Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Star Wars: Knights of the Old Republic (1 i 2)

Polecane posty

Gość mAsk13

Panie i Panowie! Czapki i skalpy z głów przed tą gierą! WYMIATA!!!

Ja właśnie mój skalp odcinam [-o< #-o ... (a jestem dopiero przy Rancorze)

Pozycja OBOWIĄZKOWA dla każdego miłośnika uniwersum SW :!:. Koniec i kropka. Wszelka krytyka - :-# .

May the force be with all of you!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! Czapki i skalpy z głów przed tą gierą! WYMIATA!!!

Ja właśnie mój skalp odcinam [-o< #-o ... (a jestem dopiero przy Rancorze)

Pozycja OBOWIĄZKOWA dla każdego miłośnika uniwersum SW :!:. Koniec i kropka. Wszelka krytyka - :-# .

May the force be with all of you!

lubie sw itd itd, mam ksiazki, filmy itd itd... ale co? te 160 zyli to i tak za drogo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! Czapki i skalpy z głów przed tą gierą! WYMIATA!!!

Ja właśnie mój skalp odcinam [-o< #-o ... (a jestem dopiero przy Rancorze)

Pozycja OBOWIĄZKOWA dla każdego miłośnika uniwersum SW :!:. Koniec i kropka. Wszelka krytyka - :-# .

May the force be with all of you!

lubie sw itd itd, mam ksiazki, filmy itd itd... ale co? te 160 zyli to i tak za drogo...

Dla prawdziwego fan cena nie jest przeszkodą :D - ja kupiłem choć wiem że i tak nie mam czasu grać. Boję się jednak że po spolszczeniu wersja angielska będzie niedostępna, a takową wolę. Zawsze można też poczekać - gry teraz wyjątkowo szybko schodząm z ceny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla prawdziwego fan cena nie jest przeszkodą :D - ja kupiłem choć wiem że i tak nie mam czasu grać. Boję się jednak że po spolszczeniu wersja angielska będzie niedostępna, a takową wolę. Zawsze można też poczekać - gry teraz wyjątkowo szybko schodząm z ceny :)

Dobra.. Ja jestem fanem, ale mimo wszystko... rozumiem wydac te 30 zyli na ksiazke... Ale 160 zlotych na gre.. wiem ze jest dobra i ze starcza na dlugo...

a jezeli chodzi o to,ze ceny gier spadaja... w dalszym ciagu cena Jedi Knight II wynosi 149 zl.. a kiedy byla premiera?? :?

O matko trzy takie same pod rząd :shock: - nawet rząd tego nie potrafiłby wytłumaczyć :P

A co do cen - cóż LA ceni się i albo trzeba oszczędzać, albo popracować, można sie ewentualnie uzbroić .... w cierpliwość :wink: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nasion

Gra jest wyśmienita! Dużo w nią nie pograłem (tylko ok.3 godzin u kumpla), więc większości gry nie widziałem, ale to mi nie przeszkadza stwierdzić, że gra jest bardzo dobra. Ma świetny klimat, wysoką grywalność i wciąga lepiej niż czarna dziura. W najbliższych dniach lecę po nią do sklepu (aktualnie zbieram kasę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stalker89

Trochę za mało questów pobocznych

Świat mógłby być trochę większy, ale klimat jest niesamowity, niesamowicie wciąga. No i jeszcze możliwość wyboru ścieżki mocy i tyle różnych zakończeń.

Jak się siądzie do komputera to nie można się oderwać.

No i ta grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mój kumpel wczoraj przeszedł KotOR'a na dark side :D Fajnie twarz jego gościa poorało bliznami ^_^ Dark Jedi ma jednak bardzo potężne moce, dosłownie zmieść można wszystko wokoło błyskawicami i death field'em (ale chyba i tak lepszy jest force wave ;) ). Ponadto dark side ma ciekawe zakończenie... no ale nie będziemy tu przecież robić spoilerów, nie mam zamiaru niszczyć satysfakcji z przejścia gry 'tym złym' ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg

eee, kiedy tak czytam te wasze posty to nie wiem czy sie smiac czy plakac.

gierka jest nawet fajna , ale nie ma sie czym podniecac. fabula jest cholernie liniiowa a sama gra krotka.......

zreszta zywcem przeniesiona z konsoli, wiec jeszcze sterowanie zrypane :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej no czy giera jest krotka to nie wiem - u mnie "łatwą stroną Mocy" - 41 godzin gry. dawnoooo tyle mi jedna giera nie zabrała życia.

sorry z adługość ale koniec lekcji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pig_mejek

Gra WYMIATA. Dołączam się do zachwytów. trzeba przyznać że panowie (panie?) z BioWare potrafią uczyć się na błędach. NWN było znakomite, tylko ta ciąąąąąągła exploracja cholernie wielkich podziemi grrrrrr..... A w SW:KOTOR? Praktycznie nie ma tu jakiś gigantycznych kompleksów, więcej jest po prostu otwartej przestrzeni. W dodatku możliwość przelatywaniea z jedaj planety na drugą. Nie wspominając o questach które wymagały oblecenia kilku planet. W rpgach najczęściej wychodzisz z jednego miasta i już nie możesz tam wrócić. Tu możemy robic wszystko w dowolnej kolejności. Nie wiem tylko dlaczego SW:KOTOR NIE DOSTAŁ 10!!!!!!!!!! Sam recenzent pisał że gra lepsza od NWN, a NWN 10 dostało. Reasumując kto jeszcze nie ma MUSI MIEĆ!!!!

