Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Hm, możecie polecić jakieś gry podobne do androidowego Shellrazer czy Roaming Fortress? Shellrazer mi się bardzo podoba, ale jest tylko na Androida :(. Do tego na moim tablecie jakieś glitche w grafice występują. A w Roaming Fortress niezbyt styl graficzny mi pasuje, wolałbym coś bliżej Shellrazera :). Chodzi o grę na PC, bo na Androida takich gierek jest chyba od groma :D. (Sword & Soldiers HD łącznie z SSSF ograne, jakby co :), zresztą to mało podobne do ww. gier)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, interesuje mnie coś taniego dla kuzyna (10 lat), najlepiej jakąś grę rolniczą gdzie trzeba trochę pomyśleć, a nie tylko jeździć w kółko traktorem. Słyszałem coś o Farming Giants, ale w PL ma być chyba też wydany Manager Farmy. Ktoś ma jakieś wieści, albo może rzucić innym tytułem? Ważne żeby było niedrogo, tak do 40-50 zł. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam wielką chętkę zagrać w jakąś dobrą grę strategiczno-ekonomiczną, mam w tym gatunku małe obycie, nie grałem w strategie od paru lat, zastanawiam się nad Europa Universalis III, może ktoś mi coś doradzi. Co do wymagani to najlepiej jak najniższe bo gram na średnio-niskim sprzętowo laptopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA world to crap, często piłkarz podaje nie tam gdzie ustawimy gałke tylko przed siebie, przez co podaje do krytego kolesia (to nie wina mojego pada, czytałem na necie że nie tylko ja mam taki problem). Na dodatak AI jest zwalone, każdy, dosłownie KAŻDY gol strzelony mi przez AI wyglądał tak: biegnie wrogi napastnik skrzydłem, ja za nim ale nie moge bo dogonić (mimo że on drybluje to i tak jest szybszy...), potem dośrodkowanie do kolesia koło bramki, a tam moi stoją koło niego jak kołki i go nie kryją, wróg główką strzela do bramki i gol. Jedyny plus gry to to, że jest rozbudowany single player, ale co z tego, skoro gra jest po prostu zła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jokerdam2

To fajnie, ale to nie miejsce na takie informacje.

@colososkomos258

Jeśli jesteś fanem koszykówki, to jak najbardziej. Grafika stoi na przyzwoitym jak na konsole poziomie. Moim zdaniem gra jak najbardziej warta uwagi.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollercoaster Tycoon 3, Theme Park World oraz SimCity z możliwością sprowadzania katastrof.

2 pierwsze są starsze, ale moim zdaniem są świetne.

Theme Hospital też choć stary to całkiem ładnie wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...