Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Split Second grałem lata temu, bardzo przyjemna gierka, aż mi komp siadł wink_prosty.gif Ale myślę, że warto odświeżyć tytuł. Podobnie z Blur, aczkolwiek ten mi do gustu nie przypadł.

Dirt 2 również przypasi, nawet jest na Origin, a to dodatkowy, bardzo duży plus.

A ten Ridge Racer Unbounded ma Split Screen? Nie widzę wzmianki. Podobnie przy Dirt 3.

Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o Raymanie, w CDA na marginesie pisali tylko o jakiś trybach for fun dla 4 graczy na lokalnym co-opie. No ale nie bez powodu pytam od razu o całą rzeszę gier - będę na nie polował na wyprzedażach wink_prosty.gif

NBA2K14, też o tym myślałem. Kiedyś grałem na konsoli Dreamcast w fun wersję, raczej się przyjmie.

Konsoli niestety nie posiadam, komp pod TV podłączony mi wystarcza.

Ciągle szukam jakiś zwariowanych gierek, które polegają na robieniu jakiś prostych wyzwań dla wielu graczy równocześnie. Na konsolach jest tego pełno, na kompach coś bieda.

@Edit_dół

Mam te grę, przegrałem 30h, ale żeby na lokalny co-op.. no nie wiem ;P

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthNightmare

Podejrzewam, że chodzi Ci o styl walki z AC/Batmana Arkham, polecić więc mogę grę Prototype. Na PC ciężko ją znaleźć, ale na X360 powinieneś gdzieś dać radę. Podobny system walki, czyli naparzasz w ten guziczek, a bohater skacze od jednego wroga do drugiego. Walczysz z armią i zombiakami naraz, a świat też masz otwarty, choć nudny. Bo nić ciekawego tam nie zrobisz oprócz paru misji typu zabij xxx zombie w xxx minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Prototype 1 i 2. Gra mi się bardzo spodobała i wracałem do nich dwa razy. Lecz bardziej spodobała mi się "dwójka". Co powiecie na Batman Arkham Origins? Warto, czy to samo co w pierwszej części, tylko w nowych ciuszkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gutol12

No właśnie tu się pojawia problem - mi chodzi o premierówki, bo te wszelkie inne wydania wg. mnie szpecą kolekcje. A nie biorąc tego pod uwagę, to rzeczywiście można znaleźć w "The best of Acti". Mój błąd.

@DarthNightmare

Póki co nie grałem, bo muszę najpierw przejść Arkham City, ale z recenzji jasno wynika, że jeśli grałeś w a AA i AC, to ta gra niczym Cię nie zaskoczy, lecz w obecnej cenie, skoro wcześniejsze Ci się spodobały - czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Z góry przepraszam jeśli piszę w złym temacie, ale ten wydaję mi najbardziej odpowiedni ze wszystkich dostępnych, a nowego zakładać nie będę, bo uważam to za niestosowne z mej strony.

Przejdźmy do meritum: gram obecnie w grę Deus Ex: Human Revolution (dziękuję za zamieszczenie tej gry w CD_Action), i uważam tę grę za fantastyczną (prócz jednego buga), bardzo mi się podoba, czuję wielką frajdę i czerpię z niej dużo radości, a to dlatego, że bohaterem jest szef ochrony i były SWATowiec. Adam Jensen jest na tropie jakiegoś wielkiego spisku i teraz tutaj jest moje pytanie do wszystkich: czy znacie takie gry, gdzie głównym bohaterem jest jakiś policjant, albo jakiś agent, który rozwiązuje różne sprawy? Naprawdę uwielbiam takie klimaty, gdzie walczy się z przestępczością i przy okazji samemu można trochę nagiąć prawo (np. federalni tak robią).

Deus Ex dosłownie spełnia mnie jako gracza, ale musi być więcej takich pozycji.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szukam gier więc napisze to w punktach. Więc szukam (wszystkie na PC):

1- gry z sandbox'owym światem

2- gry z modyfikacją broni

3- dobrej gry TPP

4- dobrego slashera

5- dobrej skradanki na wzór MGS lub Dishonored

Edytowano przez HELIXMAN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szukam gier więc napisze to w punktach. Więc szukam (wszystkie na PC):

1- gry z sandbox'owym światem

2- gry z modyfikacją broni

3- dobrej gry TPP

4- dobrego slashera

5- dobrej skradanki na wzór MGS lub Dishonored

1.Saints Row, ale pewwnie grałeś, Far Cry, też pewnie grałeś, póki co nie przychodzi mi nic innego do głowy oprócz GTA, w które na pewno grałeś ;)

2.Wolfenstein z 2009r, w którego właśnie gram, może modyfikacja broni nie odgrywa tam głównej roli, ale jest i gre polecam jak ktoś lubi FPSy.

3.Może The Saboteur albo Max Payne 3.

4. ...

5.Hitman-Rozgrzeszenie, Splinter Cell Blacklist?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...