Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@deBug

W niedzielę byłem w empiku w Lublinie i promocja 2 za 1 obowiązywała tam normalnie, tylko z tą różnicą że druga gra była całkiem za darmo. Nie trzeba nic wcześniej zamawiać, chociaż można ponieważ ciekawsze tytuły mogą być już wykupione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...może coś przeoczyłem szukam gry RPG z widokiem pierwszej lub trzeciej osoby.Grałem w:

-Two Worlds seria

-Gothic seria

-TES seria

-Arx fatalis

-Risen seria

-Dark mesiah

-Dungeon Lords

-Mount Blade

-Mistmare

-Fallout 3 i New Vegas

-Beltion: Beyond Ritual

-Divinity II: Ego Draconis

-Fable seria

Pewnie może przeoczyłem pare tytułów.Co mi doradzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handel jak w każdym RPG/MMO, ale kupców spotykasz głównie w miastach. Drakensang jest dość hardkorowym RPG. Walka jest dość wymagająca, ale niestety niezbyt efektywna. Niektóre questy są ciekawe, ale sporo nuży się i nie chce się ich wykonywać. Świat jest całkiem fajny, wątek główny rozkręca się tragicznie wolno ale koniec końców jest całkiem ciekawy. Gra mimo wad wciąga niesamowicie, w sumie nie wiem dlaczego. Fabuła dodatku jest już o wiele lepsza i właściwie ten dodatek jest już grą dobrą, godną polecenia, podstawka jest w sumie średnia.

Edytowano przez Mumia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać i przeszukiwać forum wiec piszę wprost. Szukam gry TPP w stylu Ghost Recon Future Soldier (którego mam a mi nie chodzi). Najlepiej strzelanina, nie wymagająda Windows'a Visty lub 7 (Mam XP). W Battlefielda Bad Company 2 grałem, Ghost Recon'a Advanced Warfighter'a 2 też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie gry dla dwojga? Zwykle grałem w singleplayery. Teraz chciałbym zagrać w coś fajnego z dziewczyną i pytam się Was czy znacie jakieś fajne gry takie, żeby można było porywalizować wykorzystując jeden komputer (klawiatura + pad)? Ciekawią mnie gry z serii wyścigi samochodowe, samolotowe, jakieś bijatyki i dobrze by było jakieś gry logiczne, strategiczne i na myślenie ogólnie. Proszę podajcie jakieś fajne tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za zieloną strzałeczkę:

Mam do wyboru jedną z gier :

- Wiedźmin 2 : Zabójcy Królów ER

- Gra o Tron (RPG)

I tu mam dylemat - którą wybrać? Co do Wiedźmina 2 - przeszedłem zwykłą wersję, i jest ok, fajny eRPeG. Dodatkowo znajomy, ma sobie kupić, więc nie wiem, czy opłaca się kupować; bardziej więc skłaniam się ku Grze o Tron (ktoś grał? jakie wrażenia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...