Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

do wyboru mam gry: crysis, stalker cien czarnobyka, neverwinter night, premierowe mass effect, wiedzmin premierowy, wiedzmin 2 z zestawem gier i crysis 2, wszystkie gry sa na allegro, dopoki sa ponizej 10 zl bez przesylki to bede mogl licytowac 3 gry, pierwsze 3 gry ktore wymienilem sa u jednego sprzedawcy, do dyspozycji mam 60zl max, mysle zeby kupic te 3 pierwsze i 3 lub 4 gre, a co wy myslicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubadrago - Crysis, Stalker i NWN = świetny zestaw i jeśli uda Ci się je wyłowić za te pieniądze to gratuluję. Szczerzę polecam Stalkera - świetna hybryda FPS & RPG i kochane przeze mnie klimaty wschodnie, NWN - popatrz na mój nick i nie pytaj czy polecam :P KLASYKA ! W Crysisa nie grałem, ale gra zebrała mnóstwo pozytywnych opinii, więc pewnie warto.

Z tego co rozumiem, chcesz jeszcze wziąć ME lub Wiedźmina ? Wybrałbym ME, gdyż takiej kosmicznej ( o ile lubisz kosmitów :P ) i zniewalającej przygody nie przeżyjesz nigdzie indziej niż w tej grze. Na ogromny plus: fabuła wciągająca jak tornado, wiele misji pobocznych - są troszkę wtórne, ale jednak dają frajdę; b.dobrze zrealizowane strzelanie, elementy RPG i Ashley Williams :wub:

Wiedźmin - też dobry wybór. Ja jednak wziąłbym go zamiast Crysisa :)

Takie jest moje zdanie i próbowałem pomóc. Życzę owocnych zakupów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecilibyście jakieś fajne tytuły z niskimi wymaganiami sprzętowymi ( w skrócie mam AMD Turion 2,2 Ghz (1 rdzeń), dostępne 1,87 RAM, karta ma chyba 128 mb pamięci wideo, a jest to nVidia Geforce7000M/610M coś takiego) które są mieszanką FPS i RPG. Pogrywając w Stalkera Cień Czarnobyla jestem zauroczony tą grą ;) Jednak moje wymagania są prawie na styk z minimalnymi, jednie mam sporo więcej RAMU niż jest minimalne i u mnie na laptopie aż tak komfortowo się nie gra. Długo się łąduje gra i mogło by być więcej FPS, ale gra miód. Znacie jeszcze inne fajne mieszanki tych gatunków ?

Aha miło by było jakby były w nich następujące możliwości, które są w pierwszym Stalkerze i mi się bardo podobają. Handel i celowanie z patrzeniem na muszkę (takim co się zazwyczaj bierze PPM ;) )

Edytowano przez Sooko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sooko

Jeśli Deus Ex to pierwsza część :), mimo że gra już zbyt świeża nie jest to jednak warto w nią zagrać. Możesz także sprawdzić System Shock 2. Gra może odrzucać grafiką, ale klimatem nadal miażdży. Jeśli lubisz takie klimaty postapo jak Stalker to sprawdź Fallout 3, jak najbardziej FPS i RPG :), może bardziej skłania się w stronę drugiego gatunku, ale warto zagrać. Nie jestem pewny czy na twoim PC pójdzie. Możesz kupić drugą część S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo, to też dobre wyjście :).

Teraz ja ma problem z wyborem zastanawiam się na tymi grami:

*X-Men Origins: Wolverine

*Prototype

*Transformers: Wojna o Cybertron

Która starczy na dłużej i jest po prostu lepsza :) ?

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie piszę do Was pierwszy raz :) Trwają wakacje, przez co mam więcej czasu i tak się złożyło że nie mam w co grać :P Czy moglibyście polecić mi jakąś grę z nowości, w którą da się również pobawić przez multi? Najbardziej zależy mi na RPG/H&S na neta. Jeśli nie ma takich nowości godnych uwagi to może jakaś strategia(coś jak warcraft 3 gdzie były gry z kopalnią i inne scenariusze). Jeśli nie znajdę niczego to kupię call of duty 4(to w czasach współczesnych). Czy możecie podać mi jakieś fajne nowości(koniecznie na multi, jakoś szkoda mi płacić kasę za samego singla...) i być może wypowiedzieć się o samym CoD 4? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPGoH&S i nowość -> jak najbardziej Dungeon Siege III. Mam na X360 i gra się swietnie, na PC również -> grałem u znajomego.

