Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bonkol

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?

Polecane posty

Będziemy doczepiać miny - ten tekst mi się bardzo spodobał ;)

Nie da się doskonale zabezpieczyć płyt przed kopiowaniem w 100%, ale można je jakoś choć trochę zabezpieczyć - nie chodzi tu o plastikowe pudełeczka z nitrogliceryną z zapłonem, ale coś w rodzaju...nie jestem doskonałym informatykiem, bo jestem początkującym, ale chyba można je zabezpieczyć hasłem/programem/zablokować kopiowanie, by po skopiowaniu płyty kopia stała się bezużyteczna, nie? Tak mi się wydaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo napisalo (CDA? A ja myslalem' date=' ze kazda recenzja ma KONKRETNEGO autora) tekst, ktory akurat TOBIE sie nie spodobal...?[/quote']

Jezu, a na forum to spodziewasz się obiektywnych postów???

Nie podniecaj sie tak, nie ma czym.

Sam nąrzekasz jak ktoś narzeka, że recenzja jest subiektywna więc jakie mają być do diabła posty? Może przed wypowiedzią zbierać zdania innych i dopiero napisać bo jak nie to gnoimy... :pig:

Wystarczy ze ktos powie MOIM zdaniem recenzja jest slaba, MNIE sie nie podobala. I wtedy jest to jego subiektywna opinia. A gosc do tego uogolnia ze skoro recka Stalkera jest (jego zdaniem) slaba, to CDA traci forme - troszke za duzo takich skrotow myslowych.

Przecież i tak mówi to w swoim imieniu-cda traci formę. Skórty myślowe nikogo nie skrzywdzą, może nawet pomogą(trza więcej ruszać kulką w głowie) i jest się czym podniecać w moim punkcie widzenia więc skoro piszesz, że jak on uogulnia to be, to ty też uogulniasz tyle że w ramach jednego użytkownika czyli mnie, troche niekonsekwentne.

PS:Chociaż rzeczywiście nie powinien pisać tak bardzo dwuznacznie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO recenzja WOW:TBC jest napisana nijako. Informacji konkretnych jest tam maksymalnie około 1,5 - 2 stron, a reszta to jakieś średnio śmieszne dialogi. Przykłady? Proszę bardzo (trochę dużo tego):

- Ponownie Bigbit Hinneken. Witam już spod samej Cytadeli! Właśnie widzimy, jak przy kamieniu spotkań pozwalającym przyzywać z dala zbłąkanych awanturników tworzą się całe grupy śmiałków zmierzającym ku jej wejściom. Zapytamy któregoś z nich, czego oczkeują "grupowych wyzwaniach", jakich w Outlandach są ponad dwie dziesiątki! Przepraszam, przepraszam, pani troll!

- Tak, kochaniutki?

- Czy mogłaby pani powiedzieć, dlaczego tacy śmiałkowie tacy jak pani zbierają się w tym miejscu?

- Naturalnie, mon. Tworzymy grupę, która zmierzy się z przywódcami felorków gnieżdżących się w tym miejscu. Mamy w planach eliminowanie ich wszystkich - trzech na blankach (Ramparts) i następnie trzech na krwawej powierzchni (Blood Furnace). Będzie też okazja ubić parudziesięciu (podkreśla mi się, wieć chyba pisze się oddzielnie ;])ich sługusów...

- Ta budowla jest domem aż tylu?

- Ależ nie, głuptasku. W jej murach kryją się także dwa inne wyzwania - strzaskane korytarze (Shattered Halls) i leże samego byłego władcy Outlandów - Magtheridona. Te jednak przeznaczone są dla najbardziej doświadczonych spośród nas, Magtheridon zaś... dopiero pięciu grup po pięć osób każda ruszy na niego.

- Czy może chciałaby pani coś dodać? Kogoś pozdrowić...?

- Apetyczny jesteś, maluchu. W ścisłym znaczeniu tego słowa.

- Ee, tak, dziękuję bardzo. Życzę powodzenia! (Znikamy!) Halo, studio?

Można by to napisać o wiele krócej i wtedy recenzja nie zajmowała by 6 stron, a 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I

Można by to napisać o wiele krócej i wtedy recenzja nie zajmowała by 6 stron, a 3.

Mozna bylo. A na te 3 strony reklamy albo jakies gierki z 3+/4-5. Ale urokiem CDA jest to, ze ma tyle stron, ze czasem moze sobie poszalec i zamiescic i takie recenzje. Podksreslam slowo CZASEM. Nie za czesto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak mówi to w swoim imieniu-cda traci formę.

>>>Recenzji bylo 17 bodaj. Jedna ci sie nie podobala. I na tej podstawie wrozysz' date=' ze CDA traci forme? To jakby Malyszowi powiedziec, ze stracil forme, bo mu jeden skok nie wyszedl.

Skórty myślowe nikogo nie skrzywdzą, może nawet pomogą(trza więcej ruszać kulką w głowie)

Jesteś bandytą i złodziejem.

