Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ludzie,ja już nie wiem,doradźcie mi co wziąć: The Elder Scrolls V:Skyrim czy Assassin's Creed Revelations? Jestem wielkim fanem Assassina i długo czekałem na Revelations,a ze światem TES'a jestem kompletnie nieobeznany,nigdy się nawet tą serią nie interesowałem. Jednak po przejrzeniu recenzji myślę,że Skyrim jednak góruje nad tą produkcją i dostarczy mi rozrywki na o wiele dłużej. Ponadto podobno jeśli mam Brotherhooda,to Revelations jest tylko jego kopią,nie ma poważnych nowości w stosunku do poprzednika i mogę go kupić potem. We wnętrzu coś mi mówi żebym brał Revelations,Skyrima podobno jednak opłaca się brać 100 razy bardziej... Nie wiem już,jestem głupi ;( Co mam brać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,ja już nie wiem,doradźcie mi co wziąć: The Elder Scrolls V:Skyrim czy Assassin's Creed Revelations? Jestem wielkim fanem Assassina i długo czekałem na Revelations,a ze światem TES'a jestem kompletnie nieobeznany,nigdy się nawet tą serią nie interesowałem. Jednak po przejrzeniu recenzji myślę,że Skyrim jednak góruje nad tą produkcją i dostarczy mi rozrywki na o wiele dłużej. Ponadto podobno jeśli mam Brotherhooda,to Revelations jest tylko jego kopią,nie ma poważnych nowości w stosunku do poprzednika i mogę go kupić potem. We wnętrzu coś mi mówi żebym brał Revelations,Skyrima podobno jednak opłaca się brać 100 razy bardziej... Nie wiem już,jestem głupi ;( Co mam brać?

Masz cieżki wybór, ja jednak na twoim miejscu wziałbym grę z multiplayerem (o ile sie nie myle Skyrim go nie ma) dostarczy ona jeszcze wiecej godzin dobrej zabawy, ale jesli z kolei juz masz grę tej serii (Brotherhood) i cie sie nie spodobala to po co marnować kasę ? Poogladaj gameplay'e NIE czytaj recenzji (oprócz CD-ACTION :D) bo mozesz natrafic na osobę która kompletnie nie znosii serii i ja zbluzga a tobie moze sie ona jednak spodobac. Jesli jakoś sie przedarłes przez to co napisałem i sie nie pogubiłes to radzę ci wziąść Revelations bo to tobie we wnetrzu cos mowi zebys go brał a to czy innym oplacaloby sie brac skyrima to ich sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Mi akurat Brotherhood bardzo się podobał,mam w singlu 99% i maks level w multi. Obawiam się tylko tym,że Revelations okaże się wtórny względem Brotherhooda i szybko się nim znudzę,bardziej w tym momencie zależy mi na fabule. A Skyrim to podobno kupa zabawy,do tego coś nowego dla mnie,bo z tego typu gier to miałem styczność jedynie z serią Gothic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Mi akurat Brotherhood bardzo się podobał,mam w singlu 99% i maks level w multi. Obawiam się tylko tym,że Revelations okaże się wtórny względem Brotherhooda i szybko się nim znudzę,bardziej w tym momencie zależy mi na fabule. A Skyrim to podobno kupa zabawy,do tego coś nowego dla mnie,bo z tego typu gier to miałem styczność jedynie z serią Gothic.

W Revelations grałem w Skyrima nie jesli ty grales tylko w Gothica z tej serii to Skyrim moze cie zaskoczyc pozytywnie lub nie. A skoro grałes w Brotherhooda i ci sie spodobał to moze Revelations nie bedzie złym wyborem. Fabuła nie jest zła tyle moge ci powiedziec ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja jeszcze sobie pomyślę. Naprawdę mam ciężki wybór... :/ Oglądałem gameplaye,czytałem recenzje,i ciągle nie wiem. Revelations ma singla z dobrą fabułą w którym jest dużo akcji oraz multi,które podobało mi się już w Brotherhoodzie,do tego grałem w Brotherhooda i mi się spodobał,lubię też Ezio i cały klimat tej serii. Obawiam się tylko wtórności względem Brotherhooda i tego,że szybko mi się przez tą wtórność znudzi. Skyrim z kolei dla mnie coś nowego,nie ma multi ale podobno w singla można wsiąknąć na wieeeele godzin,do tego z tego co widziałem ma fajny klimat i soundtrack,jest wymagający i diabelnie grywalny. Obawiam się tylko tego,że zanudzi mnie na dłuższą metę,jak to było z Gothicem 3. Po prostu był tam dla mnie taki ogrom wszystkiego,że po 50h przestałem w grę grać,bo to wszystko mnie już znudziło. Tyle że Gothic 3 miał nudno zrealizowaną walkę(atak,blok,atak,blok,wrogowie atakujący w kolejce),zaś podobno Skyrim to zupełnie inna liga,tutaj cały czas się coś dzieje,jak nie smok to co innego... Do tego masa itemów i różne rasy do wyboru,smocze krzyki i dobry system levelowania(nie to co G3,żeby walczyć dwoma mieczami musiałem mieć tyle i tyle siły,żeby korzystać z magii tyle i tyle many)... NIE WIEM! ;(

