Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Uwzględnij jeszcze TO.

Przejrzyj może jeszcze Nową eXtra Klasykę i może stamtąd też Ci coś przypadnie do gustu. Jak wiesz gdzie w twojej okolicy jest straganik z tanią prasą to popatrz, bo może w starszym numerze jakiegoś pisemka była fajna gra np. niedawno w play było Trine. Zachowaj też 16 zł na nowy CD- Action ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Assassin's Creed albo Devil May Cry, obie to bardzo fajne gry akcji.

Assasin's creed wszystkie części przeszedłem

Devil May Cry grałem w 4 i nie przypadła mi do gustu

Hmm z tego linku co mi podałeś to gry albo przeszedłem albo mi się nie podobaja;P

Jedyne co zwróciło moją uwagę to:

Kayne i Lunch + Hitman

Opłaca się kupić te 2 tytuły:

Hitman i Kayne i Lunch ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Opanuj szokCo prawda nie widziałem tego w moim mieście tam gdzie kupuję ale za 65 złotych pewnie taniej będzie może znajdziesz SWAT4 Złota Edycja Naprawdę godna polecenia gierka - Trochę dziwny multiplayer zwłaszcza jak się grało w typowe FPS-y ale skoro jak piszesz nie lubisz CS -a to mogę polecić SWAT z powodu fabuły i ciekawego stylu rozgtywki .=] To znaczy bardziej w sumie akcje miałem na myśli pomyliło mi się =].

Edytowano przez Chromu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że nie lubię Cs'a tylko jestem już tego przegrany.

Co do Swatu obejrzę kilka Gameplayów i może zakupię.

Co do gier nie obchodzi mnie multiplayer ponieważ od tego mam np:

Battlefield Bad Company 2 lub Battlefield Play4Free a jeśli tego się nie chce to Call of Duty modern warfare;p

Ps: pipes odpisałem w moim temacie;)

Orientujecie się co będzie w nowym Cd-action?

Edytowano przez OpanujSzok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ;p Sam zagrałem w CS 1.6 ponad 200 godzin ;p A może Mafia 1? Naprawdę tak dobrze napisanego scenariusza i fabuły dawno nie widziałem ahh tylko ten wyścig ;p Hmm też znajdziesz to za około 20 złotych powinno być w pomarańczowej kolekcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 2 pomysły Może Diablo 2 też nie byłem na początku przekonany ale grywam i jest całkiem fajnie 50-55 zł , I jeszcze przyszła mi do głowy pewna stara gra Sea Dogs Taki RPG /gra akcjii o piratach generalnie , cena trudno powiedzieć bo to Allegro bardziej czy coś hmm a co do CDA Smuggler coś przebąkiwał o Armie2 operation arrowhead ale jak sam napisał to nic pewnego , a na dalsze pytania odpowiadł możliwe, może się zmienić , a może w ogóle was zaskoczymybiggrin_prosty.gif

Edit Sea Dogs może mieć problem na win 7 -obraz ścięty po bokach -Jak masz Xp SP2 lub 3 powinno być bez problemów. Niestety nie wiem jak rozwiązać ten przycięty obraz. i zwężony jest dosyć ale grać się dalo

Edytowano przez Chromu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie odpuścić letnią wyprzedaż Steam, chcę coś w pudełku, ale jednak ciągle się waham. Nie wiem co wziąć - Alana Wake'a, którego mocną stroną jest fabuła, a słabą prostota rozgrywki czy RAGE, którego mocną stroną jest rozgrywka, a słabą fabuła? Ew. Serious Sama 3, ale jego pewnie zostawię sobie na później, bo mam jeszcze poprzednie części do przejścia.

EDIT/ Zapomniałem o Syndicate, chociaż to jest wciąż nieco drogie to mogę się wykosztować. ;p

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co preferujesz, bo to sa dwie zupelnie rozne gry. Osobiscie bralbym GTA IV - duzo misji, otwarty swiat, ciekawe postacie, miejscowki i rozrywki dodatkowe, przez co jest w niej co robic. Z drugiej strony Fifa tez starcza na dlugo, zwlaszcza jesli gra sie w nia online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - W moim przypadku Fifa wystarczyła na bardzo długo. Cały czas w nią gram (ponad 400 godzin wg. Xfire), a już za parę miesięcy wychodzi nowa. To nieśmiertelny typ rozgrywki, jeśli oczywiście lubisz piłkę nożną. GTA 4 znudzi się po przejeżdżeniu całego miasta wzdłuż i wszerz po parunastu godzinach. Misje też przejdziesz bardzo szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SanSebastian, nie wiem w co grasz na co dzień, więc ciężko mi cokolwiek polecić. Tym bardziej, że Dragon Age i Torchlight strasznie mnie zanudziły, a Diablo II i AC II były po prostu zachwycające. O przeciętności Gothica 4 chyba nie trzeba wspominać, jeśli masz zamiar kupić tylko po to, żeby mieć wszystkie Gothiki w kolekcji to nic w tym złego, ale jeśli chcesz w to zagrać to radziłbym się zastanowić jeszcze z 4 razy. Na twoim miejscu najpierw wziąłbym Diablo, potem AC.

A wracając do mojego pytania (wciąż wstrzymuję się z kupnem)...

Postanowiłem sobie odpuścić letnią wyprzedaż Steam, chcę coś w pudełku, ale jednak ciągle się waham. Nie wiem co wziąć - Alana Wake'a, którego mocną stroną jest fabuła, a słabą prostota rozgrywki czy RAGE, którego mocną stroną jest rozgrywka, a słabą fabuła? Ew. Serious Sama 3, ale jego pewnie zostawię sobie na później, bo mam jeszcze poprzednie części do przejścia.

EDIT/ Zapomniałem o Syndicate, chociaż to jest wciąż nieco drogie to mogę się wykosztować. ;p

I dodatkowe pytanie - czy RAGE wciąż ma problemy z doczytującymi się teksturami?

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...