Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Wiesz zwiastuny często są jedynie chwytem marketingowym w celu zachęcenia do kupna :) wiec można się przejechać. Jak to ostatnio zaprezentował nowy NFS.

Ale czy tak czy inaczej i tak w nowego PoP-a zagram choć by dlatego że grałem we wszystkie poprzednie części :) Wiec poczekamy zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://merlin.pl/Prince-of-Persia_Cenega/b...t/8,633589.html

o ile data wydania wersji PL (12 grudnia) może ulec zmianie o tyle warto zamawiać xD Co mnie rozbawiło to fakt, że "głos Księciu podkłada Maciej Zakościelny". Dobrze, że nie Adamczyk albo inny Kupicha....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to cenega to polonizuje ;/ szkoda ... no ale nic i tak kupie w polskiej ... miejmy tylko nadzieje ze nie ostanie mi sie tylko merlin bo jesli tak to bedzie trzeba poszukac po miescie . Oby peremiera sie nie opoznila

Czy myślcie ze jesli procesor mam intel dual core 2,4 GHz a wymagane jest 2,6 Ghz sprawi mi wiele klopotow?

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nuż Zakościelny będzie pasował? Pamiętam jakie wątpliwości miałem, gdy dowiedziałem się, że w Dwóch Tronach Jarosław Boberek robi za księcia, a poradził sobie znakomicie, normalnie nie jak w polonizacji. Natomiast jeśli za gry (w sensie podkładania głosu) weźmie się ostatni z kandydatów posta powyżej (dwa posty wyżej), zaobserwujemy ciekawe zjawisko ludzi wyskakujących przez okna w trakcie gry ;)

@raven Tak, możliwość podłączenia telewizora to niewątpliwa zaleta nextgenów. Ale jest jeszcze PSP, z którym śmiało można siedzieć w kiblu :lol:

Edytowano przez Kondzio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio: PSP ma zalety, a TTT na PSP to najlepsza gra jaką mam na tego handhelda, ale w grę z taką grafą, jak nowy PoP chce się grać na czymś duuuużym;] monitorek panorama 22 nie wystarcza*szpan mode off*

Zakościelnego z premedytacją komentować nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnięciu Fresh-air'a na Hyper o PoP jestem na 90% pewny że gra będzie hitem. Oglądając program podziwiałem akrobatyczne i szermiercze umiejętności ''księcia'' i na pewno nie będzie on gorszy od starego Princa. Jedyne rzeczy o które się boje to wymagania, denerwujące bugi no i polonizacja (oby Cenega się wykazała ) . Nawet jeśli niektórzy znowu będą narzekać na nie wykorzystany potencjał tak jak było w przypadku Assassins Creed to i tak dla mnie jest obowiązkowa pozycja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekania na AC wynikały z tego, że znacznie więcej obiecywano jak ostatecznie dano. Naprawdę wyglądało tak, jakby plany były ambitne, a w pewnym momencie wszedł ludek od marketingu i kazał casualować, żeby się lepiej sprzedało. Przy nowym PoPie ja takich oczekiwań nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z poziomem trudności? Słyszałem narzekania, że gra jest tak łatwa, że aż nudna ale co ja tam będę wierzył zagranicznym złotoustym, naszych się spytam ;). Ślinię się na grę już jakiś czas, kasa odłożona, tylko coś nie mogę jej jeszcze nigdzie dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z poziomem trudności? Słyszałem narzekania, że gra jest tak łatwa

Na GS jednak dali to jako wadę, że jednak gra jest AŻ ZA łatwa :P a od zapowiedzi chyba dowiedziałem się albo kumpla, że jednak w grze NIE MOŻNA zginać (sic!). W sumie czemu nie - gracz się nie stresuje tylko czerpie miodność z wspaniałego świata i jego wykonania ;) Pewnie kumpel załatwi na konsole to też sobie przy okazji zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aras-ocb i jak wrażenia z gry? xD juz nie moge sie doczekac. ;)

A po za tym Black Shadow normalnie mozesz zginąc tylko zamiast jakiejs animacji ze Prince uderza o podloge jest animacja że Elika cie ratuje i przenosi do najblizszego tak jakby check-pointu

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już jak przedstawia się walka? Tutaj rodzi się mnóstwo pytań np. jak tu wygląda sprawa z umieralnością - bo chyba Książę nie bierze na klatę ciosów przeciwnika... A może już po jednym trzeba podchodzić od nowa (magicznie się teleportując ;) )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już jak przedstawia się walka? Tutaj rodzi się mnóstwo pytań np. jak tu wygląda sprawa z umieralnością - bo chyba Książę nie bierze na klatę ciosów przeciwnika... A może już po jednym trzeba podchodzić od nowa (magicznie się teleportując ;) )?

Z tego co wiem w momencie przyjęcia "na klatę" zbyt wielu ciosów, Książe jest ponownie ratowany przez Elikę i walka zaczyna się od któregoś z kluczowych momentów.

A ja przepraszam wszystkich ale muszę się zapytać... wy się tak zgrywacie czy cell-shading faktycznie wam się tak podoba? :P dla mnie to on jest zwyczajnie... brzydki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...