedmiotu na obrazku ;]

Ale prosiłbym już o zaprzestanie ekspansji Klary w CDA, bo jeśli rysunki pojawią się przy recenzjach, to, przykro mi panie Marku, szlag mnie trafi :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest naprawdę czymś wielkim narysować coś, co bez słów potrafi robawić do łez, więc Panu życzę jak najwięcej takich rysunków do CDA (i nie tylko ;)).

Aluzyjnośc takich rysunków może być dla wielu czytelników całkowicie niezrozumiała.

Co do rysunków z przekleństwami, to pamiętam np. świetne IMO "Prawo dresa" - "Ciało wprawione w ruch ma wypi*****ać!!!". ;)
Zaj**** rysunek, ktory wyp**** wszystkie inne ;)
Jak już się wypowiadam o CDA to wypowiem się też o rysunkach: pojawiły się w CDA stosunkowo niedawno (nawet dla mnie, czytelnika z ledwie sześcioletnim stażem)

Witaj w klubie emerytów :P

i, z początku, nie podobały mi się. Jakoś nie trafiały w me gusta, nie miały ekhym, klimatu ;] Później było nieco lepiej, dziś podoba mi się około 3/4 odcinków z Klarą
Jeszcze jakis roczek i bedzie 100% ;)
(a gdzie poszło archiwum Iks?)
Zamknięte.
, choć kresce tę mógłbym coś zarzucić - czasami przydałby się jakiś detal na rysunku, bo raz miałem problem ze zidentyfikowaniem jakiegoś przedmiotu na obrazku ;]

To, co istotne powinno byc wyraźne, czytelne.

Ale prosiłbym już o zaprzestanie ekspansji Klary w CDA, bo jeśli rysunki pojawią się przy recenzjach, to, przykro mi panie Marku, szlag mnie trafi :]
OK, cofam projekt z okładką CDA :P Nawet Metropolis bedzie zmuszone zaniechanie prac nad grą z nasza bohaterką :D Spokojnie, Klara jest tylko w NL, czasami w AR.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż czasem warto zamiast „dop*** królowej” powrócić do nieco bardziej aluzyjnych dowcipów

Choć IMO te "dop***" w tym rysunku (jak i inne przekleństwo w "Prawie Dresa") idealnie pasują do tematyki. Oczywiście zbytnie nadużywanie nie byłoby mile widziane. :)

Cenie sobie rysunki, w ktorych nie musze uzywac zadnych słów

I te są najlepsze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie rozbawiło mnie Al w grach
Zdaje się, że w tej podserii jest 11 rysunków. Jest też zestawienie (6 obrazków) pt. "Realistyczne reakcje na trafienia" (zainspirowane jakąś recenzją). Bawia mnie pewne utarte zwroty i powiedzenia ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ci powiedzieć że jesteś świetny 8) Serio , tu nie ma żadnej wazeliny Marku(jakby co to sorki że po imieniu :D ) sam zbieram CDA od podajże 2000 roku i muszę przyznać że nieprzypominam sobie ani jednego Twojego rysunku o ktury mugłbym powiedzieć że był bez sensu , głupi itp. Fakt nie wszystkie są powalające 8) ale nie schodzisz poniżej pewnego poziomu. Tak trzymać ( a Klara niegadatliwa to nie Klara . Klaro przemów do nas :!: :!: :!: :D ) Pozdro i życzę dalszych sukcesów w z Klarą (jakkolwiek to zabrzmiało :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprzypominam sobie ani jednego Twojego rysunku o ktury mugłbym powiedzieć że był bez sensu , głupi itp.

A ja i owszem :)

Fakt nie wszystkie są powalające 8) ale nie schodzisz poniżej pewnego poziomu.
Tam już nic nie ma :mrgreen:
( a Klara niegadatliwa to nie Klara . Klaro przemów do nas :!: :!: :!: :D )
Ma Cię zaprosic na randkę :)?
Pozdro i życzę dalszych sukcesów w z Klarą (jakkolwiek to zabrzmiało :) )
Zabrzmiało... jakkolwiek :D.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...