Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

U mnie jest tak, że wyświetlane są tylko 3 pozycje i trzeba kliknąć rozwinięcie listy, aby pojawiła się reszta dodatków. Najprawdopodobniej to po prostu przeoczyłeś.

Kiedy mogę liczyć na jakąś wyprzedaż, żeby wyrwać to po 2,50?

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank u mnie były 4 tytuły na liście. Wiem, bo ją rozwijałem. Ale mniejsza z tym, najważniejsze że Gun Runnersi są już w Polsce :) Niektóre z broni zapowiadają się naprawdę znakomicie, o 40 modach do tych już istniejących nie wspominając... ja się zakochalem w modyfikowaniu broni, odkąd mój karabin laserowy ma lunetę. Niesamowite połączenie, jeśli pierwszy strzał z zaskoczenia nie zabije przeciwnika, to grad kolejnych powinien (a ta broń jest bardzo szybkostrzelna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szybkie pytanie, w sprawie dodatków do F3. Znalazłem dziś na muve.pl DLC w pudełkach do trójki, w okazyjnych cenach - są to odpowiednio zestaw Broken Steel + Point Lookout i The Pitt + Operation Anchorage, po 9.99 każdy, już miałem zamawiać, tylko uświadomiłem sobie że dodatków jest pięć i brakuje Mothership Zeta. Nie został on nigdy wydany osobno niż w GOTY? Trójkę mam i przeszedłem już jakiś czas temu, teraz chętnie zrobił bym to z dodatkami, szczególnie gdy są tak tanie, tyle że to jedno DLC nie daje mi spokoju - warto dla niego kupować GOTY za stówę, czy może sobie odpuścić i mieć cztery pozostałe, za dwie dychy?

Edit: Na stronie z programami użytkowymi stoi jak byk, że Mothership Zeta ma licencje Freeware, to prawda (wątpię)?

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Jeśli ci się nie śpieszy zawsze możesz zaczekać na promocje na Steam. Raz na parę miesięcy (ostatnio w święta) Bethesda robi hurtowe promocje na swoje starsze tytuły i wtedy Fallout 3 GOTY kosztuje 7,5? (jakieś 30 złotych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenego, do jasnej... choroby. Na Steam ukazała się Ultimate Edition Fallouta:NV i oczywiście jest niedostępna w naszym regionie... Ciekawe, czy na to też trzeba będzie czekać pół roku...

Przecież nawet nie trzeba czekać na badziewną polska wersję, bo już dodatki spolszczono.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wniosek o kod rabatowy - 75 zł za dodatki, to nie jest wcale zła cena, zobaczymy.

Mam pytanie - Gdzie można nabyć Mothership Zeta? Mam zwykłą polską edycję F3, nie związaną ze steam ani GFWL.

@Down Skoro obiecują 50 % mniej dla posiadaczy podstawki, to nie jest taki zły interes.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodiak, jedyny sposób to kupić Fallut 3 w edycji GOTY, bo nigdzie tego dodatku osobno nie dali.

Co do NV: Ultimate Edition, to chyba lepiej jest poczekać na obniżkę steamową i zakupić cały pakiet DLCków, niż brać grę za 150 zł.

Up: No w sumie. Sprawdziłem i wychodzi cena 75 zł za grę z dodatkami. Całkiem opłacalne, choć u mnie doszedłby jeszcze kurier za 15 zł z płatnością przy odbiorze i sam nie wiem...

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Ultimate Edition jest też na muve.pl za 130 zł, jakby to kogo interesowało. Co ciekawe, posiadacze podstawki mogą go kupić o połowę taniej, jeśli wierzyć reklamie.

