Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

We wtorek zamówiłem sobie PoP: Dusza Wojownika i Piaski Czasu. Każda za 20zł. ;) Zamówienie zostało potwierdzone w piątek, więc dzisiaj mogę czekać na listonosza. Już się nie mogę doczekać, bo PoP to świetna seria gier.

Na www.wirtus.pl PoP: Dwa Trony można było kupić za 48,90, lecz teraz jest za 39,99zł. :) Najpierw skończę te dwie części, a potem zamówię Dwa Trony za 4 dyszki. ^_^ W te ferie będę zagrywać się w PoPa. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toshi650>>> Poznam, poznam. :) Zaraz jak tylko przejdę obie części, wtedy biorę się za trzecią ^_^

Pierwsze wrażenie? Cudna gra! :) Po prostu wciągnęła mnie od samego początku. Jak narazie jestem w tym etapie, gdzie zdobyłem ten sztylet. Daleko nie zaszedłem, bo musiałem rozdzielić czas między kilkoma grami. :)

Po Piaskach Czasu zabieram się za Duszę Wojownika.

Fajne sztuczki tu można robić. :P Spodobało mi się bieganie po ścianach, a także zabijanie wroga poprzez nacisnięcie LPM i spacji. Wtedy on skacze nad nim i ciacha go od tyłu. :D

Bardzo fajna gra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ostatnio Piaski i Warrior Within gdzieś zapodziały (tzn. pożyczyłem koledze, on pożyczył swojemu, on swojemu, itp.). A że mam ferie chęć mnie wzięła wielka. To sobie kupiłem na Allegro dwie pierwsze części. Jutro mam dostać.

Poza tym-trójka to moim zdaniem najlepsza gra z serii- łączy bajkowość jedynki i brutalność dwójki (gdyby nie książę bym nie ruszył dla mnie 610).

I jeszcze jedno-wiecie może czy będzie czwórka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 4 to kiedyś jakieś ploty chodziły, ale jak widać ucichły, a szkoda :(

Dla mnie też 3 jest najlepsza częścia, ponieważ jest mroczna,bajkowa,ciekawa i mega zabawna. Czasami pękam ze śmiechu jak Mroczny się odezwie w stylu "Do you like drinks??"

A wy pamiętacie jakieś zabawne scenki jak tak to się pochwalcie bo chętnie sobie je przypomnę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W T2T były dwie zabawne sceny [uwaga na spoilery]:

1. Rozmowa Księcia z Farą w windzie. Pod koniec Książe podparł się pod bok, zrobił znudzoną minę i wtedy Mroczny wyskoczył z jakimś komentarzem. Żebym tylko pamiętał jakim...

2. Kiedy Książe znajduje zwłoki swojego ojca i bez wody zmienił się w siebie (z formy mrocznej). Mroczny zaczął sie na niego pluć: "Jak ty to zrobiłeś? To niemożliwe..." i wtedy Książe, patrząc w stronę kamery, uciszył go gestem ręki.

Byłbym zapomniał:

3. Reakcja Fary na windę (wielkie Łał!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się coś przypomniało.

1.Mroczny wkurzony był o to że Książe słucha się ciągle Farah więc zwrócił mu uwagę a Książe zapytał się: Czy ty nie jesteś zazdrosny?

2.Co do tej windy to pamiętam że Farah zapytała się księcia jaki jest jego ulubiony kolor. Książe zakłopotany odpowiedział: Niebieski. Nagle wtrącił się Mroczny z tekstem: Coo ja nie lubie niebieskiego (czy jakoś tak).

3.Mroczny zawładnął na jakiś czas Księciem. Zaczął do niego gadać a ten nie odpowiadał, więc Mroczny powiedział z ironią: Tic Tac Prince ....... (dalej nie pamiętam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten poziom. Pamiętam, że po jakimś czasie zaczęlo mnie wpioeniać to że na zmianę albo spadałem, albo się zabijałem albo w spokojnym miejscu zdychałem z braku piasku. Po...<liczy> 26 próbach udało mi się wskoczyć z komnatą z królem kiedy byłem już ciemnoczerwony a życia miałem tyci-tyci. Na szczęście Pryns zamienił się bez kłopotu :D Kolejny poziom z ciemnym labiryntem wymiata po prostu.

