Skocz do zawartości

Beyond Good & Evil


Gość kabura

Polecane posty

Bo z reguły tak robią, cholera wie po co. Może chcą w ten sposób jeszcze bardziej udupić PC, choć to już i tak ograny numer. Ja nie mam wątpliwości, że ta gra wyjdzie na PC i mam głęboko gdzieś czy wyjdzie na wszystko, czy tylko na konsole albo PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 407
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Aras >> doceniam humorystyczne podejście do mojej wypowiedzi :) Spodziewałem się ataku, ale widzę, żeś człek na poziomie.

Nie ma co się sprzeczać. Ty walczysz o fakt, co by wyższość konsol została udowodniona (bo masz pełne prawo sądzić że rynek pc jest trzymany respiratorem... i duszony żelazną pięścią piractwa. Choć to jeno moje domniemania co do Twojej motywacji) ja z kolei głośno marzę o tej grze na blaszaki. Poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Niestety nie mam wersji na PC, ale za to grałem i to naprawdę spory kawałek na Xbox'ie (tym pierwszym) i gra absolutnie zasługuje na miano wiecznie żywej. Ma w sobie to coś, jakąś magię dzięki której chcesz grać i grać aż do końca. Dobra grafika, fajne postacie, niezłe akcje i ciekawa fabuła a patent ze zdjęciami bardzo przypadł mi do gustu. Znowu się najarałem na ten tytuł więc trzeba będzie poszukać w jakiś sklepach, może jeszcze mają :)

Ale dwójka w drodze :D Miodzio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam wersji na PC, ale za to grałem i to naprawdę spory kawałek na Xbox'ie (tym pierwszym) i gra absolutnie zasługuje na miano wiecznie żywej. Ma w sobie to coś, jakąś magię dzięki której chcesz grać i grać aż do końca. Dobra grafika, fajne postacie, niezłe akcje i ciekawa fabuła a patent ze zdjęciami bardzo przypadł mi do gustu. Znowu się najarałem na ten tytuł więc trzeba będzie poszukać w jakiś sklepach, może jeszcze mają :)

Ale dwójka w drodze :D Miodzio.

Jeśli to cię zainteresuje to ja swój egzemplarz kupiłem w markecie w Cybergrze za 19,99 zł. Za taką grę to stanowczo za niska cena. To chyba pierwsza gra o jakiej mogę to śmiało powiedzieć. Dla mnie nadal pozostaje jedną z najlepszych (jeśli nie najlepszą) gier jaką miałem szczęście poznać. Mam nadzieję, że Ancel niczego nie skrewi i nie przerobi jej na coś pokroju Warrior Within:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to BG&E2 ma wyjść tylko na XBoxa =/

No cóż, od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem konsoli, więc jeśli potwierdzi się, że ta gra będzie tylko na X'a, to już jestem pewien co do zakupu.

Jedyne, czego się boję to to, że zrobią grę "pod szerokie grono odbiorców". Część pierwsza była taka genialna, ponieważ miała ten świetny klimat, wyważony poziom trudności, fantastyczne dialogi oraz postacie. Dynamizm gry i połączenie chyba wszystkich gatunków (może poza strategią...) gier komputerowych oczywiście też składa się na jej świetność. Ale druga... może być taka, jak większość dzisiejszych produkcji, tzn. dużo dynamicznej walki, prawie całkowity brak fabuły, coś takiego jak poziom trudności właściwie nie istnieje, rozgrywka nastawiona na rozpierduchę. Oprócz tego oczywiście więcej użerania się z błędami i patchowania, niż grania. Ale raczej do Ubi mam zaufanie. =D Mimo wszystko, w BG&E2 zagram na pewno.

#Black Shadow

http://www.allegro.pl/item523294790_bc_bey...gra_pc_hit.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te informacje, że tylko na xboxa? Z tego co ja wiem, będzie multiplatformowa, wiec puki co nie widzę problemu.