Dzięki za cynk, właśnie wróciłem z pracy i dostałem maila z kodem rabatowym na wydanie kompletne. Coraz bardziej lubię Cenegę i jej sklep. Zastanawia mnie tylko czy każdy dodatek będzie mieć swój oddzielny kod, czy to wszystko na jednym mi się zainstaluje. Bo jeżeli to pierwsze...to będę mógł komuś oddać czystego NV. Zobaczymy po 10 lutym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podstawkę Vegasa, więc zamówiłem Edycję kompletną z kodem rabatowym - wyniosło mnie to 75 zł + 10 przesyłka. Też jestem ciekaw jak będzie z tym kodem steam, myślę że będzie to jeden, który postawi obok Fallouta NV jego wydanie kompletne. Też wolałbym osobne kody, a NV mógłbym odsprzedać.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie mozna kupic New Vegas - Ultimate Edition, jednak nie widzę nigdzie wzmianki nt. polskiego języka. Jednak gdy patrze na wersję podstawową gry lub na poszczegolne dodatki, to wszystkie są spolszczone jeśli je się kupuje w naszym regionie poprzez Steama.

Stąd moje pytanie: czy to blad w opisie na stronie sklepu czy kolejny foch Cenegi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje Mothership Zeta.

Najlepiej go sobie w ogóle odpuścić, bo to zdecydowanie najgorsze DLC do Falloutów. Ehh a ja muszę sprzedać moją podstawkę FNV na PS3 i poczekać na rozsądną cenę Complete Edition...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zrobiłeś, że DLC masz po Angielsku. Kupowałeś przez steama, czy pudełkową wersję? Ja zrobiłem to drugie i dodatki mam w całości po Polsku.

Póki co przechodzę "Krwawą forsę",

początek wydał mi się bardzo klimatyczny ze względu na trudność zabicia wrogów, ale niestety frajda znika gdy dołącza do nas pierwszy pomocnik. Wtedy nawet nie trzeba się skradać, bo wafel wszystko "tankuje" i dodatkowo zabija.

Zobaczymy czy dalej akcja się rozkręci w dobrą stronę czy niestety będzie zbyt bethatestowo.

Przy okazji dograłem sobie moda na wolniejsze zdobywanie punktów doświadczenia, teraz jak mam jeszcze 20 poziomów do nabicia, to może gra szybko się znów nie znudzi.

I w końcu zrobił ktoś moda, który poprawia model chodzenia postaci? W sensie nie sprawia wrażenia, że się ślizga itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziku:

1. FWE - balansuje różne aspekty gry (np. obrażenia broni, ilość amunicji znajdywanej w pojemnikach itp), dodaje sporo nowej broni i pancerzy, zwiększa użyteczność misc. itemów przez umożliwienie naprawiania nimi ekwipunku (np. broń palną można czyścić Abraxo Cleanerem, co polepsza jej stan), dodaje alternatywne sposoby podróży (np. karawany) i ogólnie czyni grę o wiele ciekawszą. Obecnie nie wyobrażam sobie gry bez tego moda.

2. DC Interiors Project - imo absolutna jazda obowiązkowa i jeden z najlepszych modów ever. Przechadzając się po Waszyngtonie, na pewno zauważyłeś, że 99% drzwi do budynków jest zabitych dechami. Ten mod to zmienia, dodając do każdej dzielnicy po kilkanaście funkcjonalych wnętrz, w tym sklepy, kawiarnie, kluby czy po prostu zwykłe domostwa, a w każdym mnóstwo nowych przedmiotów do kolekcji, np. telewizory czy czasopisma (również erotyczne). Zgodnie z klimatem Fallouta 3, wszystkie dawne przybytki stoją opuszczone, choć niektóre nie do końca. Lepiej zawsze mieć pod ręką jakąś pukawkę.

3. Underground Hideout - krótko mówiąc, lepszego domu nie znajdziesz. Mod ten dodaje mieszkalną mini-kryptę, a w niej sypialnię, zbrojownię, kapsułę do wirtualnej rzeczywistości, jakbyś chciał sobie postrzelać nie wychodząc z domu, roślinki uprawne, które co parę dni wydają świeże owoce/warzywa, warsztat, w którym możesz budować roboty, i wiele innych. Możesz nawet wybudować wokół bunkra różne konstrukcje obronne, np. ogrodzenie czy wieżyczki, gdybyś się czuł niepewnie. Jedyna wada - wymaga wszystkich DLC.