Edytowano przez AdiShepard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,ja już nie wiem,doradźcie mi co wziąć: The Elder Scrolls V:Skyrim czy Assassin's Creed Revelations? Jestem wielkim fanem Assassina i długo czekałem na Revelations,a ze światem TES'a jestem kompletnie nieobeznany,nigdy się nawet tą serią nie interesowałem. Jednak po przejrzeniu recenzji myślę,że Skyrim jednak góruje nad tą produkcją i dostarczy mi rozrywki na o wiele dłużej. Ponadto podobno jeśli mam Brotherhooda,to Revelations jest tylko jego kopią,nie ma poważnych nowości w stosunku do poprzednika i mogę go kupić potem. We wnętrzu coś mi mówi żebym brał Revelations,Skyrima podobno jednak opłaca się brać 100 razy bardziej... Nie wiem już,jestem głupi ;( Co mam brać?

Bierz Skyrim, zdecydowanie lepszy od Revelations i co najciekawsze na wiele godzin świetnej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co jest lepsze: Wiedźmin 2 czy Assassin's Creed: Revelations? Największy nacisk kładę na klimat i fabułę.

2. Co wciąga na dłużej: nowy CoD czy BF3 ( w 90% interesuje mnie multiplayer)?

3. Czy warto kupić grę Władca Pierścieni: Wojna na północy? I czy jest dużo nawiązań do trylogii Tolkiena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@splatpl

Jak nie masz MW2, to MW3. Jak masz MW2 -> BF3.

@up

1. AC:R. Fabuła Creeda wydaje się lepsza, z klimatem jednak może Wiedźmin prowadzić, zależy co kto lubi ^^

2. Zależy. Jak masz MW2, to MW3 nie opłaca się kupować tylko dla serwerów dedykowanych i kilku nowych zabawek. BF3 wciąga wtedy na dłużej. Jak nie masz MW2, to MW3 będzie przyjemniejsze od BF3 na początek.

3. IMHO warto. Jest mrocznie, jest brutalnie, nawiązań jest dużo, jest też kilka nowych wątków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie,to chyba jednak wezmę Skyrima... Po obejrzeniu Let's Play'ów widzę,że Revelations to naprawdę tylko trochę ulepszony Brotherhood(i do tego jeszcze gorszy,mniejsze miasto i brak koni),więc raczej poczekam aż stanieje i wtedy go kupię. Na razie będę zaliczał Brotherhooda i Arkham City na 100% ,potem po gwiazdce wybieram Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co jest lepsze: Wiedźmin 2 czy Assassin's Creed: Revelations? Największy nacisk kładę na klimat i fabułę.

Nie słuchaj usera @LTMek, który twierdzi, że fabuła w AC:R jest lepsza niż w Wiedźminie 2. No bez przesady mimo wszystko :rolleyes:

Oczywiście bierz Wiedźmina 2, gra ze świetnym klimatem, świetnym światem, postaciami, dialogami oraz z super fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafik787: Crysis 2 - gra kosztująca koło 55 zł. CoD Modern Warfare 2 - koło 70 zł. Są to naprawdę bardzo dobre gry. Mimo iż większość uważa kolejne cody za odgrzewane kotlety.

@Shortyy: Możesz mu kupić 4 część The Eleder Scrolls, Oblivion. Gra kosztuje teraz 3 dychy, co jest świetną cenę jak na tak dobrego erpega. Może nie jest tak w miarę nowa, ale jeśli w nią nie grał, to na pewno wejdzie w jej świat na kilkadziesiąt godzin. :)

@Shortyy: Możesz mu kupić 4 część The Eleder Scrolls, Oblivion. Gra kosztuje teraz 3 dychy, co jest świetną cenę jak na tak dobrego erpega. Może nie jest tak w miarę nowa, ale jeśli w nią nie grał, to na pewno wejdzie w jej świat na kilkadziesiąt godzin. :)

@Shortyy: Możesz mu kupić 4 część The Eleder Scrolls, Oblivion. Gra kosztuje teraz 3 dychy, co jest świetną cenę jak na tak dobrego erpega. Może nie jest tak w miarę nowa, ale jeśli w nią nie grał, to na pewno wejdzie w jej świat na kilkadziesiąt godzin. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...