Co do CODa 4: opłaca się kupić -> wiele osób gra jeszcze w multi a i single jest rewelacyjny, IMO najlepsza fabuła w grach obok Mass Effectów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś jeszcze może zachwalić Dungeon siege 3? Bo czytałem właśnie w CDA recenzje i nie zachwyciła jakoś bardzo ta gra :P I jak wygląda multi w DS? Bo nie chciałbym czegoś jak w diablo 3, a bardziej jak w wowie? Wiadomo że nie z tak rozległym światem ale coś więcej niż bicie lvli na tych samych lokacjach i nic poza tym :P\

Generalnie nie określam gatunku, ale musi to być gra przyjemna na multiplayerze żebym mógł pobawić się przez dłuższy czas z prawdziwymi graczami :P

Co powiecie o grze assasins creed bortherhood? Bo oglądałem na youtubie multi i bardzo mnie zaciekawił :)

Edytowano przez festyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś jeszcze może zachwalić Dungeon siege 3? Bo czytałem właśnie w CDA recenzje i nie zachwyciła jakoś bardzo ta gra :P I jak wygląda multi w DS? Bo nie chciałbym czegoś jak w diablo 3, a bardziej jak w wowie? Wiadomo że nie z tak rozległym światem ale coś więcej niż bicie lvli na tych samych lokacjach i nic poza tym :P\

Generalnie nie określam gatunku, ale musi to być gra przyjemna na multiplayerze żebym mógł pobawić się przez dłuższy czas z prawdziwymi graczami :P

Co powiecie o grze assasins creed bortherhood? Bo oglądałem na youtubie multi i bardzo mnie zaciekawił :)

DS 3 nie za bardzo mi się podoba, nie polecam za obecną cenę. Brotherhood też mi się nie za bardzo podobał, lepsza II, a multi nie jest już tak oblegane (patrz temat w dyskusji o grach).

@Ajzen

New Vegas. F3 to badziew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki :) A czy możesz coś polecić z innych gatunków? Coś jak rpg z dużym światem multiplayera? Zastanawiałem się nad kupnem mass effecta ale jakoś szkoda mi kasy na gry z samym singlem :/ Przyzwyczaiłem się do gier multi i rozmów z graczami przez co single wydają mi się "samotne" xD

A żebym źle nie kupił :D Cod 4 to modern warfare :P? Nie MW 2 albo 3 tylko 1? :P

Edytowano przez festyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki :) A czy możesz coś polecić z innych gatunków? Coś jak rpg z dużym światem multiplayera? Zastanawiałem się nad kupnem mass effecta ale jakoś szkoda mi kasy na gry z samym singlem :/ Przyzwyczaiłem się do gier multi i rozmów z graczami przez co single wydają mi się "samotne" xD

A żebym źle nie kupił :D Cod 4 to modern warfare :P? Nie MW 2 albo 3 tylko 1? :P

Modern Warfare, MW 2 ma dodaną 2 do tytułu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Cod MW :) A czy jest obecnie jakaś gra rpg/strategia warta uwagi? Bardziej chodzi mi o gry multiplayer(coś jak nwn 1 w którego bawiłem się kilka lat :)) Chodzi mi o takie multiplayery gdzie mogę rozwijać postać albo grać w rozgrywki i rozwijać postać/ranking. Nie musi być to klimat fantasy magii i miecza ale również kosmos :) I musi mieć multiplayera bo na singla troszkę szkoda mi kasy :P Z góry thx za propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Festyn -A ja polecam ci Warhammer 40:000 Dawn of War. Pierwsza część z dodatkami to rasowy RTS, sporo osób jeszcze się w to bawi w multi. Druga część powinna bardziej przypaść ci do gustu (Choć ja wolę jedynkę:)), jest tam dobry Singiel, niezłe tryby potyczki i moim zdaniem najlepszy tryb ''Last Stand'', w którym wraz z dwoma innymi graczami bronimy się przed falami wrogów. Sama podstawka drugiej części jest teraz niedroga i można ją nabyć w korzystnej cenie, w taniej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest obecnie jakaś gra rpg/strategia warta uwagi? Bardziej chodzi mi o gry multiplayer(coś jak nwn 1 w którego bawiłem się kilka lat :)) Chodzi mi o takie multiplayery gdzie mogę rozwijać postać albo grać w rozgrywki i rozwijać postać/ranking. Nie musi być to klimat fantasy magii i miecza ale również kosmos :) I musi mieć multiplayera bo na singla troszkę szkoda mi kasy :P Z góry thx za propozycje :)

Może MMO? Masz i rozwijanie postaci, i multi z ludzmi z całego świata. WoWowy trial obowiązuje aż do 20lvl bez limitu czasowego - może warto spróbować? Jak nie WoW, to Age of Conan, Aion, albo np. Neverwinter Nights 2, skoro jedynka Ci się podobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze pytanie:

kupiłem od kolegi uzywane gry

assassins creed brotherhood pc z wykorzystanym kluczem na multiplayer

NFS hot pursuit pc z wykorzystanym kluczem na multiplayer

gta vice city

kosztowało mnie to 65 zł

opłacało się?

drugie pytanie

czy vice city pc ma multiplayer?

bo jeszcze nie instalowałem a na razie nie zainstaluje ale mnie to interesuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...