Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam

Przez kilka dni zastanawiam sie nad wyborem jednej z dwoch gier ktore mi wpadly w oko.Chodzi mi o assassin's creed brotherhood i crysis 2.

Wychodza one w tym samym miesiacu.

Jak myslicie,ktora z nich bedzie lepsza?Glowie chodzi mi o tryb multiplayer.Jestem wielkim fanem obu gier a kase mam tylko na jedna z nich:(.

Bardzo was prosze o komentarze ktora gre bardziej sie oplaca kupic,ktora wciagnie na wiecej godzin i ktora sie nie znudzi po kilku dniach grania.

Z gory wielkie dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o assassin's creed brotherhood i crysis 2.

AC: Brotherhood na pewno będzie miał bardziej innowacyjny Multiplayer. Czy dobry? Nie wiem.

Natomiast Crysis... to po prostu Crysis. Dobry FPS, ale zbyt dużo innowacji to on nie ma moim zdaniem. Co nie zmienia faktu, że jest świetną grą.

Ja wziąłem Crysisa. AC:B wezmę za miesiąc pewnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych użytkowników forum! Poszukuje jakiejś ciekawej strategii kosmicznej (np. Homeworld 2), wolałbym żeby była w 3D :). Gry które mam i nie wchodzą w rachubę:

- Homeworld 2

- Hegemonia Legion of Irons

- Sins of Solar Empire

- Spore od biedy faza kosmiczna ;p

Wiem, że to gatunek wymierający, proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

Starmageddon 2: Project Freedom,

Homeworld,

Conquest: Wojny Pogranicza,

Galactic Civilizations

Mam wszystkie, mogę sprzedać gdybyś chciał ;)

Polecam:

Starmageddon 2: Project Freedom,

Homeworld,

Conquest: Wojny Pogranicza,

Galactic Civilizations

Mam wszystkie, mogę sprzedać gdybyś chciał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę nie wchodzi cena to dużo lepszym wyborem jeśli chodzi o gry RTS byłby Shogun 2, natomiast jeśli chodzi o cenę to WiC byłby dobrym wyborem gra sprzed kilku lat, ale wykonana w dobrej jakości i na świetnym silniku graficznym, a także dostała wiele nagród i 6 w CD-Action. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do kupna gry wojennej z myślą o multiplayerze. Czy ktoś jest w stanie wyrazić swoją opinię na temat tego trybu w :

-Bad company 2

- Medal of honor 2010

- ewentualnie może jeszcze skuszę się na cod4.

Bierz Bad company 2 i się nie zastanawiaj ! Świetne multi, mili gracze, rozwalanie budynków, pojazdy lekkie, ciężkie, działka stacjonarne na mapach, samodzielne namierzanie moździerzem- gratka dla graczy FPS. Nie bierz MoHa, bo z nim trochę przesadzili.

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pararocker - jeśli może być też coś z 2006 roku, to koniecznie spróbuj TES IV: Oblivion i Gothic 3. Albo Gothic 4 (Arcania), ale to jest raczej słaby erpeg. Ma za to przepiękną grafikę. Co do innych tego typu gier jest także Jade Empire z 2007 roku z ciekawą fabułą i wciąż ładną grafiką. Możesz spróbować także Fable z 2006 roku, grafika ma swój klimat (stylizowana na baśń) a i fabuła jest przyzwoita. Zagraj również w Divinity II: Ego Draconis - chociaż w CDA otrzymało ocenę niską, to jednak moim zdaniem wcale nie jest takie złe: ładna grafika i wciągająca fabuła. Więcej pomysłów już nie mam... No chyba, że poczekasz do listopada - premiery TES V: Skyrim :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I3ig - nie tyle co przesadzili z MoHem, co nawet serwery nie cieszą się tak dużą popularnością jak w dniu premiery. Owszem, chętynch do gry znajdziesz - ale nie będzie to tak dużo osób jak w przypadku BF:BC2. Również - jeżeli miałbym wybierać z tych gier - wybrałbym BF:BC2.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnolud mam coś dla ciebie:

Aracania Gothic 4

Gothic 3 bez dodatku

Mount and Blade(dla hardcorów)

A ja zaś szukam jakiejś bardzo,ale to bardzo trudnej strategii tylko nie kosmicznej.MCena nie gra roli chodzi mi tylko o trudność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję prostej gry przygodowej (w stylu Broken Sword, itp), może być point & click ale nie musi.

Chodzi o rozwiązywanie zagadek ale bez elementów zręcznościowych typu walki, skakanie itp.

Bardzo dobrze by było gdyby gra też nie była zbyt trudna tak więc właśnie Broken Sword, Longest Journey i tego typu produkcje odpadają. Nie musi być przesadnie banalna ale też nie może być bardzo trudna.

Możecie coś ciekawego polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do kupna gry wojennej z myślą o multiplayerze. Czy ktoś jest w stanie wyrazić swoją opinię na temat tego trybu w :

-Bad company 2

- Medal of honor 2010

- ewentualnie może jeszcze skuszę się na cod4.

Moim skromnym zdaniem to Bad Company 2 jest do multi najlepsze, CoD4 też, ale Bfbc2 dłużej pociągnie, jest więcej graczy i "taktyki", a MoH... powiedzmy, że jest przereklamowany :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...