Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Przewalone, to ja dopóki nie sprawie sobie Internetu bez limitu to nie pogram na studiach (czytaj przez 9 miesiecy :) )

Po co twórcy gry tak zrobili? Żeby chronić przed piractwem?

W takim razie jeszcze Was zapytam czy możecie polecić jakieś gry podobne do serii Hitman lub właśnie Assassin's Creed?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gracz PC - internet w AC2 jest potrzebny tylko po to, żeby był. Nie ściąga limitu, więc nie widzę problemu ;)

Odnośnie podobnych gier: seria Splinter Cell jest bardzo podobna. No może oprócz najnowszego Conviction, ale na przykład taki Double Agent był ostatnio w CDA, można pewnie jeszcze gdzieś ten egzemplarz w kioskach dostać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek11

Ja ze swojej strony polecam TYLKO 3 pierwsze części(mowa o SC oczywiście ^^), bo jak dla mnie im dalej w las tym gorzej. :dry:

Oczywiście zrobisz jak zechcesz, ale ostatnie tytuły z tej "serii" w ogóle mi się nie podobały. Nie wiem dlaczego... coś mnie od nich odpychało(może mechanika?)

Edytowano przez Yetiowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś RTS rozgrywającej się w czasie II WW. Grałem w serie Men of War i Theatre of War.

Blitzkrieg z dodatkami (jest jeszcze dwójka, ale jest zwyczajnie słaba), Sudden Strike, Soldiers: Heroes of world war II, Faces of War (te dwa ostatnie to po prostu poprzednie części men of war)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio bardzo mi sie spodobal Mass Effect (1, dwojke zaczalem niedawno) oraz Gothic 3. I tu stawiam pytanie do was, w jakie RPG powinienem jeszcze zagrac? Pewnie zostalo mi jeszcze tego wiele, ale odrazu mowie dosc duza wage przywiazuje do GRAFIKI. I mam pytanie czy "moge"(bede sie orientowac ocb) zagrac w Wiedzmina 2 nie grajac w Wiedzmina 1? I czy wogole warto zagrac w Wiedzmina 1?

Z gory dziekuje...

Jezeli zly dzial prosze o przesuniecie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zyt123 - lody truskawkowe czy kremówka ? Oto jest pytanie :). Nie wiem co wolisz - głupie rąbanie przez X godzin w sklonowane zombie czy powtórkę z Hot Pursuit (bo na to zapowiada się The Run). Ja na twoim miejscu bardziej zapatrywałbym się na NFS, bo choć IMO HP miało z NFS mało wspólnego i model jazdy mnie dobijał + brak tuningu :/ to The Run będzie miał jeszcze miejskie pościgi i hollywoodzką fabułooprawę. Co do Dead Island - jest to kolejna zjeb@#a gra przez Techland - The Cartel wiało nudą a DI chyba ma w sobie tornado nudy - przez całą grę chodzisz i nic tylko kopiesz, tniesz, kopiesz, tniesz, ciachasz, kopiesz, tniesz nieumarlaki i misje typu - przynieś misia, przynieś jabłko, przynieś papier do klopa itp. Zero fabuły, zero polotu. Jak chcesz pozabijać zombie to wybierz Left 4 Dead. Dead ISland stanowczo odrdzam - miałem i sprzedałem dość szybko.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio bardzo mi sie spodobal Mass Effect (1, dwojke zaczalem niedawno) oraz Gothic 3. I tu stawiam pytanie do was, w jakie RPG powinienem jeszcze zagrac? Pewnie zostalo mi jeszcze tego wiele, ale odrazu mowie dosc duza wage przywiazuje do GRAFIKI. I mam pytanie czy "moge"(bede sie orientowac ocb) zagrac w Wiedzmina 2 nie grajac w Wiedzmina 1? I czy wogole warto zagrac w Wiedzmina 1?

