Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Aroux-W sumie decyzja jest uwarunkowana tym, jak bardzo zależy Ci na multi. Podstawowa wersja może zapewnić sporo zabawy, zwłaszcza, że ma olbrzymie zaplecze moderskie, ale gra sieciowa w Warbandzie znacząco wydłuża i urozmaica rozgrywkę. No i jest swoistym powiewem świeżości w stosunku do singla. Od siebie polecam Warbanda, bo to mocno poprawiona wersja podstawowego Mount&Blade, do tego wzbogacona o multi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aroux - a ja poleciłbym Ci najpierw zapoznać się z podstawowym M&B. Nie jest to jakiś wielki koszt, a gra zapewni Ci naprawdę masę zabawy i praktycznie się nie znudzi. Możliwości w tej grze są właściwie nieskończone. Jeżeli nie przeszkadzają Ci bugi i słaba grafika (gra została wydana u nas 3 lata po światowej premierze...), to śmiało bierz podstawkę. Warband jest wzbogacone tylko o multi, a nawet poprawki w grafice są ledwie kosmetyczne. Dlatego jeżeli BARDZO zależy Ci na multi, to możesz spróbować Warband. W przeciwnym razie, pierwsze M&B zapewni Ci także tyle godzin rozrywki, dopóki gra Ci się nie znudzi :smile:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy bardzo trudny wybór :rolleyes: Jeśli chcesz pograć ze znajomymi i wspólnie eliminować zombiaki - śmiało wybieraj L4D 1 lub 2 - żadna z tych gier nie narzeka na brak graczy :wink: Jeśli chcesz, aby gra pochłonęła Cię na długie godziny, jeśli oczekujesz długiej rozgrywki, ciekawej fabuły i mnóstwa zadań pobocznych - wybierz Fallouta 3, najlepiej z dodatkami. A jeśli chcesz wcielić się w Aliena bądź Predatora, wybierz AvP. Wybór zależy od Ciebie :smile:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która z tych gier jest dobra na długie godziny gry:

Trine,Mass Effect,Test Drive Unlimited,Pure czy Virtua Tennis 3?

Chodzi o to by był sens kilkakrotnego przechodzenia i żeby gra się szybko nie znudziła.Narazie myślałem o Mass Effect ale nie wiem co innego wybrać bo mam budżet na 2 takie gry.Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która z tych gier jest dobra na długie godziny gry:

Trine,Mass Effect,Test Drive Unlimited,Pure czy Virtua Tennis 3?

Chodzi o to by był sens kilkakrotnego przechodzenia i żeby gra się szybko nie znudziła.Narazie myślałem o Mass Effect ale nie wiem co innego wybrać bo mam budżet na 2 takie gry.Pomóżcie.

Osobiście polecam Ci ME oraz TDU :happy: Mass Effect - gra rewelacyjna, na wiele wiele godzin, no i można ją przejść parę razy na różne sposoby - inne zakończenie, inne klasy postaci itd.

TDU - przeogromny świat, kupa aut i jeszcze większy fun :laugh: Ja sam do tej pory pocinam w TDU, choć kupiłem go już z 2 lata temu i się jeszcze nie znudził.

VT3 - grałem.Fajne ale wolę pograć w tenisa w realu :wink:

O Trine wiem tyle, że istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Trine wiem tyle, że istnieje.

Właśnie zastanawiałem się nad Trine ale podobno gra jest krótka i nie ma sensu przechodzić jej drugi raz.

Chyba wybiorę właśnie Mass Effecta i Pure.Nad obydwoma grami się kiedyś zastanawiałem ale nie było jakoś okazji.Teraz kupię obydwie za niecałe 40zł w XK.Dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem dzisiaj do sklepu z zamiarem kupienia sobie jakiegoś FPS-a (trzeba jakoś odreagowywać sesję :happy: ), ale niestety wróciłem z pustymi rękami, bo miałem dylemat i nie mogłem się zdecydować: ArmA II czy Operation Flashpoint: Dragon Rising? Co lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo,szukam gierki Akcja lub RPG ;)

Serie SW grałem, AC , o raz ME także ;D

No to jeśli chodzi o RPG to Risen coś a'la Gothic, Dragon Age:Origins, Fallout 3, może stary, ale jary Oblivon.

Jeśli chodzi o gry akcji to Dead Space, GTA IV, Crysis, Mirror's Edge, Battlefield Bad Company 2, Left 4 Dead 1 i 2, zestaw The Orange Box.

Miłego grania!!! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wybrałbym Armę 2.

Samą grę mam już 1 rok i pomimo częstego grania nie nudzi się.

Spowodowane jest to :

- Świetnym edytorem misji.

- Dużą ilością serwerów na multi.

Ale niestety gra ma spore wymagania dlatego teraz po wymianie kompa mogę grać tak ak naprawdę chciałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie wiem gdzie zapytać zapytam tu.

Mam zamiar kupić Dawn of War Uniwersum A najtaniej jest w top seller

tyle że nie wiem jak to wygląda czy jest w jednym pudełku wszystkie dodatki i gra czy tak jak w złotej i platynowej kolekcji w każdym pudełku osobno ?

Jeśli ktoś ma z top sellera to czy mógłby mi dać zdjęcia albo filmik np unboxing ?

czy lepiej kupić drożej w złotej lub platynowej ?

Edytowano przez kriSLU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie wiem gdzie zapytać zapytam tu.

Mam zamiar kupić Dawn of War Uniwersum A najtaniej jest w top seller

tyle że nie wiem jak to wygląda czy jest w jednym pudełku wszystkie dodatki i gra czy tak jak w złotej i platynowej kolekcji w każdym pudełku osobno ?

Jeśli ktoś ma z top sellera to czy mógłby mi dać zdjęcia albo filmik np unboxing ?

czy lepiej kupić drożej w złotej lub platynowej ?

DoW

Ja z kolei szukam jakiegoś ciekawego rpg ale nie H&S. Czegoś pod gothica 1-2, wiedźmina, Dragon Age, Overlord (chociaż to bardziej podpada pod zręcznościówkę), Fable czy Drakensang.

Myślałem nad oblivinem lub Gothic 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...