Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Doom (seria)

Polecane posty

Gość Reynevan z Bielawy
W sumie większość znajomych mówi mi że nie mam się o co martwić (Caleron 2,4 podkręcony do 2,7) bo i tak wszystkie nowe gry będą chodzić "[beeep]iście".

Czym ty się martwisz? Celeron 2,4 do tego jeszcze podkręcony to doskonały procesor. Będzie śmigał na Doomie aż miło będzie patrzeć :P . I to wcale nie jest ironia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Royale_with_Chesse

Właśnie nie! Miałem na kompie Bete 0.02 ( [-X - RoZy) i były problemy (co prawda grać się dało). FPS czasem był30-40 a jak wyskakiwały jakieś potworki jeb 10-15. Czasem bywało że dochodziło do 0 i gra zawisała. Troche mnie to martwi zwłaszcza że to była beta. Nie wiem może to wina karty graficznej? Mam Radeona 9600 a jak wiadomo Doom 3 jest robiony pod nVidie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Mnie też martwi, że to była tylko BETA... Heh - wolałbym pełną :D... Swoją drogą z tego co słyszałem, to beta jest tylko wersją alpha z pewną liczbą "patchy" i dlatego uważam, że nie ma sensu ocenianie jak będzie działać gotowy, skończony produkt na podstawie tej "Bety"... A poza tym gdzieś czytałem, że nawet radeon 9800PRO się ksztusi na tej wersji (bo to chyba v0.02 :D) - no to bez przesady - jeszcze mają czas, żeby dopracować gierkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
A poza tym gdzieś czytałem, że nawet radeon 9800PRO się ksztusi na tej wersji (bo to chyba v0.02 :D) - no to bez przesady - jeszcze mają czas, żeby dopracować gierkę...

Jeżeli nie uda im się zoptymalizować gry przed premierą i nadal będzie miała takie horendalne wymagania sprzętowe to może być ciężko. Nie ważne jak będzie dobra, skoro jedynym sposobem grania będzie obserwowany na ekranie slide-show :cry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***e, je***e ku***y z tego ID softawre :evil: :evil: Wiecie co sie stało ? Doom 3 został przełożony na zime i zostało to oficjalnie potwierdzone przez Activision i ID :evil: Sory za te bluzgi, ale to już ludzkie pojęcie przechodzi :evil: Teraz za przeproszeniem walić ID i jego Dooma 3, HL2 rulzz i to ono będzie rządzić, a tyłek Dooma 3 zostanie rzęłsiście skopany(co nie-Boo ?) :D

Aha, ID pisze jeszcze bezczelnie, że "tej zimy gracze zostaną wysłani pierwszą klasą na wycieczke na Marsa", ale obawiam się, że to oni tam pierwsi wylądują, po moim-pierwszej klasy-kopie :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość genius

Ciekawe, moze przynajnmniej gra będzie bez błędów, a beta testerzy by się nie wyrobili w terminie, jednak poczekam do zimy na d3, bo naprawde warto, najlepiej grac w nocy, klimat w pokoju jest nieopisywalny, achhh, już sobie myśle jak to bedzie

Może Id soft.. daje czas nvidia`i żeby wypuścili do sklepów 6800, lub aby gracze mogli przygotowac sie pod względem hardware!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

No to doskonale. :evil: To zaczyna przypominać przesuwanie marchewki przed głupim osłem w momencie gdy marchewka staję się coraz mniej realna. Tym osłem jesteśmy my gracze, których mami się co i rusz marnymi obietnicami. Trudno zawsze jest HF 2, a pewenie jak wyjdzie Doom to i tak go kupię, bo nie będe sam się męczył by ukarać twórców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No cóż - moim zdaniem przesadzają już z tym przesuwaniem premier... Powinni zapowiadać gierki dopiero wtedy, gdy będą PEWNI, że premiera na 100% odbędzie się w konkretnym terminie... Już w zimie to oni dostaną takiego kopniaka, że wylądują na Marsie :D (jeżeli znowu przełożą premierę)... A co do tego, że ID daje czas Nvidii?? Luudzie - nie wiem jak wy, ale ja nie mam zamiaru kupować sobie nowego GeForce'a... Jeżeli napisaliby, że odsuwają premierę w celu maxymalnego zoptymalizowania to już by lepiej zabrzmiało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Heh - no to teraz mamy dylemat - wszyscy już chyba się otrząsnęli po tamtym newsie, a teraz taka "niespodziewanka"... W sumie nie wiem co myśleć o doom3... Mam nadzieję, że będzie w lato - razem z HL2 i driv3rem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Royale_with_Chesse

W Dooma 3 zagram z ciekawości, i jakoś średnio szczególnie na niego czekam. :D:D:DGod Bless HL2!:D:D:D Byle do Sierpnia... byle do Sierpnia...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

Proponuję bojkot serwisu Gry Online za puszczanie niesprawdzonych plotek :D . Ileż przez nich nerwów straciłem. A na serio. Czyli wszystko wraca do punktu wyjścia i bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, Doom 3 już jest potwierdzony na 14.06(chociaż ostatnio to mam gdzieś ich potwierdzenia :P), gra ma mieć premiere w USA i Europie w tym samym dniu i ma chodzić po ok. 52-60 buksów..No kurde, tanio to to nie jest...:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ano nie jest, ale przecież to wielki DOOM3 puka to naszych bram :D Swoją drogą aż jestem ciekaw co tam wymyślili z tym doomem - jak on będzie przyjęty przez graczy... Czy zoptymalizowali Engine? Heh... będą ciekawe wakacje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość teether
ja coś czuje że spędze miesiąc w wakacje przed kompem jak doomin wyjdzie :D

doom3 chyba nie bedzie rewelacyjny. podejzewam, ze moze byc krotki i nie dorownywac hl2 czy stalkerowi... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coś czuje że spędze miesiąc w wakacje przed kompem jak doomin wyjdzie :D

A wyciągnie ci sprzęt na granie w Doom-a? Bo w temacie Call of Duty pisałeś, że nie wiesz czy twój sprzęt wyciągnie na Brothers in Arms. A przecież Doom ma wiele, wiele większe wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra jeszcze nie wyszła, to nie ma co się na zapas martwić, czy będzie zbyt krótka...Co do plastyczności grafiki, to wg mnie też jakiś naciągany "minus" - Deus Ex2 też na screenach wyglądał jakby miał "plastyczną" grafikę, a w rzeczywistości jest inaczej - wydaje mi się, że to bump-mapping sprawia, że screeny właśnie tak wyglądają, ale w ruchu to to wygląda bez zarzutu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o Doomie 3 moge zapomnieć bo z moim GF 4 MX 440 raczej nie poszaleje :? chyba ze skusze sie na wymiane karty graficznej ( taa po bierzmowaniu uzbieralo sie troszke sałaty :D ) ale jak narazie na otarcie łez bede miał Men of Valor: Vietnam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...