A teksty Dark Princa po polsku szły w tym momencie mniej więcej tak:

"Tik tak książe...tik takkkkk..." , "ooo...mhm...może chcesz się napić?" "czas jest ważny, czas jest potrzebny, czas jest tym....czego ci brakuje <i rozbawiony ton>"

Ogólnie Darek miał mocne teksty. Walka z gigantem kiedy pierwszy raz nas łapie "ohoo, chyba chce buziaka <łubut o ścianę> uch...chyba jednak nie" :lol:

Ogólnie gra była dość jajcarska w kilku momentach ale w TT brak mi 2 zakończeń...albo wygrałby Prins albo Darek Prins a nie ciągle dobry i dobry i z Fararą sobie stojąna balkonie i buzi-buzi i the end...ale będzie część 4.

Swoją drogą dark prince może być nawiązaniem do gry sprzed lat kiedy w 4 etapie przeskakujemy przez magiczne lustro i powstaje nasz "zły" brat bliźniak ze zrytą twarzą. Od tej pory będzie nam przeszkadzał, wypijał nam eliksiry czy w końcu w 12 etapie będzie chciał walczyć. Nie da się z nim wygrać - trza schować miecz i wbiegnąć w niego - znów jesteśmy sobą xD

Ogólnie poza błędami w polskiej wersji gry (technicznymi żeby nie było) wersja nasza jest świetna. Gdyby nie ten denerwujący błąd przy save "czy chcesz zapisa..." <bink> witamy w windows książę xD

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak wynika z wypowiedzi producentów, filmowa wersja gry Prince of Persia mogłaby trafić do kin na lato przyszłego roku. I okazać się sukcesem na miarę Piratów z Karaibów.

O filmie bazującym na serii Prince of Persia mówi się już od dłuższego czasu. Jednak dopiero ostatnio w sieci pojawiły się sygnały, wskazujące na to, że jego premiera może być już całkiem nieodległa. Jak sugerują producenci filmu, obraz miałby zadebiutować w okolicach lata przyszłego roku, jako początek kolejnej ważnej dla Disneya serii, mającej powtórzyć sukces Piratów z Karaibów."

Więcej na http://www.gram.pl/news.asp?id=3597

Tylko czekać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się wezmą za to chińczycy, to na pewno - w końcu oni są specjalitami od biegania po ścianach i wyczynów akrobatycznych (sztucznych, bo sztucznych, ale zawsze :D) a tak na serio to mogliby zrobić filmową trylogię - tak jak w grze, z chęcią by się czekało na następną część-a, właśnie, wiecie coś o PoP4?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Książe miał niezłe teksty.

Mimo to wolę Sandwraitha. Lepiej wygląda i ma większe możliwości.

No i ten filmik, w którym Książe zakłada Maskę... :shock:

Czy większe możliwości...praktycznie Sandwraitch robił to samo co zwykły Prince...

Za to Mroczny Książę, to już co innego.(łańcuch rulez!) :wink:

Jeśli się wezmą za to chińczycy, to na pewno - w końcu oni są specjalitami od biegania po ścianach i wyczynów akrobatycznych (sztucznych, bo sztucznych, ale zawsze ) a tak na serio to mogliby zrobić filmową trylogię - tak jak w grze, z chęcią by się czekało na następną część-a, właśnie, wiecie coś o PoP4?

Tylko Nie to.Nie chcę zobaczyć na ekranach przyczajonego Księcia i ukrytego Wezyra. :P

Ja raczej spodziewałbym się akrobacji w stylu a'la matrix, choć nic jeszcze nie wiadomo...

A co do 4 części-prawdopodobnie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby.Trochę się zawidłem jak przeczytałem w CDA że trzecia część to już ostatnia.Oby jednak ta czwarta wyszła.Seria Pop to jedna z moich ulubionych serii gier.Ciekawe tylko co książe będzie wyczyniał w tej czwartej części.Obawiam się też że może już nie być zabawy z czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!Uwaga!Wszyscy fani i antyfani serii PoP.Otóż już od dłuższego czasu trwają na naszym forum polemizacje,o tym, czy ukażę się kolejna część trylogii, czy też nie.

Jedynym argumentem,jaki dotychczas utrzymywał nas w nadziei,że owa czwarta część się pokaże,był końcowy filmik z "Dwóch Tronów", w którym to Książę "biegał po dżungli w innym ubranku".

