Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Kontakt Chyba skuszę się na Pure z Batmanem w zestawie, bo lubię gry z Lego,BO mam, a ścigałki też trawię.

A do ciebie mówiąc, jeśli chodzi o multi to Bio2, dla mnie, raczej odpada. Jak lubisz grać w co-opie to wziąłbym L4D2, a jeśli bardziej z żywymi ludźmi ( w L4D2 przeważają boty = zombie) to BF:BC2.

To było o multi. Jeśli chodzi o single to z typowych strzelanek BF:BC2, a jeśli chodzi o klimat i przeżycia Bioshocka2, choć 1 nie przypadła mi do gustu.

@ Mam pytanie, czy PGR4 jest fajne?

@EDIT: Orientujecie się, w jakiej cenie jest Batman: AA na x-a 360?

Edytowano przez Lukasz246
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząc swoją przygodę z grami typu RTS, tylko niewiem jaka sobie kupic, moglibyscie coś mi doradzic?? cena max 160zł

Może zainteresują cię takie tytuły:

1.Command & Conquer: Red Alert 3 ok.80zł

2.Halo Wars ok.50 zł

3.Tom Clancy's EndWar ok.90zł ceny z 3kroppki.pl

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząc swoją przygodę z grami typu RTS, tylko niewiem jaka sobie kupic, moglibyscie coś mi doradzic?? cena max 160zł

Tom Clancy's EndWar

Empire Earth (2)

Company of Heroes: Kompania Braci (ew. pierwszy dodatek)

Age of Empires

No... powinno wystarczyć na dobry początek :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kuzyn jest jeszcze młody to MW2 jest dużo mniej brutalne więc powinno mu pasować. Inna sprawa że BO jest niestabilne i np dzisiaj wymieniłem system z XP na 7 i chodzi dużo gorzej. Kampania też chodź głupsza to przyjemniejsza jest w MW2. Mysle ze lepszym prezentem bedzie MW2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Black Ops jest nowsze to lepszy będzie Modern Warfare przede wszystkim ze względu na multi no i optymalizację bo z BO bywa różnie.Chociaż od pewnego czasu notuje spadek liczby graczy w Mw2 ,to z drugiej strony nadal są tacy którzy dopiero zaczynają po zastanowieniu chyba lepiej wybrać Mw2.Jeśli chodzi o kampanię to Mw2 wygrywa.

Na koniec powiem tylko, że od premiery Black Ops w sieci grałem tylko 3h a to o czymś świadczy.

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząc swoją przygodę z grami typu RTS, tylko niewiem jaka sobie kupic, moglibyscie coś mi doradzic?? cena max 160zł

Ja poleciłbym Supreme Comander. Gra może być dla osoby która pierwszy raz gra w RTS trochę trudna, jednak jak już nauczymy się co i jak gra da nam dużo frajdy. Gra jest w ExtraKlasyce w cenie 25zł wraz z dodatkiem. Ewentualnie możesz wziąść cześć drugą która jest uproszczona względem pierwszej, a kosztuje coś w okolicach 60zł.

Edytowano przez Trackmaniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mam pytanie, czy PGR4 jest fajne?

@ Orientujecie się, w jakiej cenie jest Batman: AA na x-a 360?

Przepraszam, że cytuję samego siebie, ale bardzo proszę o pilną odpowiedź na te pytania.

TE GRY NA X-A 360!!!

P.S. Piszę tu, bo nie ma takiego tematu w dziale konsolowym. CZY KTOŚ UPOWAŻNIONY MÓGŁBY GO ZAŁOŻYĆ? Bardzo o to proszę i dziękuję z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR 4 jest jedną z najlepszych ściagałek na xbox 360 ustępuje chyba jedynie Forzy. Łączy także wyścigi samochodowe z motocyklami co daję dużą radość z użytkowania gry.

Batman Arkham Asylum kosztuje około 100 zł np. na 3kropki.pl

Edytowano przez darion013
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...