Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Mnie również Dead Island znudził, nie dałem rady przejść do końca. Miejska lokacja jest strasznie powtarzalna, questy w niej też nie powalają. Może spróbuję jeszcze w co-opie, ale na razie mam za słabe łącze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wizardius - Polecam ci, tak jak Shortyy, właśnie Terrarie - Specyficzny rodzaj zabawy, dający przyjemność zarówno gdy grasz samemu, jak i z kumplem. Zasady są banalnie proste, a sama rozgrywka bardzo wciągająca. Często jest porównywana do minecrafta, jako jego "klon w 2d", ale moim zdaniem jest od niego lepsza i w wielu aspektach się różni. Polecam :)

@Down - Tobie też polecam Terrarie :)

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tematach, w którym pytamy o tytuły gier, ale bez odzewu...

Mam pewną zagwozdkę i liczę na to, że może mi ktoś pomoże. Otóż wraz z przyjacielem gramy w Portal 2 i niedługo wyczerpiemy plansze dodatkowe, dlatego potrzebna będzie inna gra do multi. Interesuje mnie gra, która NIE będzie mmorpg, rpg, rts, fps, nie sportowa, nie wyścigowa czyli logiczna, zręcznościowa, platformowa.

Jak dla mnie to ciężki orzech do zgryzienia :)

@Edit:

Chodzi o multi online, bo przyjaciel w USA, a ja w Polsce ;)

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pipes Może Clash of Heroes chodzi o hot seat czy internetowe?

Dziwna to gra takie zmutowane HoMM ale bardziej wygląda jak gra logiczna ;p

Kolega sobie chwalli ,ze trza bitwe przygotować i potem odpowiednio kierować

Myślę ,że mogłbyś tego spróbować - Ja osobiście bym się zirytował nie znoszę gier zachaczających o gatunek logiczny - Ale jak szukasz czegoś nietypowego to wydaje się ,że to mogłoby Cię zainteresować :wink:

Edytowano przez Chromu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Strategie - seria Total War, World in Conflict, seria Europa Universalis, seria Civilization, seria Age of Empires, seria Cezar, seria The Settlers, Praetorians, seria Anno, seria American Conquest i seria Kozacy.

Akcja i inne - seria Assassin's Creed, The First Templar, Mount & Blade

FPSy - Mortyr, seria Medal of Honor, pierwsze odsłony Call of Duty, Call of Juarez 1 i 2, seria Company of Heroes

Tu masz więcej z podziałem na ery - http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Vide...orical_settings .

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fanat1c

Wypadałoby się rozejrzeć za grami z serii Total War i Europa Universalis (jest tego trochę). Mnóstwo RTS-ów w klimatach drugiej wojny-Men of War, Company of Heroes czy Codename: Panzers. Niedawno chyba wyszedł jakiś RTS zimnowojenny, Wargame się nazywał.

Poleciłby ktoś porządnego, niezbyt starego erpega? Wszystkie nowsze Skyrimy, Mass Effecty, Wiedźminy i Deus Eksy przeszedłem; szukam czegoś podobnego do Dragon Age, jeśli chodzi o klimat i mechanikę. A, Drakensanga już mam :).

@Shortyy niżej

KoTOR-y mam :). Poczytam o tym Dungeon Siege. Dzięki.

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights 2 może? :) IMO nie jest to jakiś ultra genialny z niesamowitą/oryginalną fabułą RPG, ale fakt faktem mocno mnie wciągnął tyle, że finał wściekł mnie strasznie ;p Grafika jakoś ostro się nie zestarzała, poza tym jest cała masa modyfikacji, które zapewniają dosyć sporą żywotność gry pomijając dwa oficjalne dodatki (a może trzy?), niezłe dialogi i kompanii... warto raczej zagrać ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Metro 2033? Bo chce kupić risena 2 w promocji efekt zestawów. Z grupą B nie ma problemu bo jest tak właśnie risen gorzej jest z A. Bo jak to na muve, tytułów mnóstwo tylko prawie nic dostępnego. Oprócz tego z ciekawszych rzeczy jest jeszcze BF2:bc (gra w to ktoś jeszcze na multi?) i na dobrą sprawę tyle z ciekawszych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

Wygrałeś trzy internety i firmowy polar. Tak się składa, że bardzo niedawno zakupiłem NWN2 :).

