Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Witam. Nie dawno kupiłem joystick w związku z czym przegrzebałem pół domu w poszukiwaniu gier w których mógłbym go wykorzystać.

Testowałem:

Frontlines fuels of War (Helikopter prowadzi się jak marzenie)

BFBC2 (dopiero po ustawieniu wysokiej czułości skrętu i niskiej wychyłu dało się latać)

BF2 (helikopter prowadzi się jak krowa, strasznie długie czasy reakcji. Po 20x przyładowaniu w silos dałem sobie spokój.)

Podstawowa różnicą miedzy frontlines i BFBC2 jest obecność autopoziomowania (nie wiem czy tak to się nazywa) w tym drugim - po puszczeniu joysticka helikopter sam wyrównuje.

Który z tych dwóch systemów jest bardziej zbliżony do rzeczywistości?

We frontlines miałem problemy z zatrzymaniem i lądowaniem ale za to manewrowanie w małych przestrzeniach było łatwiejsze bo helikopter nie miał własnego widzimisię...

Mam jeszcze w zanadrzu Armę II, oraz BF1942 (chyba w modzie desert combat były helikoptery)

Macie jakieś propozycję na niedrogie gry w których można polatać helikopterem? I mieć z tego frajdę.

pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowana sprawa - Znajomy mojego ojca poprosił mnie o pomoc, jest u niego komunia w rodzinie i ma małemu kupić grę na ps3. Jako iż zupełnie się na tym nie znam to zwracam się do was - co można kupić 10 latkowi, bez przesadnej przemocy, cena dowolna. Więcej się nie dowiem, gdyż kompletnie nie znam dzieciaka, ale liczę na jakieś propozycje.

@Dzięki, z waszą pomocą skomponowałem listę gier, jakie można kupić i została ona przekazana, przypomniałem sobie o nieśmiertelnych grach z serii Lego : )

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda walne dubla ale mam pytanie. Jaką gre polecacie z "the best of activision"? Bo z kumplem chcemy skorzystać c promocji 2 za 1 i każdy bierze po sztuce. Myślałem nad transformers war for cybertron i singularity. Co bardzej polecacie jakieś alternatywy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybierał z trójcy: War For Cybertron, Prototype, X-Men Origins Wolverine. Singularity to dla mnie strata czasu (co z tego, że strzelanie i cofanie czasu jest całkiem fajne, skoro bez amunicji jestem bezbronny i nie mogę nikomu przyłożyć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowana sprawa - Znajomy mojego ojca poprosił mnie o pomoc, jest u niego komunia w rodzinie i ma małemu kupić grę na ps3. Jako iż zupełnie się na tym nie znam to zwracam się do was - co można kupić 10 latkowi, bez przesadnej przemocy, cena dowolna. Więcej się nie dowiem, gdyż kompletnie nie znam dzieciaka, ale liczę na jakieś propozycje.

@Dzięki, z waszą pomocą skomponowałem listę gier, jakie można kupić i została ona przekazana, przypomniałem sobie o nieśmiertelnych grach z serii Lego : )

Polecam sportowe. Bez przemocy. A nóż zarazi się przez PS3 do uprawiania prawdziwego sportu ? ;)

http://www.inbook.pl/product/show/402768/g...ia-gry-sportowa

http://www.inbook.pl/product/show/391389/g...ia-gry-sportowa

albo nieśmiertelna http://www.inbook.pl/product/show/375948/g...ia-gry-sportowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Red River z tego co czytałem jest skopany, tak samo, jak Transformers zresztą, szału nie ma. Szczerze powiem, że mając te 2 gry do wyboru nie kupowałbym żadnej.

@Zodiak

Jeśli pytanie jest jeszcze aktualne to poleciłbym Rayman Origins :) Dla 10-latka jak znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie hack'n'slash'e, platformówki(w stylu serii Rayman) lub takie proste RPG(jak ME) z małymi wymaganiami, bo mam kompa chyba z lat 2004, 2005(nikt z rodziny nie pamięta kiedy był kupowany :dry: ), ale był dokupowany RAM, a karta graficzna zmieniana na ATI Rodeon series HD 4650, na prawie najmniejszej rozdzielczości chodziło mi ME 1 chociaż czasami się przycinało.

