Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Zastanawiam się ostatnio nad kupnem nowych gier (via Steam) i pojawił się pewien dylemat... Mam bowiem upatrzone "kilka" tytułów jednakże środki finansowe są, lekko powiedziawszy, mizerne. Prosiłbym więc o pomoc w wyborze pomiędzy:

  • 4247c164c36c231b544ccec324d1fda8ace1a40c

    Aliens versus Predator Classic 2000

    Cena: 2,99?

    Status: Nie grałem;

  • f62f94b381fcb897125ae4376e8d3eb3d2b7fdbe

    Oddworld: Abe's Exoddus?

    Cena: 3,99?

    Status: Grałem - nie ukończyłem/podobała mi się;

  • 0700d43ef52f5c83b5794a8984ce0ecf34169465

    Overlord?

    Cena: 4,99?

    Status: Grałem - nie ukończyłem/podobała mi się;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darion013:

Bo do dwóch poprzednich mam sentyment, a Oddworld: Abe's Exoddus? posiadam oryginał na PSX z tym, że druga płyta jest pęknięta i nawet komputer jej nie czyta :/

A jakby nie patrzeć jestem retro-graczem...

I właśnie w tym tkwi cały problem z tą listą...

Edytowano przez Makintosh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Kocham FPS i postanowiłem kupić sobie grę Brothers in Arms: Hell's Highway. 1 przeszedłem i była znakomita dlatego pomyslałem aby kupić sobie 3 z PKK, jednakże sporo osób piszę że im te gry z PKK nie działają.Sam mam 4 tytuły a tylko 2 chodzą, no i nie wiem czy kupować to HH czy kupić całą trylogię od UBISOFT EXCLUSIVE. Co mi poradzicie, czy zetkneliście się z jakimiś problemami z tą trylogią?Proszę pisać na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na gametrade mam możliwość kupienia Battlefielda: Bad Company 2 za 45zł. Jednak kilka dni temu dostałem ofertę z grą GTA: Episodes from Liberty City za 40zł! Więc proszę o pomoc, co wybrać? Dodam też że interesuję mnie najbardziej multiplayer, a wiem że w oby dwóch grach jest on wspaniały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sioka:

Na Twoim miejscu brałbym Battlefield: Bad Company 2 ponieważ po zakończonej grze singleplayer pozostaje rewelacyjny multiplayer. A co z GTAIV:EfLC? Odradzam kupna - historie te momentami są rewelacyjne jednak na dłuższą metę nużą... Jeśli masz GTAIV to nadal się nie opłaca - podstawka jest zdecydowanie lepsze niż EfLC do kupy wzięte...

Edytowano przez Makintosh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sioka - ja również wybrałbym Bad Company 2. Tak jak mówią koledzy powyżej, jak ukończysz niezłego singla, pozostają Ci setki godzin zabawy w genialnym multi! To jedna z najlepszych gier całego zeszłego roku, ja nie zastanawiałbym się długo! Edytowano przez Czytelnik21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o pomoc...

Zastanawiam się ostatnio nad kupnem nowych gier (via Steam) i pojawił się pewien dylemat... Mam bowiem upatrzone "kilka" tytułów jednakże środki finansowe są, lekko powiedziawszy, mizerne. Prosiłbym więc o pomoc w wyborze pomiędzy:

  • 4247c164c36c231b544ccec324d1fda8ace1a40c

    Aliens versus Predator Classic 2000

    Cena: 2,99?

    Status: Nie grałem;

  • f62f94b381fcb897125ae4376e8d3eb3d2b7fdbe

    Oddworld: Abe's Exoddus?

    Cena: 3,99?

    Status: Grałem - nie ukończyłem/podobała mi się;

  • 0700d43ef52f5c83b5794a8984ce0ecf34169465

    Overlord?

    Cena: 4,99?

    Status: Grałem - nie ukończyłem/podobała mi się;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję prezentu dla dziewczyny. Lubi głównie przygodówki, a ja z kolei raczej stronię od tego gatunku toteż ciężko mi coś wybrać. Gra oczywiście na PC.

Gry, w które grała i się podobały: Silent Hill: Shattered Memories (PSP), Trine, Heroes of Might and Magic III i V, And Yet it Moves, Puzzle Agent, Amnesia i pewnie jakieś inne. Do tego książki Kinga, Lovecrafta, Agathy Christie, Koontza.

Myślałem nad grą Still Life jednak nie wiem czy to dobre czy też nie.

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eban-Patrząc na ulubionych autorów mogę polecić dwie przygodówki z "ciężkim klimatem".

The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure-Nietypowa oprawa graficzna, niesamowity ponury klimat, ciekawa fabuła.

Blair Witch Project: Rustin Parr-Przytłaczający nastrój niepokoju, niezgorsza fabuła, a z tego co słyszałem naprawdę potrafi przestraszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc do przemyślenia mam:

Lost Crown

Sherlock Holmes vs Jack the Ripper

Still Life

Gray Matter niestety musi poczekać z miesiąc bo niestety póki co dysponuje tylko zintegrowaną GF 8200.

Blair Witch i Penumbra są już w jej posiadaniu :).

Jak tak patrzę na te przygodówki to wyglądają na bardzo klimatyczne. Aż żałuję, że jakoś nie mogę się przekonać do tego gatunku.

Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Aktualnie po sesji mam sporo czasu wolnego, niestety toczę również wojnę z dostawcą internetu i moje ulubione pożeracze czasu online są dla mnie niedostępne. ;

Dawno nie grałem w żadną grę single player (ostatni chyba fallout 3?), a że mam parę złotych w kieszeni zaopatrzyłbym się w jakieś cudeńko na nudne wieczory. ;

Z faktu wws. dużej ilości wolnego czasu zacząłem zastanawiać się dlaczego przerzuciłem się na sieciówki, a większość gierek single które trafiała w moje łapska szybko odkładałem na półeczkę. Dłuższa konsternacja na temat "które gry i dlaczego mi się podobały" uświadomiły mi co tak naprawdę lubię w grach. A mianowicie GRYWALNOŚĆ i FABUŁA. Nigdy nie było dla mnie czegoś takiego jak dobry film czy dobra książka obojętnie jakich walorów by nie posiadała, jeśli fabuła nie oddziaływała znacząco na moją wyobraźnię. I o ile w grach liczy się dla mnie oczywiście jak najbardziej grywalność, to fabuła jest tuż po niej i jest dla mnie niezmiernie ważna.

Zatem liczę na waszą pomoc: podajcie tytuły (i argumenty"dlaczego ta jest wyjątkowa"!) jakichś gier ze świetną fabułą, naprawdę będącą motorem napędowym do przejścia gry, obojętnie jaki gatunek, byle znajdował się jednak w tej wyższej klasie "grywalności". A i nie będę ściemniał - liczy sie dla mnie grafika, nie chce żeby wszechobecne piksele odrywały mnie od fajnej fabuły, niech to ze sobą współgra, niech gra pozwoli mi stworzyć iluzję wspaniałego świata jak to się ma przy lekturze książki. Od gry oczekuję zobrazowania tego co wiąże sie z jej treścia, niech to ma nie tylko duszę, ale i formę!

Z góry wielkie dzięki!

PS . Żadnych Baldurów, Icewindów, Gothiców, Oblivionów < -- zaliczone 100x/nie interesujące.

PS2. Nie mówię od razu, że musi być Crisisowa grafika....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...