Postanowiłem bliżej się temu przyjrzeć, w końcu dużo czasu minęło, od kiedy ukończyłem T2T,więc czemu by nie zagrać jeszcze raz.Tak więc wczoraj wreszcie pokonałem Wezyra i nasze mroczne alter ego(po angielsku ze specjalnie sprowadzanej wersji :P) i co widzę?Kiedy Farah pyta się Księcia,skąd znał tak naprawdę jej imię,Książę odpowiada tymi samymi słowami,które wypowiadał w intrze pierwszej części gry(Piaski czasu) a owy moment,kiedy Książe biega po dżungli,to urywek intra pierwszej części gry.

Otóż Książe opowiada Farah swoje przygody z poprzednich części, stąd właśnie owy filmik.

Tak więc porzućmy (jakże nikłą)nadzieję,że ujrzymy dalszą część przygód Księca na PC.(może to nawet dobrze,przynajmniej zapamiętamy tę serie jak najlepiej)Teraz niech konsolowcy nacieszą się tym,co nam już dane było oglądać. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Farah pyta się Księcia,skąd znał tak naprawdę jej imię,Książę odpowiada tymi samymi słowami,które wypowiadał w intrze pierwszej części gry(Piaski czasu) a owy moment,kiedy Książe biega po dżungli,to urywek intra pierwszej części gry.

yyyy i musiałeś znowu po iluśtam miesiacach odpalać T2T zeby dokonac takiego "odkrycia" i wczesniej tego nie zjarzyłeś (przecież to biło po oczach)? -_-''

btw to i tak żaden argument na to, że nie bedzie czwórki :roll:

->ale miejmy nadzieje że 4 części nie będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie chcesz żeby nie było 4 części. Ja chętnie bym pograł w nowe perypetie księcia. Każda część miała swój urok i była kilka krotnie lepsza od poprzedniej, więc nie rozumiem czemu wielu fanów tej sagi nie chce kontynuacji, albo chociaż nowej przygody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie z całą pewnością T2T jest lepsze niż WW o to dlaczego:

-Mroczny książe

-Fabuła

-Zabawne sceny

-Speed Kille

-Lepsza grafika

-Więcej możliwości księciem

-bossowie (choć było ich mało byli naprawdę fajni)

-jazda rydwanem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pollus nie chcę czwórki bo seria wyczerpała już z pomysłu na nią wszytsko co najlepsze, nie chce sequelów na siłę, zwalenia tego pieknie zapetlającego się scenariusza (co sirius tak błyskotliwie odkrył xD xD xD ), i walenia tego z taśmy... ta formuła jest już wyczerpana i dajmy w spokoju księciu odejść, na jego miejsce przyjdą nowi (Altair).

nie chcę więcej tasiemców od EA......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Farah pyta się Księcia,skąd znał tak naprawdę jej imię,Książę odpowiada tymi samymi słowami,które wypowiadał w intrze pierwszej części gry(Piaski czasu) a owy moment,kiedy Książe biega po dżungli,to urywek intra pierwszej części gry.

yyyy i musiałeś znowu po iluśtam miesiacach odpalać T2T zeby dokonac takiego "odkrycia" i wczesniej tego nie zjarzyłeś (przecież to biło po oczach)? -_-''

btw to i tak żaden argument na to, że nie bedzie czwórki :roll:

->ale miejmy nadzieje że 4 części nie będzie

Trochę wcześniej w temacie niektóre osoby powoływały się właśnie na zakończenie T2T,mniemając iż to ma być zapowiedź czwartej części.Musiałem więc uświadomić ich o złym toku myślenia. :wink:

A cóż, następna część jest zazwyczaj wtedy,kiedy pojawia się kilka niedopowiedzeń.W T2T wszystko mieliśmy już wyjaśnione.Sztyletu nie ma,cesarzowa się rozpłynęła,Wezyr nie żyje,zaś Książe żyje długo i szczęśliwie.

Jedyną zagadką może być owy amulet Farah,o którym wspomiał Biały 102 i który spoczywa sobie teraz na dnie morza.Ale raczej nie stawiałbym na to,że ktoś go wyłowi. :P

Książę się już skończył.Koniec kropka.Pora ustąpić miejsca młodszym. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną zagadką może być owy amulet Farah

Noooo... mnie osobiście ten amulet niepokoi. Takie beztroskie wyrzucanie odpadów do morza...

Myślę, że w następnej części Książe będzie walczył z krwiożerczymi oddziałami Green-PiSu

A tak na serio - zozstała luka pomiędzy SoT i WW, którą możnaby uzupełnić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...