I jeszcze jedno, ale najważniejsze dla mnie pytanie, czy w takim wypadku powinno mi pójść Mass Effect 2???

@UP The Sims, seria FIFA, jakieś wyścigówki, strategie w stylu ANNO i takie tam :smile:

@DOWN dzięki, ale nie odpowiedziałeś na moje najważniejsze pytanie :/

Edytowano przez darthmetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega prosił o grę bez żadnej przemocy.

Settlersy, Anno cała gama gier sportowych. No i sicigałki szczególnie polecam NfS Hot persuit.

UP@ Z h&s sacred gold i diablo 2 a rpg to neverwinter nights (pójdzie na pewno) możesz podejśc do Dragon age ale nie wiem jak z wymaganiami (są niskie ale nie wiem jaki dokładnie to komp z 2005 roku). No i jescze morowind chodził na starym laptopie z integrą to powinien pujść.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem promocje 2 w cenie 1 na gry z serii Best of i zastanawiam się co wybrać ?

Myślałem nad DIRT 2 + X-Men Origins Wolverine. Czy będzie to dobry wybór ? Nieznudzą mi się te gry zbyt szybko ? A może jakieś inne propozycje z tej serii ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co prawda trochę nietypowo bo nie znam gry której szukam:) Sprawa wygląda tak szukam FPS-a z duża ilością broni do wyboru (takich jakie istnieją naprawdę) i szybką akcją z tego typu gierek przeszedłem już Crysis 1 i 2, MOH 2010, CoD 1,2,4, Far Cry 1 i 2 Wszystkie S.T.A.L.K.E.R-y i wiele innych ale mam nadzieje doradzicie tytuł którego w rękach nie miałem. No i jest jeszcze jeden rodzaj shootera który by mnie interesował mianowicie survival horror typu Alone in the dark (też wszystkie mam na kącie) czy resident evil(też wszystkie przeszedłem). A i problemem jest moja konfiguracja:

Grafa 512

Proc 2 rdzenie 2,1

Ram 2gb

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qznia007, Borderlands ma największą ilość broni ze wszystkich możliwych FPSów. Najlepiej znajdź sobie kogoś do co-opa, żeby nie było nudno.

@DOWN: A, przepraszam, nie doczytałem... Albo edytował. : P

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry na mojego kompa?

Jak podacie jakąś propozycję to powiedzcie co o niej sądzicie, jak Wam się grało itp.

Lubie Rpg, wyścigi, fpsy i symulatory odrzutowców. Ale z innych kategorii też podajcie.

Oczywiście ze względu na mój komputer nowości to mi nie odpalą.

Co do rpgów ostatnio grałem w Gothic 3 i podobał mi się fabularnie mimo ścinek.

Grałem też w Mass Efect, ale kompletnie mi sienie spodobał..Wyścigi to ostatno w Dirt 3 grałem, ale kompletnie mi nie przypadł do gustu.

A w Nfsa ostatniego to grałem Hot pursuit 2010 trochę dziwny model jazdy.

W fpsa to nie pamiętam jakiego ostatnio grałem.

Konfiguracja komputera: AMD Athlon 64X2 Dual Core Processor 5200+ 2.7 GHz

2 gb w soltach po 1gb. to jest DDR2 PC2-6400 (400Mhz) samsung

Windows XP dodatek Service Pack 3

Karta graf geForce 9500GT 1024 MB

plyta glowna

gigabytes technology co.,ltd

model M52l-S3P

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowano przez acmilanpato77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiRT 3 to totalnie odbiegł od jedynki i dwójki. DiRT jeśli lubisz wyścigi i nic poza tym. DiRT 2 z fotorealistyczną grafiką, genialną fizyką i dodaniem całej tej wyścigowej otoczki jak dla mnie daje radę nawet lepiej niż jedynka- cud miód malina- taka gra! :)

Chyba bardziej zmyślnej ścigałki ci nie podam. Poczekaj na Rayman Origins, bo śmiało ci pójdzie, bo ta gra ma niskie wymagania, a jest po prostu cudowna. Jeśli szukasz dobrego rpg, taki który ci pójdzie spokojnie to wybór tylko jeden- Wiedźmin. W fpp nie gram, ale jak już to half- life 1 i 2, bo w tej grze trzeba przede wszystkim myśleć.

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...