4. Real Time Settler - bardzo ambitny i ciekawy mod, dodający do Fallouta 3 elementy strategii. Załóż własną osadę, stawiaj budynki, werbuj mieszkańców, zbieraj surowce (albo zatrudniaj do tego osadników), broń osady przed atakami. Fajna rzecz, choć ze względu na swoją złożoność nieco zabugowana.

5. Zombie Apocalypse - to akurat rzecz całkowicie opcjonalna, ale imo dodaje grze uroku. Mod zapełnia te całe puste przestrzenie okalające ruiny Waszyngtonu tysiącami zombiaków. Domyślnie może ich być trochę za dużo, ale można zawsze odpalić mod pod GECKiem i dostosować skrypt spawniący zombi do swoich potrzeb.

6. Alternative Ghoul Animations - mały modzik zmieniający sposób poruszania się ghuli - od tej pory będą powoli człapać w Twoim kierunku zamiast pędzić jak szalone. Szczególnie przydatne, jeśli używasz moda Zombie Apocalypse.

Edytowano przez Amigos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakiś mod likwidujący limit wagi ekwipunku w F3 i F:NV działający poprawnie? To był jeden z powodów z jakich przestałem grać w F3 (drugi to megalabirynt korytarzy metra i ulic, skutecznie zniechęcający mnie do eksploracji). Ale teraz, kiedy na Steam F3 GOTY kosztuje tylko 20? mam ochotę odświeżyć sobie grę po najbliższej steamowej promocji -75%. Dodatkowo zachęciły mnie mody zaproponowane przez Amigos, szczególnie ten dodający elementy strategii :) Dzięki za podlinkowanie ich.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakiś mod likwidujący limit wagi ekwipunku w F3 i F:NV działający poprawnie?

Zależy co rozumiesz przez "poprawnie" (czy raczej "niepoprawnie"), ale zrobienie moda podnoszącego limit wagi do jakichś kosmicznych wartości to 3 minuty roboty.

Dla F:NV 10000 funtów wystarczy? Wartości są zmienione globalnie, więc dotyczą wszystkich. Menu ekwipunku może zacząć mulić jak napchasz kilka ton itemów. Dla F3 mogę zrobić z rana, bo u siebie na kompie nie mam zainstalowanego. Dla F3

Edytowano przez kireta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osioł Mój błąd. W launcherze musiałem ręcznie je włączyć. Wcześniej o tym nie pomyślałem :)

Jeszcze takie pytanie. Czy ten czas ładowania gry jest zawsze taki długi? Wiecznie muszę czekać, aż utwór ucichnie. Dopiero wtedy ukazuje mi się menu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amigos

Wielkie dzieki za szybka odpowiedz ze szczegolami. Szczegolnie 1-3 wygladaja ciekawie. 5 raczej sobie odpuszcze, ale to sie zobaczy. DLC mam wszystkie ("dorzucili" nawet jakies badziewie typu starforce, cudo po prosu :dry:). Mam tylko pytanie co do stabilnosci gry po tych wszystkich zabiegach bo wiem ze przy Cube gra potrafila sie wykrzaczyc (albo lepiej - powodowac bsod').

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie 1-3 wygladaja ciekawie. 5 raczej sobie odpuszcze, ale to sie zobaczy. DLC mam wszystkie ("dorzucili" nawet jakies badziewie typu starforce, cudo po prosu :dry:)

Ugh... Może być kiepsko, bo o ile dobrze pamiętam DRM od Cenegi blokuje FOSE bez którego 1 i 3 nie będą działać.

[edit]

@down

My bad, miało być 1 i 4

Edytowano przez kireta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...