Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic 1, jak zostać Cieniem?


orzechXIX

Polecane posty

Musisz jeszcze przynieść list z kopalni od Jana, o szczegóły pytaj Diega. Możesz także dać ten list Gornowi w Nowym Obozie, coś do niej dopiszę ;) Dawno w to grałem ale gdy dasz tą listę Diegowi powie ci co dalej trza robić, powiem tylko iż zostaniesz wysłany do Kruka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że tę listę można było przepuścić przez ręce Laresa, nie Gorna.

Musisz się zapytać Diega o swoją reputację.

Jeżeli powie ci, że się masz brać do roboty, to pozostaje jeszcze:

- Scouty (?) - gościu przy arenie, uczy walki jednoręcznej. Musisz z kimś wygrać na arenie i się mu pochwalić.

- Thorus - jeśli będziesz się upierał o jakieś zadanie to zleci ci pozbycie się Mordraga. Nie musisz go zabijać, możesz go odprowadzić do Nowego Obozu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostarcz list z kopalni, i wykonaj jeszcze bardzo proste zadanie z Mordragiem (dostajesz je od Thorusa, gdy go troche przycisniesz). Wystarczy powiedziec Mordragowi ze jestes zainteresowany nowym obozem, on Cie zaprowadzi, da pierscien zrecznosci dla Laresa (exp), dostaniesz exp za sama wedrowke, i poznasz polozenie nowego obozu. A Thorus bedzie zadowolony.

Ewentualnie mozesz wyzwac do walki Kharima przy arenie. Spokojnie, nie musisz wygrywac - Scatty bedzie zachwycony samym faktem ze chcesz nakopac facetowi z nowego obozu.

Albo mozesz wyzwac Kirgo, ale jego juz musisz pokonac.

Polecam ktores z ostatnich rozwiazan, sa najszybsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak do zostania Szkodnikiem ;)

Rzeczywiście list trza przez ręce Laresa przepuścić - no ale dawno grałem ;P

Co do Kirgo - przydaję się bardzo jakiś strój ale możesz kupić jakieś stroje u kupca w starym obozie Fiska chyba, albo iść do Wolnej Kopalni (obok nowego obozu jest dróżka i tam możesz się dostać) i pogadać z jakimś górnikiem (ma imię więc nie będzie trudno go znaleźć). Acha blokuj ciosy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...