@lunatyx

Właśnie skończyłem kolejną rozgrywkę w Metro 2033 i powiem tak: za niezbyt duże pieniądze-jak najbardziej warto (ale 60zł na tych parę godzin zabawy bym nie wydał). Szczególnie, jeśli podobają Ci się takie postapokaliptyczno-rosyjskie klimaty :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Lepiej Kupić? Mass Effect 3 czy Skyrima?

Ludzie nauczcie się czytać, dosłownie kilka postów wyżej to było . Myślisz, że od tamtej pory coś się zmieniło ?

Up@ Czyli lepszym wborem był by bf: bad company 2? Żyje jeszcze multi w tej grze? A cod black ops? Podobno były gigantyczne problemy z lagami w multi. Czy poprawili już to?

O ile mi wiadomo to tak. Choć tera nie gramwink_prosty2.gif . Ja bym wybrał tą właśnie grę zamiast Metro, ale to twoja sprawa.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dwóch panów nade mną. Zanim coś napiszecie przeczytajcie pierwszy post w tm temacie albo chociaż parę postów nad sobą. Nie chce żeby ktoś mi wytknał "syndrom moderatora" ale to dla mnie zwykłe trolowanie i podejrzewam żę nie tylko mnie to zaczyna denerwować.

@bolo1980 Zależy jaki styl rpg wolisz. W skyrimie masz wielki otwarty świat ale za to mocno rozmytą fabułę. A w mass effecie jest wielka epicka fabuła ale za to świat nie jest tak wielki jak w TES-ie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecilibyście mi "ścigałkę"? Nigdy w takie gry nie grałem, a chciałbym spróbować czegoś nowego wink_prosty.gif . Chciałbym, żeby dało sie tam modyfikować samochody(przemalowywać zmieniać części). Tak gdzieś do 60 zł

Ok, dziękuje dwóm panom down ;)

Edytowano przez activs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x UP - jeśli bardzo cenisz tuning, to polecam NFS Underground o ile nie przeszkodzi Tobie grafika. Nie wiem, czy grę można dostać nową, ale te EAC dość często zalegają na półkach sklepowych. W razie czego pozostaje Allegro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

muszę wymyślić coś na prezent dla duużo młodszego brata (8 lat), tyle że nie mam pojęcia w co się gra teraz w tym wieku smile_prosty.gif

Strzelaniny raczej u niego nie przejdą, od razu mówię smile_prosty.gif

Jeśli chodzi o jego gust to jego ulubione gry to zdecydowanie LEGO Harry Potter 1-4 oraz Cywilizacja 5. Lubi strategie, ale takie proste do ogarnięcia (8 lat w końcu). Za wyścigami raczej nie przepada, może dlatego, że w nic porządnego jeszcze nie grał ale teraz nie będę eksperymentował tongue_prosty.gif

Więc, co byście mi poradzili (a właściwie mojemu bratu xD )

Z góry dzięki i pozdrawiam!

Edytowano przez St4rKiller070
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter57

Cześć

Chciałbym poradzić się co do gry multiplayer a konkretniej chodzi mi o grę "Brink" ,żeby był podobny styl rozgrywki ,poziomy doświadczenia oraz multiplayer lub co-op jednym słowem żeby gra była żywotna oraz poszła trochę na starszym sprzęcie ,mój fundusz ogranicza się do 50zł,jak myślicie znalazłoby się coś wartego uwagi?

PS:Gra koniecznie musi być na steam bo moja nagrywarka nie czyta płyt.

Edytowano przez piter57
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...