Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Siemka:)

Mam problem z nadmiarem wolnego czasu w domu :) więc szukam jakiegoś ciekawego FPS-a lub przygodówki, tak łatwo jednak nie będzie gdyż bardzo wile już przeszedłem oraz mój sprzęt lata świetności ma już za sobą (win7, CPU AMD 64x2 4000, Grafa to Ati Radeon HD 4350 i 2 Gb ramu) ale mam nadzieję że mi pomożecie. Co do FPS-a, podstawa to klimat najlepiej zbliżony do S.T.A.L.K.E.R.A, Fallout-a lub Resident Evil-a. Natomiast jeżeli chodzi o przygodówkę to najlepiej coś podobnego do Black Mirror NiBiRu lub Broken Sword.

Z góry dzięki

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qznia007 - Borderlands, Metro 2033, The Fall: Last Day of Gaia (choć to RPG jest trochę), BioShock, BioShock 2 oraz zakładając, że nie grałeś we wszystkie Stalkery i Fallouty - nadrób pozostałe części. Jeśli chodzi o przygodówki to Full Throttle jest w nieco Falloutowym klimacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qweas123 - również polecam Obliviona. Wiedźmin 2 na razie jest jeszcze drogi, a poza tym ma dość kiepską optymalizację... Zacznij od klasyk takich jak Oblivion :)

@Qznia007 - znasz taki tytuł jak "Singularity"? Całkiem nowa gra, a teraz kosztuje około 40 złotych. Strzelanka w klimatach "Radzieckich" z zabawą z czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym was prosić o pomoc

myślałem znowu o nabyciu jakiejś gry i wymyśliłem to:driver parrael lines, san fransisco,mafia 1,2,deus ex trylogia, human ev.,mini ninjas,the saboteur,saints row 2,diablo 2,two worlds 1,2,magicka,neverwinter nights 2, jade empire, overlord 1,2, grid, trine, tdu, risen

the cartel ek, batman aa,PoP (wszystkie części), fable 3,spore, starcraft

zapomniałbym o the settlers 7 ek po 60zł

Strasznie tego dużo ale to gry wypatrzone przeze mnie lub polecane przez kolegów

interesują mnie głównie rpg i gry z otwartym światem

ważny jest fakt niskiego poziomu trudności, nie jestem zbyt zaawansowany więc trudne gry odpadają

możecie podawać własne propozycje

nie lubie gier z bardzo skomplikowaną klawiszologią chyba że jest możliwość gry na padzie

proszę o pomoc

ps. jakby co to mój komp w profilu

pomoże ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Za niedługo będę miał pewne święto (urodziny) i chciałbym się was poradzić odnośnie zakupu gier.

Limit mam do około 100 zł i wybrałbym Kane i Lynch Dog Days oraz Batmana Arkham Asylum - Oprócz tych dwóch mogę coś jeszcze.

Gry głównie reedycje. Proszę o MINIMUM 3 gry za łączną kwotę 100 zł (mogę dodać co najwyżej 15 zł więcej)

Gram głównie w Strzelanki (FPS,TPS itd.), RPG, Skradanki (typu SC Double Agent).

Dodam też że w gry w poprzednim poście (SF IV i Sacred 2) w tym temacie grałem na pożyczonych.

P.S A może zamiast Kane'a i Lyncha oraz Batmana AA zakupić zestawik premium games na muvie czyli Borderlands,Bioshock (sorki za błąd) i Batman AA. Co o tym sądzicie

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Premium Games to świetny pomysł, tym bardziej jak niedawno były te promocje i na Allegro ceny nadal się utrzymują takie same, można bardzo dobre tytuły w ciekawych edycjach wyhaczyć za całkiem małą kasę.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę wolnej kasy i chcę sobie kupić jakąś dobra grę waham się pomiędzy:

Fallout New Vegas - F3 przechodziłem kilkakrotnie i jestem nim dalej zachwycony.

Dead Island - bardzo lubię gry o zombi (nie ma lepszego tematu na grę), a po filmikach wygląda zachęcająco. Zawsze byłaby to jakaś odmiana po L4D2.

Trackmania 2 Canyon - kusi bo miałbym z kim grać, a poprzednie odsłony trackmani zawsze mi się strasznie podobały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island też ma całkiem ciekawego co-opa, jeśli stawiasz na rozgrywkę dla wielu graczy. Brałbym DS nie tylko ze względu na to, ale również ze względu na piękną grafikę, świetny ragdoll, radochę z siekania i łamania zombie oraz fakt, że to w końcu polska gra jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ci Fallouta NV, na pewno nie jest krótki, jak napisał kolega, przejście go całego zajmie ci dziesiątki godzin (Ja mam 150 na Steamie, a nie ukończyłem ją jeszcze na każdy sposób). Gra ma świetny klimat, jest totalnie nieliniowa, każdy quest ma kilka rozwiązań, są cztery odmienne ścieżki fabularne, mnogość broni, które można modyfikować, ciekawa fabuła i mody, które całkowicie odmieniają rozrywkę - jak dla mnie najlepszy RPG ostatnich lat.

Edit: @Down - o tak, jest o wiele lepszy od Fallouta 3, Syskol powinieneś być usatysfakcjonowany New Vegasem.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syskol jeśli podobał ci się F3, to na pewno New Vegas cię nie zawiedzie, a wręcz spodoba ci się jeszcze bardziej.

A co do Trackmanii... Zawsze na pierwszym miejscu stawiam gry w które wiem, że będę mógł pograć z kimś znajomym, czy rywalizować w multi, więc dla mnie wybór jest oczywisty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś JESZCZE poradzić co zakupić (oprócz jedynego który mi odpowiedział - Shortyy'ego) ?

Limit mam do około 100 zł i wybrałbym Kane i Lynch Dog Days oraz Batmana Arkham Asylum. A może zamiast Kane'a i Lyncha oraz Batmana AA zakupić zestawik premium games na muvie czyli Borderlands GOTY,Bioshock (sorki za błąd) i Batman AA. Co o tym sądzicie ?

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands GOTY- ale tylko jak będziesz miał z kim grać w multi. Samemu gra szybko się może znudzić bo prawie cały czas robisz to samo: pobiegnij, zabij, wróć, czasami coś przynieś.

Bioshock - trzeba lubić takie klimaty bo ja od tej gry strasznie się odbiłem.

Kane i Lynch Dog Days - w to nie grałem ale podobno średniak i nic więcej.

Batman AA - Bardzo fajna gra i do tego tania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Tak, na pewno, choć ma nieco inne zasady niż w Heroesach. Ale możesz zacząć też od II części. Graficznie nie zestarzała się za bardzo, a jest genialna, no i tańsza.

Edit: Faktycznie, myślałem, że ta dość wiekowa pozycja będzie mniej kosztowna.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Tak, na pewno, choć ma nieco inne zasady niż w Heroesach. Ale możesz zacząć też od II części. Graficznie nie zestarzała się za bardzo, a jest genialna, no i tańsza.

Z tym, że Disciples 2 kosztuje teraz ok. 35 zł, więc nie jest dużo droższa od poprzedniej części :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...