W oba Wieśki jak najbardziej warto zagrać. A co do tego czy trzeba znać pierwszą cześć. Hmm, mój kumpel zaczoł od dwójki i sobie daje rade. Jeśli masz dostęp do MM to jedź tam i kup pakiet Wieśka 1&2 po stówke i w tedy nie będzie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie czy "moge"(bede sie orientowac ocb) zagrac w Wiedzmina 2 nie grajac w Wiedzmina 1? I czy wogole warto zagrac w Wiedzmina 1?

Pewnie, możesz zacząć od Wiedźmina 2, raczej się nie zgubisz, prawdopodobnie będziesz się świetnie bawił. Ale to nie będzie to samo, sporo na tym stracisz. To trochę tak jak grać w pierwszego Wieśka bez przeczytania sagi.

A czy warto zagrać w Wiedźmina 1? To oczywiste. Moim zdaniem jest lepszy od "dwójki".

Edytowano przez pawel1897
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio bardzo mi sie spodobal Mass Effect (1, dwojke zaczalem niedawno) oraz Gothic 3. I tu stawiam pytanie do was, w jakie RPG powinienem jeszcze zagrac? Pewnie zostalo mi jeszcze tego wiele, ale odrazu mowie dosc duza wage przywiazuje do GRAFIKI. I mam pytanie czy "moge"(bede sie orientowac ocb) zagrac w Wiedzmina 2 nie grajac w Wiedzmina 1? I czy wogole warto zagrac w Wiedzmina 1?

Z gory dziekuje...

Jezeli zly dzial prosze o przesuniecie...

Warto zagrać w Wiedźmina 1, co do tego nie ma wątpliwości. W2 jest lepszy, ale jedynka też jest bardzo fajna i przyjemna. A czy dużo stracisz? Trochę tak. Nie będziesz wiedział co to za postacie, skąd się wzięły etc. Moja rada: kup jedynkę, a potem dwójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać w Wiedźmina 1, co do tego nie ma wątpliwości. W2 jest lepszy, ale jedynka też jest bardzo fajna i przyjemna.

Czy lepszy? Kto tak powiedział? Wielu starszych polskich graczy docenia "jedynkę" za to, że jest erpegiem z krwi i kości, ma charakterystyczny klimat, a Wiedźmin 2 to raczej gra przypominająca jej poprzednika. Cięcie mieczami nie wymaga już takiego skupienia, choć poziom trudności może dać nieźle w kość.

Z tydzień temu była promocja w Media Markt - oba Wiedźminy za 100 zł. Warto popatrzeć, czy nie zostały jeszcze jakieś egzemplarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP2@ Dalej jest ta promocja przynajmniej w Opolu MM warto poszukać. Bo bardzo krzysta ta oferta.

I się od razu zapytam Co lepiej brać:

-Sainst Row 2 edycja specjana - 40 zł z przesyłką

-Diciples 3: Odrodzenie -40 zł z przesyłką

Gra ma być długa, wciągająca i przyjemna. Z tego względu że ciułam na smartfona i przez troche nowych gier nie będe kupywał. Prosze o ewentualne "+" i "-" podanych gietr

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zapytać forumowiczów jaką polecają grę na PC coś w stylu Gwiezdnych Wojen.

Tzn. Tak jak w Ataku Klonów,że lecisz statkiem kosmicznym, strzelasz do innych statków, przelatujesz przez asteroidy, tunele itp. Grafika żeby była z lat teraźniejszych, nie w stylu X-Wing vs. TIE Fighter, chociaż podobny charakter gry.

Zeby ujęcie kamer było z kokpitu jak i z boku lub z tyłu statku kosmicznego oraz żeby była to trójwymiarowa grafika. Oczywiście, żeby zmieniało się otoczenie, trochę kosmosu, jakieś planety itp.

Czy jest taka gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka gra a zwie się Star Wars: Rogue Squadron 3D -> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1038 grafika co prawda nie jest na poziomie Krajzisa, ale nie są też to zlepki pikseli. Gameplay rewelacyjny, grę zaliczyłem kilkakrotnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...