Myślę, ze Ancel jako wybitny twórca postaci Jade i Raymana, nie pozwoli na zrobienie jakichś szalonych krolików z BG&E, tak jak to się stało z Raymanem. Co najmniej odsunie się od projektu i pozostawi go "geniuszom" z Ubi, by sami sobie robili kolejnego casuala. Co oznacza, ze sama w sobie informacja, że Ancel pracuje nad ta gra to dobry znak, so? Stay tuned.

Zachęcam do zaglądania czasem na forum BG&E na ubi.com.

link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Spotkałem się z określeniem, ze wygląda jak Mirror's Edge, bullshit

Taka ucieczkę mieliśmy już w pierwszej częsci, gdy

uciekaliśmy przed dowódcą alpha section na Hillys

Jeśli to jest tylko wyrwany z kontekstu fragment gry i jeśli w niej będzie tylko kilka to jestem za, jak najbardziej. Mam nadzieje, ze UBI nie zamierza zapchać tym całej gry, bo to wtedy będzie jedna wielka tragedia. Wręczy nam klon assassina czy nawet mirror's edge -_-. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Wiążę z tą grą zbyt duże nadzieje, by od tak Ubisoft zniszczył legendę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak milo sie wspomina. Gre na PC przeszedlem 2 razy. Poprostu MJUT. Niebanalna fabula, piekna rysowana grafika i grywalnosc. Szkoda tylko ze wersja PC nie obslugiwala pada, mimo ze to konwersja z PS2 byla o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że najlepsza gra świata naprawdę doczeka się kontynuacji? Jestem w siódmym niebie! Tylko niepokoi mnie właśnie jakby zagubienie bajkowości. Oraz znaczek X360, co oznacza, że trza iść do pracy i kupować konsole

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Beyond the Good and Evil" już wtedy gdy grałem w demo, po prostu pochłonęła mnie. Jakoś tak zawsze miałem słabość do podobnych klimatów (szczególnie, gdy mamy tak sympatyczną główną bohaterkę). Jednak mam teraz drobne pytanie:

Czy komuś ta gra chodziła poprawnie? W czasach gdy wyszło demo, gra niemiłosiernie cięła się na pierwszym bossie (bitwa na jeziorze). Po latach, trafiłem na tę grę na "pchlim targu" nad morzem. Nie wiem jakim cudem trafiłem jeszcze na ładną wersję pudełkową w folii za przysłowiowe "psie pieniądze". Oczywiście kupiłem, z myślą, że wreszcie sobie pogram przyzwoicie jak człowiek. Oczywiście gra chodziła tak jak przedtem. Ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić, czy po prostu BtG&E nie lubi się z konkretnym sprzętem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*__*

Jedynka to jedna z moich ulubionych gier. Świetny klimat, super fabuła, bohaterowie no i ten znany wszystkim 'french touch', który zapamięta się na całe życie (że tak sparafrazuję pewną reklamę). Kocham Ancela - geniusz. Kocham te lokacje, ten świat, niby odległy, a tak podobny do naszego. No i świetny motyw z aparatem... Ogólnie - najbardziej niedoceniona gra świata (przez ekipę CDA również ;<).

Dlatego nie muszę chyba mówić, że na wieść o BG&E2, aż podskoczyłem. Później zdałem sobie sprawę, że nie pójdzie... A później znowu podskoczyłem, bo może jednak kiedyś w nią zagram. \m/

Trailer jest świetny. Jeżeli jest to gameplay - <3333. Super akcja kamery, świetna grafika, fajny design miasta (chociaż... trochę inny) itp.

ALE - Ubi jest mistrzem w wydawaniu nowatorskich, świetnych gier, które... po paru częściach tracą klimat. Tak było, że Splinter Cellem, i PoPem (2Trones ocb)...

~

[quot=Paladyn_Rage]Jednak mam teraz drobne pytanie:

Czy komuś ta gra chodziła poprawnie? W czasach gdy wyszło demo, gra niemiłosiernie cięła się na pierwszym bossie

Phi, grę grałem prawie zaraz po wydaniu, i mi nie cięła, chociaż nawet wtedy mój komp to był shit... Dżifors 2 + 800 mhz procka = epic fail. A to ani razu mi nie zacięło (grałem oczywiście na LOWLOWLOW Detalach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też na nowym sprzęcie strasznie się tnie na wodzie. U mnie dobrze działa wyłączenie antyaliasingu.