A dokładniej to: wśród Polaków są bandyci i złodzieje, ty jesteś Polakiem, zatem... ot, taki niewinny skrót myślowy. Nikogo rzecz jasna nie skrzywdzilem.

i jest się czym podniecać w moim punkcie widzenia więc skoro piszesz, że jak on uogulnia to be, to ty też uogulniasz tyle że w ramach jednego użytkownika czyli mnie, troche niekonsekwentne.

>>>jak mozna uogolniac cos jednostkowego -to jakbym powiedzial "TA śliwka jest robaczywa" a ty "nie uogolniaj sliwek!"

PS:Chociaż rzeczywiście nie powinien pisać tak bardzo dwuznacznie:P

>>>No, o to szlo wlasnie. Zeby jezyk gietki itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak mówi to w swoim imieniu-cda traci formę.

>>>Recenzji bylo 17 bodaj. Jedna ci sie nie podobala. I na tej podstawie wrozysz' date=' ze CDA traci forme? To jakby Malyszowi powiedziec, ze stracil forme, bo mu jeden skok nie wyszedl.

Skórty myślowe nikogo nie skrzywdzą, może nawet pomogą(trza więcej ruszać kulką w głowie)

Jesteś bandytą i złodziejem.

A dokładniej to: wśród Polaków są bandyci i złodzieje, ty jesteś Polakiem, zatem... ot, taki niewinny skrót myślowy. Nikogo rzecz jasna nie skrzywdzilem.

i jest się czym podniecać w moim punkcie widzenia więc skoro piszesz, że jak on uogulnia to be, to ty też uogulniasz tyle że w ramach jednego użytkownika czyli mnie, troche niekonsekwentne.

>>>jak mozna uogolniac cos jednostkowego -to jakbym powiedzial "TA śliwka jest robaczywa" a ty "nie uogolniaj sliwek!"

PS:Chociaż rzeczywiście nie powinien pisać tak bardzo dwuznacznie:P

>>>No, o to szlo wlasnie. Zeby jezyk gietki itd.

2 Posty wczesniej napisał, że w CDA zdarzają się słabe recenzje, a Stalker był, jak mi się wydaje przykładem. W przykładzie z śliwkami zapomniałeś o jednej czyli o sobie bo mówiąc nie masz się czym podniecać wyrażałeś własną opinie, a do przykładu ze Stalkerem gdzie gość robił to samo i tak samo dotyczyło też was ty zrobiłeś jednakowo jakbyś odnosił się do mnie, ale wtedy już WSZYSTKO było ok :wink:

Skróty myślowe mogą skrzywdzić, ale więcej (teoretycznie) pomogą niż zrobią złego np. rozwiną umiejętność sztuki rozmawiania. Tak samo zdarzają się polityczne ustawy, która na pewno kogoś skrzywdzą, ale przyniosą więcej dobrego niż złego i o takich mówi się ogółem pozytywnie.

PS: dla nie oczytanych w teamcie nie uważam, że JAKIEKOLWIEK recenzje w CD-action były by słabe, po prostu nie umię zostać obojętny na "nieuwagę"?- ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się doskonale zabezpieczyć płyt przed kopiowaniem w 100%

Nie chodzi mi o zabezpieczenie płyt ale o zabezpieczenie pisma. Wystarczy zgrzać folię na stałe żeby nie można było ROZPAKOWAć pisma. Przecież nie każdy ma zgrzewarkę w domu...

Jak ktos sie uoprze to i otworzy zafoliowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty myślowe mogą skrzywdzić, ale więcej (teoretycznie) pomogą niż zrobią złego np. rozwiną umiejętność sztuki rozmawiania. Tak samo zdarzają się polityczne ustawy, która na pewno kogoś skrzywdzą, ale przyniosą więcej dobrego niż złego i o takich mówi się ogółem pozytywnie.

>>>Teoria tak dziwaczan, ze nawet mi sie nie chce polemizowac, bo to jakbys mowil "bieganie maratonu na skroty poprawi twa kondycje".

PS: dla nie oczytanych w teamcie nie uważam, że JAKIEKOLWIEK recenzje w CD-action były by słabe, po prostu nie umię zostać obojętny na "nieuwagę"?- ludzi.

>>>WIĘrze ci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty myślowe mogą skrzywdzić' date=' ale więcej (teoretycznie) pomogą niż zrobią złego np. rozwiną umiejętność sztuki rozmawiania. Tak samo zdarzają się polityczne ustawy, która na pewno kogoś skrzywdzą, ale przyniosą więcej dobrego niż złego i o takich mówi się ogółem pozytywnie.

>>>Teoria tak dziwaczan, ze nawet mi sie nie chce polemizowac, bo to jakbys mowil "bieganie maratonu na skroty poprawi twa kondycje".

[/quote']

No może rzeczywiście troche głupio mi to wyszło, ale przecież nie do końca można porównać maraton do rozmowy bo w tej często (taki świat T_T ) skórty myślowe (ajć znów tak samo :0 ) mogą przynieść więcej złego niż więcej dobrego więc (znów to samo ;p ) moje subiektywne zdanie mówi skórty myślowe rulez, zresztą sprzeczanie się 2 zdań wynikających z charakteru jest troszke bezsensu więc proponuję zakończyć... :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje w CD-a zbyt duża ilość reklam. Prawie co 2 strony jest reklama. No ale 146 stron robi swoje i recenzji też jest dużo. Więc może zostać tak jak jest.

