Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarkShadowMW

Pokemon (seria)

Polecane posty

Podobno można już pobrać łatkę na save kasujący nam wcześniejsze zapisy w Lumiose. Dziwi mnie trochę to, że w grze jest tak mało Pokemonów, zazwyczaj z każdą kolejną generacją pojawiało się ich 100-150, a tu, z tego co widzę jest jakieś 80. Ja jeszcze nie grałem, i chyba długo nie pogram, ale komuś może się przyda informacja o łatce. Poczekam aż stanieje X/Y i może o parę złociszy sama konsolka i może w następnym roku. Powiedzcie mi tylko, czy ta gra czasem klatkuje przy kilku-stworkowych starciach? Bo 3D wtedy chyba w ogóle nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda fpsy spadają w gdy walczy kilka stworów na raz, ale na to ma duży wpływ otoczenie. Na przykład walcząc w Battle Tower gdzie nie ma praktycznie żadnego tła nic się nie dzieje, za to w lesie gdzie są drzewa i inne ozdoby liczba klatek na sekundę może spaść gdzieś do 20-25. Może się zdarzyć również, że w zwykłej walce spadną fpsy nawet bez 3D, szczególnie gdy ekran jest podzielony na pół i przybliża "twarze" pokemonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pr1nce7:

Otrzymujesz osta za piractwo - emulowanie gier nie jest legalne.

EDIT: Ech... tyle razy się mówi - to jest forum dyskusyjne, więc jak chcecie dawać linki - ok. Tylko dajcie jakiś komentarz od siebie, w trochę dłuższej formie niż samo wyjaśnienie co to za link!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Blablabla To forum dyskusyjne, więc jak wrzucasz link do dema na żywo, żeby (prawdopodobnie) podyskutować, to usunę go, żeby przypadkiem nie było takiej możliwości"

Gratuluję, mam nadzieję, że dużo Ci płacą o/ (miałem dopisać, że siedzi tam nastoletni Japończyk i stuka w 3dsa, skoro w momencie wrzucania tu tego demo było dostępne jakoś od 5 minut i nikt nic o nim nie wiedział?)

Wracając do poważniejszych spraw. Skoro demo już za nam, jak odczucia? Z wersji demonstracyjnej oraz trailera można parę rzeczy już wywnioskować.

- Muzyka jest GOAT. Niemalże zmusiła mnie do lekkiego hajpu.

- Mega Evo póki co wciąż tyczą się zapomnianych pokemonów, które wraz z upływem czasu i zmianą generacji spadały coraz niżej w hierarchii tych użytecznych do gry "poważnej" z innymi graczami (oraz paru silnych, najpopularniejszych). Pidgeot był pierwszym ptakiem drużyny (strzelam to z pełnym przekonaniem) najbidniej z 80% graczy 1 i 2 gen. Beedrill czy Butterfree (ten drugi ponoć też ma dostać Megastone) w podobny sposób byli towarzyszami początku gry, ale ich przydatność kończyła się jeszcze szybciej, bo mało kto utrzymywał ich do Elite 4. To wszystko ważne, bo dzień, w którym ktoś uzna, że wszystkie poki powinny dostać Mega Evo będzie dniem, w którym Charizard i Venusaur znów wrócą na zaplecze, a Blastoise do śmietnika)

- Przedmioty z dema (mega-kamienie, pokemony, z którymi są związane, trochę sztuk Heart Scale etc.) można importować do ORAS

- Nowe pierdoły w pokedexie, których nikt nie użyje więcej niż jeden raz.

- Wciąż brak informacji o Battle Frontier i całym post-game. Pojawiły się plotki, że ORAS ma być pozbawiony większości feature'ów Emeralda ale są one raczej wynikiem obaw niż czymś wiarygodnym.

- Wciąż kupę wiadomo też o przebierankach i ogólnej personalizacji gry, co wprowadzono w XY.

- Puste Hoenn. Mam nadzieję, że to kwestia małych możliwości konsolki, ale podczas lotu na Lati@sie Hoenn wydawało się puste i co gorsza - malutkie. Już XY miało nędzne, króciutkie dróżki, ale w przypadku remake'ów generacji, gdzie powstały 2 czy 3 najbardziej pamiętne drogi w historii serii, może to się odbić czkawką

- Wciąż brak info o formie update'a XY po wyjściu ORAS co jest nową sytuacją, bo to pierwszy taki przypadek, by w środku generacji dochodziły nowe pokemony, które nie były wcześniej w kodzie poprzednich gier (nowe Mega), nowe umiejętności oraz nowe ruchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się czytać ze zrozumieniem - forum to nie chat, więc przyjście i wrzucenie linka z jednym zdaniem to stats, niezależnie od tego jaka dyskusja by się z tego nie zrodziła. Takie są tutaj reguły. A jeśli nie miałeś jeszcze co pisać to może trzeba było nie pisać? W końcu potem też można ten filmik obejrzeć, a nie jest to turniej, żeby się ekscytować na żywo. EoT

I daruj sobie teksty w stylu "Gratuluję, mam nadzieję, że dużo Ci płacą" - jednego osta za język już masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...