Tak jest chyba na każdym sprzęcie, grałem tydzień temu (gra chodź krótka i znam jej każdy to nadal ma siłe przyciągania) podczas pływania lekko haczyła ale dało sie to bez bulu przetrwać

najbardziej niedoceniona gra świata (przez ekipę CDA również ;<).

To że Beyond Good & Evil w tixoMANIAKu 2006 był niżej (i to dość sporo) od Delux Ski Jumping 2 (niby co takiego jest w tej grze takiego nudna, brzydka jak noc giereczka a na informatyce i tak zawsze graliśmy w HOMMIII w trybie Hot Seats :) ), jest dla mnie sprawą która powinna trafić do archiwum X (tak samo z Mafią).

Co do gry to wciągneła mnie już od pierwszej walki z DomZ za sprawą świetnego gameplayu i muzyki, potem grałem jak najęty aż do końca (który mnie nie usatyfakcjonował kto oglądał napisy do samego końca ten wie dlaczego :) ). Grafika dla mnie w 2006 gdy kupiłem gre w kiosku (20 złotych za taki produkt? Toż to grosze), wydawała się bardzo dobra a teraz jest jedynie bardzo ale to bardzo, klimatyczna, jest ona kreskówkowa to prawda (na pewno NIE mangowa, jeśli ktokolwiek tak myśli to chyba mangi na oczy nie widział, jak dla mnie jest ona bardziej... disneyowska? może to przez klimat może to przez projekty postaci ale mi gra przypomina produkcje tego właśnie studia). Co do innych aspektów gry to też nie mam zastrzeżeń. Muzyka miła dla ucha, czasami smutna czasami szybka i energiczna, jest dobrze nawet bardzo. Gameplay również trzyma wysoki poziom walki są szybkie i na różnych przeciwników musimy zastosować różne sposoby ataku (i to nie tylko na bossów). Fabuła jest taka jak reszta gry.Świetna.Są tajemnice jest niewymuszony humor, jest ciekawie. Gra zasługiwała, i dalej zasługuje chodź już ma parę latek na mocne 9.

Na drugą część czekam od jej pierwszego teasera (to chyba na ostatnim E3 było) a nowy filmik, jest rewelacyjny. Mam nadzieje że gra będzie mniej niedzielniakowa niż najnowszy PoP, chodź był dobry to jednak za łatwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wiedziałem, że BtG&E była grą genialną, ale aż takie wyprzedzenie epoki, że jeszcze nie ma sprzętu na którym by chodziła? Szaleństwo...

Swoją drogą - ciekawi mnie, czy jest szansa, że sequel doczeka się wersji na blaszaka. Mimo upływu czasu, wciąż jakoś nie mogę się zebrać by sprawić sobie wreszcie konsolę, ponadto preferuje raczej grę na solidnym "piecu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo B GE miało ogromny problem z obsługą Athlona, powstał nawet specjalny patch w tej sprawie (mam go gdzieś na starym hdd).

Co do cięcia na nowym sprzęcie i "śmiesznych żarcików" o wyprzedzaniu epoki: a nie przyszło Wam do głowy, że starsze gry rzadko kiedy działają poprawnie na dwurdzeniówce? -.-'

Przebijam wszystkich, bo grę kupiłem za 12.99 w szczecińskim Makro w roku 2005 8F