I na zakończenie powiem że gra żeczywiście za krótka 35-40 godzin???? Nie wiele (jak na rpg oczywiście).

Ps. Moim zdaniem nie ma większego sensu komplikowac rozbudowy mieczów świetlnych, te 3 kryształki wystarczą.

PsII Szkoda że nie zrobili pożądnej ligi swoop, atylko taką małą minigierkę.

Ps III KTOŚ WIE COŚ O DODATKU??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotor jest gra naisamowita, ma wszystko co musi miec doskonaly RPG, grywalniosc i fabule, nie wyobrazacie sobie jak mi szczena opadla kiedy okazalo sie ze to ja jestem Darth Revan :lol: :lol: co do dodatku to nic mi o nim nie wiadomo, a z reszta co do oceny w cda to gra powinna dostac 10, ja tak przynajmniej ocenilem to gre, to wszytko co w tej chwili moge powiedziec o sw: kotor, jesli kogos ciekawi wiecej to niech wpadnie na www.imperiumgier.republika.pl tam sie rozpisalem nad tym co sadze o grze, ktora moim zdaniem jest tak niesamowita, ze trudno jej piekno opisac :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda, Sokar, tylko czemu taki ogromny spoiler dałeś? Popsułes właśnie całe wrażenie, jakie wywrzeć może na graczu wieść o 'losie' Revana. Jedno jednak trzeba przyznać: takiego przekrętu fabularnego nie widziałem od czasów Tormenta. No i jeszcze te słodkie komentarze przy wczytywaniu lokacji, typu: "Z dwóch zbuntowanych Jedi Revan był silniejszy niż Malak" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jstem graczem z gatunku-szybko, łatwo i bezboleśnie. Choć nie znaczy, że moje growe zaintersowanie orbitują wokół pozyji niewymagających, prostych i banalnych. Ja po prostu nie trawie RPG I RTS. Są dla mnie tak samo nudne jak szachy ( wiecie, komplesk konsolowca). Jednak SW:KOTOR wyrwało z mojego życiorysu killanaście dobrych godzin. I wcale nie żałuje że czasu spedzonego przed tą grą-warto było. Nie samowiat warstwa fabularna, efektowane walki, podróże z planety na planete oraz swojski klimat gwiezdnych wojen rzadzi niepodzielnie. Polecam gorąco wszystkim tym, którzy na hasło RPG, uciekają w popłochu. Ja już w domu mam wyrwane wszytskie świetlówki, aby czynić dobro i umacianć jasną stronę mocy. Niech moc będzie z wami!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mastersiara

na xboxie w nia gralem i przeszedlem (3 miechy czy tam 2 miechy szybciej wylazlo na xboxa :D) ... gra tak [beeep]ista ze musialem sie rozchorowac na 4 dni 8) i tylko w lozeczku pykalem nonstop jakies 50h jedna postacią.. a gralem 2 postaciami :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pig_mejek

Piszę bo trochę dziwią mnie te wasze zachwyty nad fabułą, ja się tam za bardzo nie przejąłem gdy dowiedziałem się że jestm Lord Revan nie żebym sie tym przeją ale po prostu nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia. A jaką miałem radochę gdy zagrałem po raz drugi postacią o imieniu Lord Revan :D. Te teksty: "I'm not Lord Revan Bastila, I'm Lord Revan!" czy "You are Lord Revan Lord Revan" :)))))))))). Programiści powini cos z tym zrobić w dodatku ;D.

No właśnie ktoś wie co Z DODATKIEM!!!???? Ja już dłużej nie wytrzymam aaaaaaaaaaaaaaaa help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius

Ja chcę KOTOR-a 2!!!! :cry: :cry: :cry:

GRA JEST BOSKA!!! Skończyłem w 30 godzin... No i zacząłem drugi raz. :D Polecam!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius

Jeszcze jedno pytanie panowie (i panie ;)), może wiecie gdzie znaleźć pancerz Cassussa Fetta?? (tylko nie Gassussa... :) )

(Sorry za dwa posty pod rzad!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pig_mejek

a takie małe pytanko. gracie jasną czy ciemną stroną mocy.

Ja CIEMNĄ a nie jakąś popierdółką ;P medykiem to ja jestem tylko w ET

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius

Ja gram po Jasnej... Po prostu jak gram po Ciemnej, to źle się czuje...

Bądź po Jasnej Stronie- będziesz wielki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pig_mejek

chyba zacznę jeszcze raz grać jasną. Łatqwiejsza jest bo więcej exp się dostaja. ja czrną musiałem kilka godzin siedzieć na pustyni w Tatooine żyby reszta drużyny dobiła mi do 20lv (dobiła dopiro na Unknown world). A fajnie że dali unknown world bo miałem 19lv resztą timu i mówie pierdole ide na star frodge a tu jeszcze jednak planetka i 20lv na luziku 8) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...