Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Wracając do nowego Princa, te niby screeny są beznadziejne :( Ten strój i twarz wogóle nie przypomina Księcia ... a może to jego brat bliźniak ?

Nie dowiemy się niczego pewnego o Księci, do czasu kiedy wydawca nie da nam jakiś informacji. A swoją drogą oprócz faktu, że tworzą gre nic szczególnego nie ujawnili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do nowego Princa, te niby screeny są beznadziejne :( Ten strój i twarz wogóle nie przypomina Księcia ... a może to jego brat bliźniak ?

Nie dowiemy się niczego pewnego o Księci, do czasu kiedy wydawca nie da nam jakiś informacji. A swoją drogą oprócz faktu, że tworzą gre nic szczególnego nie ujawnili.

http://www.gram.pl/news_6g3eJO3_Szczegoly_..._po_polsku.html

Ja powiem tylko tyle: WOW. Te screeny mnie kompletnie zmasakrowały. Właśnie takiej grafiki brakowało mi w poprzednich częściach. Nie rozumiem narzekań co poniektórych- przecież od tych screenów bije klimatem na kilometr ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle: WOW. Te screeny mnie kompletnie zmasakrowały. Właśnie takiej grafiki brakowało mi w poprzednich częściach. Nie rozumiem narzekań co poniektórych- przecież od tych screenów bije klimatem na kilometr ;)

Grafice SoT nic nie brakuje, bo też jest uberklimatyczna, istna baśń. Co do pozostałych części, to się nie wypowiem, bo jeszcze nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do nowego Princa, te niby screeny są beznadziejne sad.gif Ten strój i twarz wogóle nie przypomina Księcia ... a może to jego brat bliźniak ?

Nie dowiemy się niczego pewnego o Księci, do czasu kiedy wydawca nie da nam jakiś informacji. A swoją drogą oprócz faktu, że tworzą gre nic szczególnego nie ujawnili.

Ujawnili, tylko nikt się nie uczy tego strasznego języka - francuskiego, aby zrozumieć ;P W każdym razie _Szafa umieścił linka do przetłumaczonego artykułu, a więc...

...co tu dużo mówić - tak jak wcześniej pisałam - screeny uważam za bajeczne, a i teraz fabuła wraz ze wszystkimi możliwościami póki co fascynuje mnie wystarczająco, by można było przygotować ołtarzyk, na którym zostanie postawiony nowy PoP, o ile tylko spełni składane obietnice :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trylogię skończyłem, zresztą dosyć szybko, ale uważam ją za wybitną. Świetne starcia i elementy logiczne, niezbyt duże wymagania i bardzo dobra jak na zręcznościówkę fabuła. Choć trójka była minimalnie gorsza od poprzedniczek (ale levele z Dark Princem rządzą) i w dziwny sposób ugrzeczniona (brak fatali, mimo kategorii + 16).

Nową część traktuję jak całkiem inną grę, choć trochę żal mi poprzedniczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich newsów wynika, że nowa gra będzie miała nowego bohatera, zupełnie niezwiązanego z dawnym księciem.
No, o tym wiemy z artykułu zamieszczonego tu 10 dni temu :P

Co do grafiki w stylu rysunkowym - w Bad Day LA wyglądało to nieźle, ale według mnie Cel-Shading tam po prostu pasował, miasto było pełne budynków o geometrycznych kształtach, obawiam się natomiast jak to będzie wyglądało w przypadku skał i roślinności.
Szczerze mówiąc nie grałam w Bad Day LA, więc tym bardziej mnie to interesuje- i to, jak to będzie wszystko wyglądało w ruchu, i różnica pomiędzy światem skażonym i nieskażonym :>

Martwi mnie jeszcze jedno - pojedynki jeden na jeden zamiast walk z chmarą przeciwników. Przecież najwięcej radochy dawało to, jak otoczony przez wrogów robiłem młynka z mieczami i z potworków zostawała kupa piachu.
To już chyba zależy od indywidualnych potrzeb - jasne, jak dla mnie walka z tumanem wrogów jest bardzo fajna, jednak nie daje tyle radości co walka z bossami(nie uwzględniam oczywiście tego @*&$%#! Dahaki i bliźniaków :P ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hagan

"Co do grafiki w stylu rysunkowym - w Bad Day LA wyglądało to nieźle, ale według mnie Cel-Shading tam po prostu pasował, miasto było pełne budynków o geometrycznych kształtach, obawiam się natomiast jak to będzie wyglądało w przypadku skał i roślinności."

Zainstaluj se Far Cry usta se full detale i w opcjach grafiki, włącz se renderowanie komiksowe. Prezentować się to będzie mniej więcej na tym samym poziomie.

