Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Dragon Age (seria)

Polecane posty

A według TEGO źródła wynika, że trzeba z nim pogadać przed zjazdem możnych.. Sam nie wiem czy to prawda, bo nie szukałem tejże tarczy podczas mojej gry W Dragon Age'a :rolleyes:

Będę próbować różne kombinacje możliwych dialogów z nim od początku znajomości do końca... Może w końcu się ta opcja dialogowa pojawi, a może to wina tego, że nie pobierałam żadnych patchy do gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przeszedłem już przebudzenie, nawet nie wiedziałem ze się kończy w takim momencie, przez co nie zrobiłem paru questów. Trochę głupio że nie można już wrócić pod koniec do twierdzy. Ciekawo czy z kodem runscript zz_trp_debug dałoby się przenieść. Bo z kopalnią to działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skończyłeś przebudzenei to napisz jak możesz (w spoilerze) o co tam chodzi, jak się konczy, czy są jakieś nawiązania do wątku głównego itd. Sam nie mam zamiaru kupić, a jestem ciekawy co BioWare wymyśliło ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się oszukany , nie zrobiwszy prawie , żadnego questa pobocznego ukończyłem grę w niecałe 30 h! W recenzji Allor napisał , że po czymś co wyglądało na ostatnią walkę dowiedział się , że udało mu się przejśc dopiero 34% gry. Mniemam , że ta ostatnia walka to walka z arcydemonem. Czuje się okradziony z moich pieniędzy , nie tak miało byc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A EA robi nas za wuja :P pieśń Leliany tylko eng i nabrali wody w usta o PL - było robić dubbing - napisowa wersja by już była .... po za tym głosy.... ( zwałaszcza Morrigan w PL OMFG :( - coś jak EDI w ME2 ) .

Edytowano przez jacator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się mylisz, kolego. Morrigan miała bardzo dobrze podłożony głos. To Leliana była dubbingowana przez kobietę pozbytą jakichkolwiek emocji. Tej osobie powinni dać zakaz na podkładanie głosu do jakiejkolwiek gry. Jak sobie tylko przypomnę... Brrr... :(

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Mi się akurat polski dubbing podoba bardziej niż angielski. W angielskim strasznei irytował mnie głos Alistaira i kilku innych postaci. Bo o ile głos Leliany faktycznie był wyprany z emocji to można to przeboleć o tyle w angielskiej wersji za każdym razem kiedy Alistair się odzywał zwiększało mi się ciśnienie ;). Nie wiem, jakiś denerwujący głos miał ten aktor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zapowiedziana została Dragon Age II. Naszym bohaterem będzie Hawke, a fabuła obejmuje 10 lat z jego życia. Premiera prawdopodobnie w I kwartale 2011. Można już zamawiać pre-order :happy: Szczerze mówiąc średnio mi się podoba wizja fabuły obejmującej 10 lat, oby nie zrobiło się z tego jakieś Fable, w którym przechodzimy drogę od zera do króla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też zaznaczyć, że będziemy mieć z góry narzuconą rasę - człowiek - i imię. Samodzielnie będziemy mogli wybrać tylko klasę i (chyba) wygląd. Czyli jak w Mass Effect. Może to i lepiej, przysłuży się lepszemu zbudowaniu historii bohatera? Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...