Jestem przekonany, że gra wyjdzie na PC. Chybaby brać pecetowa na szablach kogo rozniosła, gdyby stało się inaczej :> Poza tym, jakby nie patrzeć, Beyond nigdy nie miał ambicji, a popularność gry również nie mobilizuje do tego twórców, by tworzyć ekskluziwa. W końcu nie ma co się oszukiwać: gracze mają swoje serie, swoje tytuły, a Jade nie jest aż tak znana przez szerszą publikę, by ludzie rzucili się na konsole tylko dla niej. A im więcej ją pozna, tym lepiej: i dla graczy, i dla twórców. W prawdzie to bardzo piękne, że genialność niektórych tytułów jest ściśle ukryta, a one same bronią dostępu do swojej świetności jak tylko mogą, ale piękna śmierć jest dziś nieopłacalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cięcia na nowym sprzęcie i "śmiesznych żarcików" o wyprzedzaniu epoki: a nie przyszło Wam do głowy, że starsze gry rzadko kiedy działają poprawnie na dwurdzeniówce? -.-'

To była uwaga, nie "żarcik". Z resztą, ja stosuje raczej żarty niż żarciki. Takie duże, włochate, z wielkimi cojones (no i oczywiście galopujące metafory, też bardzo lubię). I niestety nie posiadam dwurdzeniowego procesora. A szkoda.

Jestem przekonany, że gra wyjdzie na PC. Chybaby brać pecetowa na szablach kogo rozniosła, gdyby stało się inaczej :> Poza tym, jakby nie patrzeć, Beyond nigdy nie miał ambicji, a popularność gry również nie mobilizuje do tego twórców, by tworzyć ekskluziwa. W końcu nie ma co się oszukiwać: gracze mają swoje serie, swoje tytuły, a Jade nie jest aż tak znana przez szerszą publikę, by ludzie rzucili się na konsole tylko dla niej. A im więcej ją pozna, tym lepiej: i dla graczy, i dla twórców. W prawdzie to bardzo piękne, że genialność niektórych tytułów jest ściśle ukryta, a one same bronią dostępu do swojej świetności jak tylko mogą, ale piękna śmierć jest dziś nieopłacalna.

Jakby co, z chęcią dołączę się do marszu praw pecetowców, jak jednak nas pominą co już nierzadko miało miejsce. W końcu sequel Shadowmana blaszaki jednak ominął (do tej pory nie wiem, czy gra była warta porta i czy nie zepsuła by tylko dobrego wrażenia jakie zrobiła na mnie część pierwsza, jednak fakt pozostaje faktem.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wszędzie piszą, jaka to niedoceniona gra, a ja nadal twierdzę, że zachwyty nią są przesadzone - ale to już pisałem dawno temu w tym temacie :) Krótko: BG&E jest bardzo dobre, ale są jeszcze lepsze z tego gatunku.

W końcu sequel Shadowmana blaszaki jednak ominął

Jako wyznawca Shadowmana nie mogłem sobie odmówić sprawienia sobie drugiej części na PS2, choć z braku czasu (i innych, atrakcyjniejszych gier :) ) nie grałem w niego dużo. Po mojemu to gra na 7+/8 i niby mogła trafić na peceta, ale nie ma nad czym strasznie płakać. Zresztą kup sobie PlayStation 2 i wyłap na allegro Shadowmana 2 za paręnaście złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sorki ze odkopuje ale chcialem zakomunikowac ze po raz drugi przeszedlem ta wspaniala gre. To wielki wyczyn bo z reguly na kompie gram tylko w sapera :P Pokonalem bossa, obejrzalem napisy koncowe, obejrzalem arty z tworzenia gry... Chlip chlip szkoda ze tak szybko sie konczy... Niestety obawiam sie ze dwojka nie bedzie (raczej napewno) tak wciagajaca. Tego klimatu nie da sie powtórzyc...

PS

Wlasnie slucham: http://www.myspace.com/HyllianMusic

Tylko dla fanów... Mozna pobrac legalnie...

@DOWN

Zdjecia mialem wszystkie. Tylko 1 perly mi zabraklo... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjęcia zwierzaczków, wszystkie perły, wszystkie płyty, tylko rekordów nie robiłem- wyścigi są zwyczajnie nudne.

Jakby nie było, do dzisiaj na mp3 mam sporo kawałków z B GE, taka Propaganda albo Acuda Bar rządzą. To pierwsza i jedyna gra, z której poszukiwałem ścieżki dźwiękowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...