Hagan

"Martwi mnie jeszcze jedno - pojedynki jeden na jeden zamiast walk z chmarą przeciwników. Przecież najwięcej radochy dawało to, jak otoczony przez wrogów robiłem młynka z mieczami i z potworków zostawała kupa piachu."

I jedno i drugie rozwiązanie może dawać wiele satysfakcji, a Ubi nie skończyło jeszcze prac nad grą. Z najnowszych informacji, wynika, że ma się ona ukazać w III kwartale roku fiskalnego 08-09. Więc może wpadną na genialny pomył by dać i jeden i drugi typ walki, bo zniknięcie free form fighting system było by niezdrowe dla gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bad Day LA grafika pasowała ponieważ była to humorystyczna gra, ale POP sądząc po screenach będzie mroczny, dlatego mam mieszane odczuucia co do komiksowej oprawy. Co do nowej postaci, bardzo przywiązałem się do starego Princa, ale nowy nie jest taki zły. A i jeszcze jedno ten gości jest łudząco podobny do starego princa, może jakieś więzy rodzinne ?

Co do walki jeden na jednego, może to byc coś dobrego. Licze na to że ludzie z UBI nie spierniczą tej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic gdakać, ale patrząc po tych screenach (bądź artach) przeczuwam klęskę nowego PoP'a. Nie mam nic do mangowych klimatów, ale do tej serii nie najlepiej to pasuje. To tak, jakby pudziana wsadzic w malucha - na siłę się da, ale jaki z tego efekt? Miejmy nadzieję, że się mylimy (a jak wiadomo, nadzieja matką głupich, ale [prawie] każda matka kocha swoje dziecko).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
Nie chcę nic gdakać, ale patrząc po tych screenach (bądź artach) przeczuwam klęskę nowego PoP'a. Nie mam nic do mangowych klimatów, ale do tej serii nie najlepiej to pasuje. To tak, jakby pudziana wsadzic w malucha - na siłę się da, ale jaki z tego efekt? Miejmy nadzieję, że się mylimy (a jak wiadomo, nadzieja matką głupich, ale [prawie] każda matka kocha swoje dziecko).

Jakich mangowych klimatów? o_O Chodzi Ci o to, że w grze będzie cell-shading? Ten sposób przedstawiania grafiki wreszcie jest dopracowany, z resztą. To są tylko artworki, nie wiadomo jak to będzie. :] Ale ja wróże tej grze sukces. Fajnie byloby jeszcze gdyby w grze była taka swoboda jak w Assassin's Creedzie :]

Poczekamy do premiery, pogramy, ocenimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza część - Dusza Wojownika.Najbardziej ją lubię za klimat,taką jakąś atmosferę zaszczucia.O ile Dwa Trony i Piaski są do siebie klimatem dosyć podobne,o tyle "Dusza" stanowi ciekawą alternatywę dla słodziutkich "Piasków".Dwa Trony zaraz za "dwójką".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiąże spore nadzieje z tym cell-shadingiem bo może przynajmniej gra nie będzie miała wymagań z kosmosu co się dzisiaj bardzo często dzieje w przypadku nowych produkcji.

Chociaż dla Prince'a myślę że byłbym skłonny kupić nawet nowego kompa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cell shading to fajna sprawa ( czekam teraz na hajsiwo na ps3 i grę Afro Samurai ), Ale czy zmniejszy wymagania?? Co prawda w takim FC przy włączeniu renderowania grafiki za pomocą cell shading, komputer dostawał kopa i wyświetlał lepiej. Ale FC było dawno i na czarno biało, a w dodatku już nieprawda. ( :) )

Dzisiejsze komputery wielokrotnie przewyższają te na których POP2 czy 3 miał śmigać na full w 1024x768, twórcy o tym wiedzą, więc tworzą grafikę która ma gigantyczną ilość szczegółów, wypaśne cienie, cząsteczki, oświetlenie, o czym sami mogliśmy się przekonać przy premierze choćby nawet i crysisa, to że twórcy wtłoczą grę w cellshading'ową skórę nie oznacza, ze wymagania będą mniejsze. ( ale namiszałem :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom masz racje, ale mogłeś mi tak szybko nie odbierać nadziei że na moim średniowiecznym kompie ruszy nowy prince :P

BTW. wiedziałem że cell shading nie równa się mniejszym wymaganiom ale zawsze można pomarzyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/player/34501.html

Jeśli to co na tym trailerze to chociaż część prawdy( w końcu nowe gry nie mają już renderowanych filmików, ale przerywniki tworzy się na silniku)to:

- Jednak nie cell shadin( przynajmniej nie w takim stopniu jak miało być początkowo).

- FFFS nie odchodzi do lamusa.

Czyżby stary dobry nowy princ??

Poprawka, jednak cell shading.

http://ipersia.eu/news-79.html

Znów się zdziwiłem. :)

Edytowano przez mrowczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...