Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaKu98

Wyzwiska i wyrzucanie z gry bez powodu.

Polecane posty

Cześć,

Grałem sobie z 4 innymi ludźmi w taką jedną gierkę coop.Na raz na serwer weszło 3 polaków,którzy dowalili się do mnie pisząc "te polskie psy","polski śmieć",w tej grze jest ogień sojuszniczy (może ktoś kojarzy,mówię o Day of Infamy,gra twórców Insurgency),typ zranił mnie,ja mu napisałem,że zrobił to specjalnie,a on żebym wypier ... Poza tym teksty typu "wyjdziesz sam stąd,czy ci pomóc"? Wyrzucono mnie 2 razy,próbowali 3 raz,ale inni głosowali przeciwko temu i pytali,dlaczego mnie wyrzucają,na co jeden z nich - dokładnie ten,który mnie zranił,napisał,że jestem team-killerem.Bezczelność.Zauważyłem że tylko polacy w tej grze zachowują się w ten sposób,tzn. nienawidzą swoich,tamta trójka to znajomi,co sprawdziłem,a to tłumaczy ich jednomyślność w wyrzucaniu i wyzywaniu mnie.

 

Ostatnim razem wysłałem do Valve skargę na gracza z Francji,ponieważ była podobna sytuacja,przy czym nie próbował mnie wyrzucić.Steam oczywiście moją skargę olał (chociaż słyszałem o tym,że podobno wysyłają wiadomość czy i jakie kroki podjęto wobec danego użytkownika).

I uprzedzając pytania,nie,nie jestem nadgorliwy,w grach wyzywano mnie setki razy i jestem w stanie przymknąć na to oko,ale nie wtedy,gdy wchodzi grupa ludzi i wyzywa cię tylko dlatego,że żyjesz w tym samym kraju,co oni.To chore,gram z ludźmi z tylu krajów i nikt się nie zachowuje w ten sposób...

Moje pytanie do was - czy warto wysyłać skargi na tych ludzi? Czy steam po prostu olewawczo do tego podchodzi i nic nie robi sobie z tego typu zgłoszeń?

Drugie pytanie - czy jeśli zablokuję wszelką komunikację takiemu użytkownikowi,to czy nie będzie mógł dołączać na serwery,na których ja jestem,a ja nie będę mógł dołączać na serwery na których on gra? Czy z zablokowaniem wszelkiej komunikacji chodzi wyłącznie o to,że taki użytkownik nie może wysyłać zaproszenia do znajomych,czy komentować na profilu? 

 

Prosiłbym o jakiekolwiek rady.I jeszcze raz,nie jestem nadgorliwy,zastanówcie się,co wy byście zrobili jakby ktoś bez powodu was zwyzywał i wyrzucił kilka razy.

 

Pozdro.20180805195557_1.thumb.jpg.861cd821f1968ed30d0d77d3a9dc1776.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nic nie zrobil, bo nie gram w tytuly, z ktorych mozna mnie wyrzucic. A bluzgi kierowane pod moim adresem tylko mnie smiesza kiedy po raz tysieczny czytam, jakim to jestem czarnym homoseksualnym Zydem, ktorego w nocy zgwalci tata. :D

Edit:

Sugerowalbym tez z miane nicku w grze z MisiekOrzel1995, SebaMorderca czy PolishDevastator na cos bardziej uniwersalnego, co nie bedzie od razu zdradzac Twojej narodowosci. Mozesz wykazac sie pomyslowoscia lub postawic na sprawdzone rozwiazania typu YourMumLoLz, DonaldTrump albo GotchaHaha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany mi również temat. Głównie z LoLa. Dlatego też, generalnie nie przyznaję się skąd jestem i komunikuję się po angielsku. Poza tym ignoruję takich ludzi a jak nie dawali spokoju to rezygnowałem z gry. Szkoda nerwów.

 

Jeżeli pojawia się takie coś notorycznie i bezpodstawnie to mimo wszystko wysyłał bym skargi. Najgorzej jest kiedy takie osoby czują się bezkarne. I tyczy się to wszystkich aspektów życia, nie tylko gier.

Do drugiego pytania - no niestety nie pomogę bo w sumie nie mam pojęcia. Z reguły po prostu jest chyba mute ale pewnie też zależy bezpośrednio od gry. Tak obstawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...