Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Star Wars: Knights of the Old Republic (1 i 2)

Polecane posty

hehe, to trzeba sobie jakas myszke laserowa kupic :)). W kazdym razie taka, zeby swiecila od dolu (to sie bodajze optyczna nazywa :D). Musze sobie taka kupic :)

Mam taka z logitech'a... Bardzo fajna.. Jak kumpel do mnie przychodzi, to sie wkurza, bo grac nie umie.. Nie moja wina, ze myszka taka czula... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa o myszkach optycznych.... to już było... a wogóle nie tu miejsce na to :)

oj, czepiasz sie :)

Ale patrzac okiem moderatora, to dyskusja faktycznie troche od tematu odbiega, ale badz co badz ma zwiazek z gra :). Konkretnie chodzi o to, jaka myszka bedzie najlepiej oddawala wrazenia z gry :). Ale i tak prosze, zeby juz wiecej nic na ten temat nie pisac, bo mi modka zabiora, ze sam biore udzial w tego typu dyskusjach :)

Coo??? Juz wyszedl w Ameryce? Troche mnie w domu nie bylo, wiec nie jestem na czasie. Ehh, te amerykance to maja farta :(.

Czy wie ktos, kto bedzie dystrybutorem gry i kiedy premiera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coo??? Juz wyszedl w Ameryce? Troche mnie w domu nie bylo, wiec nie jestem na czasie. Ehh, te amerykance to maja farta :(.

Czy wie ktos, kto bedzie dystrybutorem gry i kiedy premiera?

Tak przeczytalem.. Ale u nas ma byc za 3 miechy chyba, i nie jestem pewnien, czy na kompy.. bo moze byc pozniej :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze na tym forum nie mozna przeklinac. Bo taka bym wiazanke puscil, ze nawet Eld bylby oburzony :).

BTW: ciekawe, czy spolszcza te gre? Wy byscie chcieli spolszczenie czy nie?

Ja osobiscie zgadzam sie na spolszczenie, ale tylko przez CD-Projekt. Innym firmom nie ufam i moge sie zalozyc, ze spartolili by robote.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze na tym forum nie mozna przeklinac. Bo taka bym wiazanke puscil, ze nawet Eld bylby oburzony :).

A dlaczego mailbys przeklinac?? ;)

BTW: ciekawe, czy spolszcza te gre? Wy byscie chcieli spolszczenie czy nie?

Ja osobiscie zgadzam sie na spolszczenie, ale tylko przez CD-Projekt. Innym firmom nie ufam i moge sie zalozyc, ze spartolili by robote.

Marna nadzieja,ze spolszcza, skroo nie zrobili tego z jk 2.... Ale kto wie.. Jestem za tym, aby zrobil to CD-projekt.. I jezeli mozna byloby wybrac wersje oryginalna i spolszczona.... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

KOTOR już jest jakiś czas na X BOXa. podobno sprzedaje się lepiej niż ciepłe buły :] na pewno mają na to wpływ recenzje :) sprawdźcie ten link:

http://www.bioware.com/games/knights_old_r...c/news/reviews/

robi wrażenie - 99,9% ocen jest w granicach 9/10 94%/100% :!:

kiedy wreszcie będzie KOTOR PC ??!! :roll: muszę go mieć :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla Volta:

dość niedawno w necie zobaczyłem to

Wielkie dni republiki i wielkie dni imperium. W dniu dzisiejszym ma miejsce polska premiera gry Star Wars Knights of the Old Republic na konsolę Xbox.

Długo oczekiwana i odkładana w celu ulepszenia gra, zawita wreszcie pod dachy naszych domów. Posiadacze konsoli Xbox, zapewne nie doczytali do końca tego newsa, spiesząc juz na zakupy. Niech Moc będzie z wami.

Na stronie internetowej firmy LEM już można zamówić grę w (niższej) cenie, czyli 239 złotych.

Niestety reszta będzie musiała jeszcze poczekać :cry: :cry: :cry: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale rozprawiacie o tej grze nie mając o niej zbyt dużego pojęcia. Otóż KotOR nie ma z JK nic wspólnego poza SW. System walki będzie mocno zbliżony do NWN, podobnie jak engine. Premiera faktycznie w okolicach Gwiazdki (wersji PC, Xbox już wyszła). Więcej pytań i odpowiedzi na stronie www.swkotor.prv.pl w dziale FAQ.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra twórców Baldursa->KoTOR nie jest inny niż BG czy Neverwinter. Czyli jest grą zaje****, ma klimat Gwiezdnych Wojen, ponoć jest bardzo długa(Ja dopiero jestem na Kashyyyk), super grafa(na kartach z dx9 jest jeszcze lepsza :D). System rozwoju postaci, te wszystkie moce, umiejętności..Bardzo efektowne walki...Gra poprostu wymiata!

Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznać że gierka jest naprawdę dobra... niewiem jak innym ale mi przypomina troche NwN w świecie star wars :) najważniejszym plusem jest to że ta gra naprawde wciiąąąąąga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno slowo... ... no dobra trzy ..... ta gra jest extra kurde cztery wyszly :P pozatym nie New Republic tylko Old Republic :D

Faktycznie piękny babolec - aż szkoda że go pierwszy nie dostrzegłem. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Nareszcie pojawiła się gra prezentujące świat Star Wars w pewnej krasie :) Czekałem na ten moment od ukazania się pierwszej części Dark Forces ! Jednak marzenia się spełniaja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phantom Renegade
Nareszcie pojawiła się gra prezentujące świat Star Wars w pewnej krasie :) Czekałem na ten moment od ukazania się pierwszej części Dark Forces ! Jednak marzenia się spełniaja :)

Zgadzam sie z Kasperoo chociaż nie można też pogardzić Jedi Knight:Jedi Outcast ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Regis Knox

Macie racje - fajoska gra, ale niestety nie tak dluga, jak by sie to wydawalo - mi przejscie z ok 90% wykonanych questow zajelo cos ponad 37 godzin, wiec tak srednio. Bajer jest, ze mozna dzialac po Ciemnej Stronie Mocy - wlasnie taka postacia skonczylem. Ale zakonczenie troszke za krotkie na moj gust :/ Ale jak nie patrzyc to pierwszy RPG w swiecie SW :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...