Skocz do zawartości

Dragon Age (seria)


Polecane posty

@up - Tak, bo w dobie piractwa, producenci chcą trafić do szerszego grona graczy, a nie tylko do zapalonych wyjadaczy. Sam nad tym ubolewam, ale z jednej strony gra powinna być (i aktualnie tylko takie są) przyjemne i możliwa do przejścia dla przeciętnego użytkownika komputera.

Bardzo szkoda, że DA:O nie wygrało w CDA plebiscytu na grę roku. No niestety, ale sądzę, że nawet jak ktoś nie grał w DA:O, Batmana czy w CoD MW2, to i tak głosował na CoD'a, bo kojarzy tę serie. Niestety, tak to już jest i nikt tego nie zmieni :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wfx2000

Dostałeś Kamiennego Więźnia, a nie to drugie, więc z tym gościem w obozie nie masz co gadać. A ten pierwszy dodatek to tylko dodatkowa postać, więc dali ją za darmo :P

Po pobraniu przez wejście w ,,Zawartość do pobrania" na mapie będzie miejscówka, gdzie znajdziesz golema.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale sądzę, że nawet jak ktoś nie grał w DA:O, Batmana czy w CoD MW2, to i tak głosował na CoD'a, bo kojarzy tę serie. Niestety, tak to już jest i nikt tego nie zmieni

Ja również nie grałem w niektóre gry w zestawieniu ale unikałem głosowania na głośne tytuły i starałem się oddać głos na czarne konie zestawienia. Dla mnie np. grą roku mogłoby być Plants vs. Zombies, w które grywam chętnie, a o kupnie Modern Warfare 2 nawet nie myśle bo to nie moja bajka.

Jednak grą RPG roku, a nawet kilku ostatnich lat jest dla mnie bez wątpienia DA: O. Bo to chyba pierwszy pełnokrwisty RPG od lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki. Czyli to jest tylko dodatkowa postać ( nie jest to związane z tym kolesiem, który mówi cos o tym golemie ). Mam wejść na "Zawartość do pobrania" i tam znajdę miejsce gdzie jest golem ( jak cos pokręciłem to mnie poprawcie ).

Wie ktoś coś nowego a temat DA Przebudzenie ?

Z kim można jeszcze poflirtować oprócz Alistara, Zevrana, Leliany i Morrigan ?

Dla niektórych postaci są specjalne prezenty. Znalazłem kwiatki ( Łaska Andrasty ) dla Leliany, rękawiczki i buty dla Zevrana, grimuar i lusterko dla Morrigan. Jest jakiś specjalny prezent dla Wynne, Ohrena, Stena ( Jeżeli kogoś pominąłem to jego też miałem na myśli )

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wfx2000

Wpierw pobierasz, a potem po drodze spotykasz gościa, który za uratowanie od pomiotów daje ci różdżkę do golema, a następnie idziesz w góry, by go dostać. To by było na tyle.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wfx2000 - Gdzie nabyłeś te prezenty ??

Więć grimuar byl w wieży magów, lusterko u jednego kupca w Orszamarze, Łaska Andrasty w Redclif obok mlyna, rękawiczki w lesie Brecilian ( obok tego "kuszącego" obozu ), buty w wiosce Azyl, w sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kupiłem sobie DA i teraz takie pytanie. Co się stanie jak wprowadzę kod na zbroję i ściągnę dodatkową zawartość z nią? Pojawi mi się w ekwipunku czy muszę jeszcze robić jakieś dodatkowe questy/szukać po świecie? Co do golema to przeczytałem wyżej :)

Wybaczcie za offtop :P

Edytowano przez Soap1922
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś specjalny prezent dla Wynne, Ohrena, Stena ( Jeżeli kogoś pominąłem to jego też miałem na myśli )

Dla Wynne i Oghrena nic specjalnego nie kojarzę, w przypadku Stena

mamy jego miecz (zdobywany na końcu zlecanego przez niego zadania). Alistair ma amulet matki z Redcliff i tarczę Duncana z Denerim (zdobywaną dopiero pod koniec, ale jak mu ją wręczamy to prawie wychodzi z siebie). A dla Leliany można jeszcze dać zwierzaka z Orzmmaru

możesz jeszcze zaliczyć trójkąt z Isabelą z Perle. Dla zainteresowanych, mogę opowiedzieć szerzej : )

Można iść jeszcze o krok dalej i

zaliczyć "kwadrat", jesli mamy w ekipie Zevrana i Lelianę. Choć trudno porównywać taki jednorazowy wyskok z innymi pełnoprawnymi romansami.

Edytowano przez ChiefLeecher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę zdobyć ową tarczę?

Trzeba dobrze poprowadzić rozmowę z

szarym strażnikiem uwalnianym z lochów Howe'a - najpierw bezpośrednio po jego wyjściu z celi, a potem już u Eamona. Powie on nam o tajnym składowisku szarych strażników w mieście, ulokowanym w magazynie za tawerną. Po gadce z nim wystarczy tam iść i zebrać sprzęt, w tym wspomnianą tarczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy.Ta sprawa jest zbyt błaha do Pomocna Dłoń.Otóż w Orzamarze jestem po stronie Bhelena i mam pokazać dokumenty lady Dace i lordowi Helmiemiu.Sprawą Dace się zająłem.I teraz mam pytanie:gdzie jest lord Helmi bo nie moge go znaleść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na ukrycie romansu przed innymi członkami drużyny ?

Wiem, że można się jeszcze zabawić z demonem tym z Redclif. Kiedy dojdzie się do porozumienia ona może ci dać umiejętność magii krwi, troche roskoszy

:) i coś jeszcze, ale nie pamiętam co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam parę pytania:

jak już zbieże się sojuszników to czy jest możliwość zostania królem(grając elfem)?

gdzie można się nauczyć specjalizacji Templariusza?

Czy można zabić Morrigan(strasznie nie lubię tej baby!)

Edytowano przez czarnystaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do romansu - nie da się go ukryć, ale jest sposób, żeby nie stracić pkt "poparcia" w rozmowie z osobą, której też zaczynałes się podobać. (mówię o przypadku, w którym mam romans z Morrigan, gram człowiekiem i Leliana też poczuła do mnie mięte) Otóż w rozmowie z nią (tzn. tutaj z Lelianą) należy skłamać, że tylko pomagałeś w czymś Morrigan i że ona się pomyliła. Ja tak zrobiłem i nic nie straciłem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...