Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witajcie! Na nadchodzące święta planuję sobie sprawić jakąś giereczkę. Najlepiej coś z tych najnowszych hitów. Niestety sam nie mogę się zdecydować. I w tym wypadku proszę o pomoc was, użytkowników tego forum. Od razu zaznaczam:

-chyba nie interesuje mnie żaden FPS. Mam BF3 i CoDa nie chcę.

-Strategie raczej też out.

Co polecacie? Od razu zaznaczam też że mam dobry sprzęt PC i wymagania znaczenia nie mają. Nie grałem też w żadnego AC, więc chyba Revelations nie będzie dobrym wyborem. Zastanawiałem się nad L.A. Noire, ale niestety nie ma choćby wersji kinowej, a angielskiego na poziomie tak wysokim by sobie w trakcie przesłuchań poradzić jeszcze nie opanowałem :) Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP, skoro nie znasz na takim poziome angielskiego daruj sobie L.A. Noire, żadna radość z gry, raczej męczarnia jeśli nie potrafiłoby się zrozumieć większości dialogów i w kółko trzeba by było powtarzać przesłuchania. Pomyśl może o Batmanie: Arkham City, Saints Row: The Third, The Elder Scrolls: Skyrim, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Dead Island.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gotrek96 - jak wspomniał Shortyy - gra w L.A. Noire nie sprawi Tobie przyjemności, aczkolwiek istnieje choć trochę podobna gra na PC. Jest to Mafia 2, w którą warto zagrać, a jeśli będziesz miał skąd kupić, to polecam, także pierwszą część i choć jest stara, to żadna inna gra TPP nie ma tak dobrej fabuły.

Poza tym naprawdę polecam przejść od początku serię Assassin's Creed, bo prawie każda część jest bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam zagrac w jedna z tych gier : Dirt3 i F1 2011. Mają podobne wymagania, w dirta 2 gralem i powiem ze bez szalu, wciaz te same trasy. Chcialbym zapytac sie ktora lepsza i ciekawsza. Prosilbym o odpowiedz osoby ktora miala stycznosc z obiema gierkami ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasin4 - To przecież dwie całkiem inne gry. Bolid ze samochodem ma wspólne chyba tylko koła i kierownicę. Jeśli jeździłeś wcześniej w jakieś F1 i się Tobie podobały, to śmiało kupuj F1 2011. Jeśli nie, to tym bardziej warto kupić ;) Dirt 3: więcej tras, niż w dwójce, poza tym większa ich różnorodność. Ogólnie bez szału, bo to taki bardziej dopracowany Dirt 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasin4 Grałem w oba tytuły i bardziej poleciłbym naszego rodzimego Two worlds 2 ze względu na przyjemność rozgrywki (choć jest trochę bugów ale,to ujdzie). Moim Two worlds 2 ma bardziej złożony i taktyczny system walki niż Dragon Age 2.A fabularnie to oba tytuły są według mnie po równo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie. Czy znacie gry podobne do Class 3 Outbreak Zombie Game ( tu link do gry http://www.joemonster.org/gry/24565/Class_...ak_Zombie_Game). Jedyne co mi w tej grze nie pasowało to że mam ograniczony czas ( po pewnym czasie spuszczali atomówkę ), a tak bez tej atomówki to bardzo fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, by zakupić prezent gwiazdkowy dla siostry :) Jest fanką gier z serii LEGO i spodobało jej się demo Disney Universe. Zastanawiam się między LEGO Star Wars III, LEGO Harry Potter 5-7 i właśnie Disney Universe. Co byście polecili? A może coś jeszcze innego? W Piratów z Karaibów, Star Warsy, Indiana Jonesy grała :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest fanką książek/filmów Harrego Pottera to bierz LEGO Harry Potter 5-7, jeśli nie bierz Disney Universe lub LEGO Star Wars Complete Saga. Ew. Pomyśl jeszcze nad Spore, albo czymś kompletnie standardowym - Simsach.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriSLU - z tych dwóch zdecydowanie lepszy jest Retribution - Homefront nie jest niestety grą, na którą warto wydać 4 dychy. Jeśli chodzi o inne gry - polecam Ci np. Bioshocka z Pomarańczowej Kolekcji, albo Strangleholda. A jeżeli dajmy na to dołożysz 5 złotych, możesz sobie sprawić Bad Company 2 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriSLU

RPG - TESIV Oblivion, Alpha Protocol, Magicka, Divinity 2: The Dragon Knight Saga, M&B Warband

FPS - Singularity, Bioshock, CoD 2, Homefront, FarCry, Borderlands

TPS - Just Cause 2, Red Faction: Guerrilla, Kane&Lynch 2, Lost Planet 2, Shadow Harvest: Phantom Ops

Zręcznościowa - Assassin' s Creed, DarkSiders, Prince of Persia 2009, PoP trylogia.

Strategia: Civilization IV: Complete, Supreme Commander, Cities in Motion, Men of War: Oddział Szturmowy, Heroes of M&M V, Medieval TW: Gold Edition, DoW 2 + Chaos Rising, DoW 2 Retribution, Tropico 3 Gold Edition, Anno 1701, Europa Univarsalis 3 + Rome, Settlers: Narodziny Kultur, Settlers 5: Gold Edition, TC: Endwar, World in Conflict.

Symulacje: Silent Hunter V, Wings of Prey: Skrzydła Chwały, ChessMaster: Grandmaster Edition, Fritz: Arcyszachowy Mistrz

Wyścigi: rFactor, Pure, Dirt, Dirt 2, Split/Second Velocity.

Horror: Amnesia: Mroczny Obłęd, F.E.A.R. 2: Project Origins

Przygodówki: Lost Horizon, Runaway 4, Machinarium, Dreamfall, The Longest Journey

Akcja: Batman: AA, Commandos: Antologia

Wybierz coś dla siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać z Extra Klasyki: Company of Heroes: Chwała Bohaterom czy może złotą edycję CoH (Na linii frontu + pierwsza część). Dodam, że nigdy w żadną nie grałem. Ile osób gra online ? A co powiecie nt. World in Conflict Complete Edition z PKK ? W ogóle pojawiło już się w sklepach ? Z góry dzięki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriSLU

Podpinam się pod opinie Maliniorza, naprawdę świetna zabawa! :D Szczególnie multi, które jest bardzo wciągające. Można się uzaleźnić. :)

Jeżeli lubisz rozgrywkę w przyszłości, to polecam Mass Effect. Gra jest gatunku RPG, więc może Ci się spodobać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać z Extra Klasyki: Company of Heroes: Chwała Bohaterom czy może złotą edycję CoH (Na linii frontu + pierwsza część). Dodam, że nigdy w żadną nie grałem. Ile osób gra online ? A co powiecie nt. World in Conflict Complete Edition z PKK ? W ogóle pojawiło już się w sklepach ? Z góry dzięki...

Bierz ZK, skoro centa taka sama, a masz 2 gry w cenie jednej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie sprawić prezent na mikołaja, co polecacie:

Two Worlds II z Platynowej Kolekcji (tu mam też kilka pytań - słyszałem, że gra posiada multiplayer, jak to dokładnie działa - ile graczy online, etc). Gra się wysypuje, ma sporo błędów?

Czy może Mass Effect 2 z EA Classic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...