[smg] mlody jestes na tym forum wiec moze nie wiesz - ale BARDZO mnie wnerwiaja posty o tym, ze reklam jest za duzo. Po pierwsze DZIEKI NIM placisz za cda 14.99 a nie 24.99. Po drugie reklamy maja prawo zajac GORA 1/3 CDA, jak ich jest wiecej to i stron przybywa, by zasada "co najmniej 2/3 CDA jest do czytania" zostalo zachowane. Po trzecie 1/3 pisma to wcale nie az tak duzo, w zachodnich siega to 50%. Wiec i tak macie do przodu.... A poza tym 150 - (niech strace - 40 stron) = 110, czyli DUUUZO wiecej niz W OGOLE ma konkurencja, ktora przeciez kosztuje prawie tyle samo... A rzadko kiedy reklma jest 40 stron, zwykle 32-35 stron gora.

Starajcie sie u diabla nie pisac wiecej o reklamach, bo moze dojsc na tym forum do zabojstwa w afekcie.

W CDA jest wbrót reklam - alkochochlik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Cd-Action nie dawało reklam, wszyscy mówiliby "Eeee jakie to CDA puste. Chcemy komerchy!" albo "Ale ci z redakcji głupi. Dzięki reklamom ta gazetka jest fajniejsza!". :/

Albo "dajcie troszke reklam i kupcie za to lepsze pelniaki" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie da się wyeliminować reklam, nawet gdyby ktoś się bardzo starał. Nie znaczy to jednak, że reklamy muszą być nachalne i męczące. Świetnym przykładem jest tu gazetka CD-Projektu. Wcześniej omijałem reklamy tej firmy, ale odkąd zmienili formę jej zamieszczania, czytam każdą. Robie tak z conajmniej dwóch powodów: po pierwsze dla poparcia tego pomysłu (nie jest on może jakiś innowacyjny, ale i tak warty uwagi), a po drugie dlatego, że nie traktuję już tej gazetki jako wkurzającej reklamy. ale jako swego rodzaju biuletyn informacyjny.

Podsumowując: oby więcej takich inicjatyw, a reklamy przestaną być tak straszne!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje w CD-a zbyt duża ilość reklam. Prawie co 2 strony jest reklama. No ale 146 stron robi swoje i recenzji też jest dużo. Więc może zostać tak jak jest.

TAk ciągle narzekamy na reklamy,a z drugiej strony dzięki Reklamom w Cdaction wiemy że np.:

Wyjdzie jakaś Nowa Kaszanka:(vide:Wilczy Szaniec...)

W Splinter Cellu Dobule Agent , Będzię Mirosław Baka(dubbing)

Wiemy że Mafia,Syberia 1,2 itp. Kosztują 24.99zł.

W można jeszcze wiele wiele więcej zalet w reklamach... więc swoją drogą czy nie można by było utworzyć nowy dział w Cdaction pod tytułem :REKLAMY:)??:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekupiłem marcowego CD-ACTION poniewasz niebyło tam

nic ciekawego i było zadurzo strategi mysle ze nastempny nr bendze leprzy

Total Overdose mi sie podobało :D

Nic ciekawego hahaha :D . Moge się założyć ze kupujesz CDA nie dla pisma lecz dla gier .A nawet na coverku nie było tak żle .Ballance to świetna gierka , Desperados to klasyka wiecznie żywa , a dema też były fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[smg] Starajcie sie u diabla nie pisac wiecej o reklamach, bo moze dojsc na tym forum do zabojstwa w afekcie.

Oczywiście narzędziem zbrodni byłby gumowy kurczak; i to mnie denerwuje w CDA. :P Zamiast męczyć zwierzęta używajcie gumowych baseballi bądź puknięć w czółko. :wink:

A na poważnie to jedyną rzeczą jaka nieszczególnie mi się podoba w piśmie to artykuły, które są pisane językiem zbyt młodzieżowym. Inna sprawa, że takie np. recki pojawiają się bardzo rzadko, więc ogólnie jestem szczęśliwym czytelnikiem.

PS. Oczywiście zapach mousepada z któregoś ze specjalnych CDA był zachwycający (nie śmiem narzekać) - jedno sztachnięcie i "flower-power". :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę was obrażać,ale najbardziej przeszkadza mi w CDA strona internetowa...oczywiście nie cała.Co do samej strony i forum nie mam nic do powiedzenia,ale informacje o przeciekach mnie dobijają.Zawsze idąc po nowe CDA zastanawiałem się,co takiego fajnego będzie w nowym numerze,jakie będą pełne wersje gier i niespodzianki.Ale ostatnio nie mogłem się uchronić przed niefajnymi przeciekami,a tym bardziej poprawnymi odpowiedziami na zagadki.Dlatego chciałbym aby ze strony głównej ściągano te informacje i zostawiano tylko na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...